Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2020 06 19, 16:44)

kiek laiko per para tu mastai apie seksa? biggrin.gif
Atsakyti
25matyt. healthy male.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 06 28, 10:00)
25matyt. healthy male.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
na nezinau kiek ten tos sveikatos, jei minciu nesugeba zmogus kita linkme pasukti , suprantu dar 18 kinius, bet kai taip pat daro ir 40+ tai jau nelabai sveika man atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 29, 11:28)
suprantu dar 18 kinius, bet kai taip pat daro ir 40+ tai jau nelabai sveika man atrodo  biggrin.gif


Nu jo 40+ jau subrende vyrai ir susiranda nesunkiai vietoj aimanavimo
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 29, 11:36)
Nu jo 40+ jau subrende vyrai ir susiranda nesunkiai vietoj aimanavimo

Butent jau normalus vyrai vede tuo metu, ir uzsiimineja rimtesniais darbais , o sekas tai kaip maistas, kai jo nera, tai daug apie ji snekama, o kai yra, tai normali gyvenimo dalis, kurios nereikia sureiksminti biggrin.gif
Atsakyti
aš tai kažkokią sekso negavusią žuvėdrą kaimynystėje turiu unsure.gif nu klausykit, gieda kaip lakštingala man rytais (kartais dar net naktis būna) ax.gif kiek man žinoma, nu tai žuvėdros klykia, tiesa? o manoji gieda, čiulba, kitaip nepavadinsi to biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 29, 12:36)
aš tai kažkokią sekso negavusią žuvėdrą kaimynystėje turiu unsure.gif nu klausykit, gieda kaip lakštingala man rytais (kartais dar net naktis būna) ax.gif kiek man žinoma, nu tai žuvėdros klykia, tiesa? o manoji gieda, čiulba, kitaip nepavadinsi to biggrin.gif  blink.gif

ko tik nepadarysi , kai sekso negauni lotuliukas.gif Zuvedra apsimetusi lakstingala lotuliukas.gif
https://www.facebook...MjI5MDE2MTA1Mg/
Atsakyti
Klausykit man toks klausimas iskilo apie tuos savaime atsirandancius vyrus biggrin.gif Ka su jais FB daryti? Komplimentais apipila, parasau, kad istekejusi, nors ir taip yra ant statuso, neveikia, bucinukus siuncia, kitas sako tikisi mane susapnuoti blink.gif Na gerai, galiu bokuoti visus, bet klausimas, ko jie tikisi , kas ju galvose dedasi man idomu?
ar cia nauju laiku mada dabar per interneta kabinti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 06, 21:12)
Klausykit man toks klausimas iskilo apie tuos savaime atsirandancius vyrus  biggrin.gif Ka su jais FB daryti?  Komplimentais apipila, parasau, kad istekejusi, nors ir taip yra ant statuso, neveikia, bucinukus siuncia, kitas sako tikisi mane susapnuoti  blink.gif Na gerai, galiu bokuoti visus, bet klausimas, ko jie tikisi , kas ju galvose dedasi man idomu?
ar cia nauju laiku mada dabar per interneta kabinti?  biggrin.gif

nu ko ko, sekso biggrin.gif
kai kurie vyrai apsigimę medžiokliai ir nieko tu nepadarysi. Ko man gyvenime tik nebuvo. Būdavo mano juokelis virsta sekso siūlymais, nors ir žmoną vyrukas turi. Arba vienas didžiausių bajerių tai buvo, kai mano vyrą prieš n metų, kai mes dar jaunučiai buvom broliu palaikė biggrin.gif nu jo smile.gif Nuėjo pas mano giminaitę, nes ją pažinojo, sako norim su ja, kad supažindintum. Ta sako, jūs ką nematot, kad ji su pora? Oi sako, manėm, kad brolis. Aha brolis, kai mes susiglaudę sėdim visą vakarą ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 06, 19:12)
Ka su jais FB daryti?


FB nustatymus pasikeisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 06, 21:12)
Klausykit man toks klausimas iskilo apie tuos savaime atsirandancius vyrus  biggrin.gif Ka su jais FB daryti?


Pakentėk dar 10 metelių, ir nebekabins niekas.Nors, aš tavo vietoje džiaugčiausi,kad ne moterys bučiukus siunčia.
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 07 06, 22:20)
FB nustatymus pasikeisti  4u.gif

Ka turi omenyje konkreciai, ne mano draugai mato tik mano kai profilio nuotrauka, uzrasyta kad istekejusi, ka dar keisti? Nuotrauka elementari, ne su kokiu bikiniu biggrin.gif
Nors man gal ne tas klausimas kamuoja, ka man daryti, nes nu ir taip, aisku, galiu juos visus blokuoti, bet kas ju galvoje dedasi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 07, 06:58)
Pakentėk dar 10 metelių, ir nebekabins niekas.Nors, aš tavo vietoje džiaugčiausi,kad ne moterys bučiukus siunčia.

Kazin lotuliukas.gif manau kabina visu amziaus moteris, tik zinoma ir vyru amzius atitinkamas biggrin.gif
Mano mama kazkada kabino vyrukas beveik 20m jaunesnis, bet realiai kabino, ne internete jai buvo apie 60+ tada biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 07 06, 21:54)
nu ko ko, sekso biggrin.gif
kai kurie vyrai apsigimę medžiokliai ir nieko tu nepadarysi. Ko man gyvenime tik nebuvo. Būdavo mano juokelis virsta sekso siūlymais, nors ir žmoną vyrukas turi. Arba vienas didžiausių bajerių tai buvo, kai mano vyrą prieš n metų, kai mes dar jaunučiai buvom broliu palaikė biggrin.gif nu jo smile.gif Nuėjo pas mano giminaitę, nes ją pažinojo, sako norim su ja, kad supažindintum. Ta sako, jūs ką nematot, kad ji su pora? Oi sako, manėm, kad brolis. Aha brolis, kai mes susiglaudę sėdim visą vakarą ir pan. biggrin.gif

biggrin.gif
Bet tai, kad as kitoj salyje net, tai kaip jei to sekso gaus lotuliukas.gif pvz italas vienas rase, nu jis i Lt vazineja, lt daug draugu maciau turi, gal pamane, kad as lt gyvenu, bet kai susakiau kad istekejusi ir Airijoje, vis tiek nepasikeite zinutes, nors is pradziu gana kulturgai pasisveikino ir tiek. biggrin.gif
paskui jau sako tu mano svajoniu moteris lotuliukas.gif nu blyn sakau, tu manes nei nepazysti , sako susipazinkim, sakau as istekejusi, sako nieko baisaus lotuliukas.gif zinai primine ta komedija, Dziaze vien merginos,
- as gi vyras,
- visi turi savo trukumu lotuliukas.gif
O svarbiausia, as nei kokia ten grazuole ar manekene, nieko nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 liepos 2020 - 14:18