Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Bet tai ziuriu kiek uzpavydejusiu man del vyru demesio, net juokas paeme, bet realiai ir dalinausi tuo, kad labai graziai pasirodytu visos tos, kurios "isejo ir neskaito" sios temos biggrin.gif ar ne mylimuke ir cambala?
Papildyta:
Tai kas kitom vyru fronte? bigsmile.gif tom ,kurio sto demesio sulaukia visgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 10, 15:41)
Bet tai ziuriu kiek uzpavydejusiu man del vyru demesio, net juokas paeme, bet realiai ir dalinausi tuo, kad labai graziai pasirodytu visos tos, kurios "isejo ir neskaito" sios temos  biggrin.gif ar ne mylimuke ir cambala?
Papildyta:
Tai kas kitom vyru fronte?  bigsmile.gif tom ,kurio sto demesio sulaukia visgi  biggrin.gif

Čia kaip tu pradėjai dalintis įsoūdžiais apie lietuvišką pajūrį paskaičius teletabių temą? bigsmile.gif
Ar kaip Montevertė ne kartą replikavo tai, kas buvo tik mūsų temoj rašoma? bigsmile.gif
Dvi nuobodos, negalinčios gyvent be teletabių tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 10, 15:41)
Bet tai ziuriu kiek uzpavydejusiu man del vyru demesio, net juokas paeme, bet realiai ir dalinausi tuo, kad labai graziai pasirodytu visos tos, kurios "isejo ir neskaito" sios temos  biggrin.gif ar ne mylimuke ir cambala?
Papildyta:
Tai kas kitom vyru fronte?  bigsmile.gif tom ,kurio sto demesio sulaukia visgi  biggrin.gif

o prisimink kaip man užpavydėjo, net geriančio sosiedo dėmesio vaikystėje biggrin.gif
tas tik parodo kokios jos vargšės kompleksuotos. Man kita narė taip parašytų, net dėmesio neatkreipčiau, nes juk savaime aišku, kad visokio plauko vyriokai kabinėjasi prie jaunų panelių.

Jooo, tos "neskaitančios" biggrin.gif jas lengviau demaskuoti nei vaikus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 07 10, 16:05)
Čia kaip tu pradėjai dalintis įsoūdžiais apie lietuvišką pajūrį paskaičius teletabių temą? bigsmile.gif
Ar kaip Montevertė ne kartą replikavo tai, kas buvo tik mūsų temoj rašoma?  bigsmile.gif
Dvi nuobodos, negalinčios gyvent be teletabių tongue.gif  biggrin.gif

??? gal galima kokius įrodymus?
tamstytė pamiršti kiek laiko forume esi, kiek išsiregindavai, prisiregindavai ir kiek ko priešnekėjusi?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 07 10, 16:05)
Čia kaip tu pradėjai dalintis įsoūdžiais apie lietuvišką pajūrį paskaičius teletabių temą? bigsmile.gif
Ar kaip Montevertė ne kartą replikavo tai, kas buvo tik mūsų temoj rašoma?  bigsmile.gif
Dvi nuobodos, negalinčios gyvent be teletabių tongue.gif  biggrin.gif

Greit atsiliepei lotuliukas.gif

Koki dar pajuri, nelabai surpantu apie ka tu, Lietuvos pajuryje jau 100m nebuvau, kaip tai surista su mano asmeniniu gyvenimu ? Prie ko cia Monteverte, apie tave dabar kalbam. Juk saket nebendrausit sitoje temoje, mes tai aplamai jokiu pazadu nedavem, noreciau eiciau ir sskaityciau ir rasyciau jusu toje temoje, bet vein pavadinimas vimdo biggrin.gif As tik pasidziaugiau,kad iseinat i atskria tema, maniau nebesivalkiosit po foruma, bet kur tau, ale uzknisom, isienat, bet ir vel be musu negalit lotuliukas.gif
Tu gi paros be forumo nepabudni, kaip darbe nuo ryto iki vakaro, naktim.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 07 10, 16:42)
o prisimink kaip man užpavydėjo, net geriančio sosiedo dėmesio vaikystėje biggrin.gif
tas tik parodo kokios jos vargšės kompleksuotos. Man kita narė taip parašytų, net dėmesio neatkreipčiau, nes juk savaime aišku, kad visokio plauko vyriokai kabinėjasi prie jaunų panelių.

Jooo, tos "neskaitančios" biggrin.gif jas lengviau demaskuoti nei vaikus smile.gif
Papildyta:

??? gal galima kokius įrodymus?
tamstytė pamiršti kiek laiko forume esi, kiek išsiregindavai, prisiregindavai ir kiek ko priešnekėjusi?

Nu rimtai, o dabar tai gatavos pasiusti, kaip cia tai neblondinei nemanekenei lutukei kazkas komplimentus zarsto, nu pasiusk. Jos gi tiek prisiziuri, tiek chemijos susipila ant isores ir vidaus , ir bac nieko... nebent kazkokie neaisku koldunu skyriuose lotuliukas.gif Pamatytu dar mano diplomus, darba, atlyginima, namus, vyra, jauciu is vis zastai nebeuzsidarytu lotuliukas.gif

va butent lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 10 liepos 2020 - 16:10
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 10, 17:09)
Tu gi paros be forumo nepabudni, kaip darbe nuo ryto iki vakaro, naktim.

Pamatytu dar mano diplomus, darba, atlyginima, namus, vyra, jauciu is vis zastai nebeuzsidarytu lotuliukas.gif

Ane?
Mylimukės nuo 2015
vartotojo įkelta nuotrauka
Tavo nuo 2018 O dar pridedam ubuntienę ir sani😆
vartotojo įkelta nuotrauka

Tai kaip ten su tuo darbu, ką sakei?

Kai turi, tai girtis nereikia😆 Vargšele tu, vargšele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 10 liepos 2020 - 16:46
o dar vienas naminukas atkeliavo , kuriam pavydas bamba grauzia lotuliukas.gif
Atsakyti
Ja ja, svarbu tu pati tiki, kad tau kažkas pavyyydiiii tease.gif
Atsakyti
man visai iki lemputes, tik kad labai issiduodat 4u.gif
Atsakyti
Jo jo, išsiduodam, pavyyydim, tik va taip ir nesugalvoju ko hmm.gif
Atsakyti
as irgi zinok nesuprantu, na ko jus pavydit? gal sazines turejimo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 10, 21:43)
as irgi zinok nesuprantu, na ko jus pavydit? gal sazines turejimo? bigsmile.gif

Tu tyčiojies pati iš savęs. Kurioj vietoj ta tavo sąžinė? Šiknoj nebent
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 10, 13:41)

Tai kas kitom vyru fronte?  bigsmile.gif tom ,kurio sto demesio sulaukia visgi  biggrin.gif


man vel dilemos vyru fronte... unsure.gif
Atsakyti