Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 07, 15:17)
Bet tai, kad as kitoj salyje net, tai kaip jei to sekso gaus  lotuliukas.gif pvz italas vienas rase, nu jis i Lt vazineja, lt daug draugu maciau turi, gal pamane, kad as lt gyvenu, bet kai susakiau kad istekejusi ir Airijoje, vis tiek nepasikeite zinutes, nors is pradziu gana kulturgai pasisveikino ir tiek.  biggrin.gif
paskui jau sako tu mano svajoniu moteris lotuliukas.gif nu blyn sakau, tu manes nei nepazysti , sako susipazinkim, sakau as istekejusi, sako nieko baisaus lotuliukas.gif zinai primine ta komedija, Dziaze vien merginos,
- as gi vyras,
- visi turi savo trukumu lotuliukas.gif
O svarbiausia, as nei kokia ten grazuole ar manekene, nieko nesuprantu  biggrin.gif

ne visiems ryškios ir prisidažę ar papų prisidėję reikalingos. Aš esu atkreipus dėmesį, kad pietiečiai mėgsta ir tas vadinamas pilkas pelytes, paprastas merginas, moteris. Gal jiems patinka toks kontrastas?
Visokių baikių yra šiame pasaulyje. Gal tas italas būtų pasitenkinęs tavęs nuogos foto ar net tavo pėdos foto? Prieš kažkiek metų Slovakijoje atradome tokį kanalą, kur vyksta labai jau keistas "seksas" biggrin.gif Paskambina į tv vyrukas, susimoka matomai, jo nesimato, tik balsas jos ir jis mato vaizdą, ir jis prašo moterį ar kelias moteris kažkaip maivytis. Jos ten užpakaliais pasitrina, šleikutę nusiima, vėl užsideda, kojų pirštais judina, liežuviu pamakaluoja ar pan. Vienas paprašė įkišti pėdą į vandens stiklinę ir taip jam pamakaluoti su pėda stiklinėje biggrin.gif
Esmė, kad jokių didelių nuogybių ten nėra, va tokie tarsi "žaidimai". Nebuvom dar tokio finto tiesiog matę. Ko tik nėra.
Ir kada beįjungis tą kanalą, visada ten tas pats biggrin.gif
Atsakyti

biggrin.gif na jo visokiu keistuoliu yra pasaulyje biggrin.gif Na jei dar parasys paklausiu, ko jis tikisi, is idomumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 07, 13:17)
Ka turi omenyje konkreciai, ne mano draugai mato tik mano kai profilio nuotrauka, uzrasyta kad istekejusi, ka dar keisti?


Manes nepazistami is vis negali rasti. Net ir pazistami negali, jeigu nenoriu. Uztad ramybe. Be to as megstu privatuma, man nereikia, kad ieskant darbo, ar siaip darbdavys ieskotu mano profilio FB 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 07 07, 20:19)
Manes nepazistami is vis negali rasti. Net ir pazistami negali, jeigu nenoriu. Uztad ramybe. Be to as megstu privatuma, man nereikia, kad ieskant darbo, ar siaip darbdavys ieskotu mano profilio FB  4u.gif

ir aš. Aš iš viso buvau priešiška tokiam daiktui kaip facebook. Bet dėl giminių pasidariau privatų, nes jie nemėgsta emeilo, truputį pokazuchiniai tokie, nepanašūs į mane smile.gif Man tai kvailystė ir šiaip pikta dėl jo, nes labai gamta nuo to nukentėjo mano galva. Prisifotkina kur nors žmonės ir tuoj į facebooką kiša tas savo foto. Kiti pamato ir tuoj klausia: kur jūs čia? Nu ir taip per kelis metus visos geriausios, švariausios, mažai žinomos vietos išplito. Anksčiau kaip tai nesusirasdavo ir nereikėjo, o kai atsirado facebook jau prisireikė visiems. Būtų negaila, jei žmonės tvarkingi padarai būtų, bet deja deja
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 07 07, 20:19)
Manes nepazistami is vis negali rasti. Net ir pazistami negali, jeigu nenoriu. Uztad ramybe. Be to as megstu privatuma, man nereikia, kad ieskant darbo, ar siaip darbdavys ieskotu mano profilio FB  4u.gif

Bet as taip nenoriu, nes randa draugai, kur buvo senai nutruke kontaktai ir nerasau nieko bloga, kad reiktu slepti ka, turiu ir bendrdarbiu draugu sarase. Mano esmine mintis buvo, ne ka man su fb daryti, o ka su tokiais vyrais daryti, na toks posakis tik. Idomiausia man, kas ju galvose darosi biggrin.gif
Man fb profilis privatus, t.y. mato tik draugai, keli gal postai viesi ir kelios profilio nuotraukos viesos.


QUOTE(Monteverte @ 2020 07 07, 21:01)
ir aš. Aš iš viso buvau priešiška tokiam daiktui kaip facebook. Bet dėl giminių pasidariau privatų, nes jie nemėgsta emeilo, truputį pokazuchiniai tokie, nepanašūs į mane smile.gif  Man tai kvailystė ir šiaip pikta dėl jo, nes labai gamta nuo to nukentėjo mano galva. Prisifotkina kur nors žmonės ir tuoj į facebooką kiša tas savo foto. Kiti pamato ir tuoj klausia: kur jūs čia? Nu ir taip per kelis metus visos geriausios, švariausios, mažai žinomos vietos išplito. Anksčiau kaip tai nesusirasdavo ir nereikėjo, o kai atsirado facebook jau prisireikė visiems. Būtų negaila, jei žmonės tvarkingi padarai būtų, bet deja deja

Cia tai kvailumas nesvietiskas, man fb patinka, nes turiu draugu issibarsciusius visam pasaulyje, o ir gimines per kelias salis, kad ir mama Lt, per fb susiskambinam, pasimatom ir t.t.
turiu ir twiteri, ten patogiausia sekti naujiemas, prima twiteryje atsiranda, kita diena jau iki ziniasklaidos daeina biggrin.gif dar turiu linkedin del darbo biggrin.gif As siaip komunikabilus zmogus, turiu duag pazystamu, draugu, as ekstraverte, man patinka bendrauti, o kai dabar toks periodas gyvenime, kai per daug kur nepalakstysi, tai nor sinternete pabendraujam, seniau su draue po kelia svalandas kavinese prasidedavom praplurpdavom, juokaujam dabar sakom ant pensijos vel turesim laiko biggrin.gif

zinai kaip sako vienam peilis duonai atsipjauti, kitam zmogu uzmusti, tai nuo tu durniu sunku apissaugoti, jie ras kaip parazituoti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 liepos 2020 - 23:01
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 08, 22:01)
ir nerasau nieko bloga, kad reiktu slepti ka,


As ne apie kazkokius blogumus. Man is esmes nepriimtina, kad darbdaviai daznai pries priimdami zmogu i darba bando ''pasiknisti'' jo asmeniniame gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 07 09, 00:19)
As ne apie kazkokius blogumus. Man is esmes nepriimtina, kad darbdaviai daznai pries priimdami zmogu i darba bando ''pasiknisti'' jo asmeniniame gyvenime.

Na net nezinau ar tai blogai, juk paprascau, kai pasirenkamas zmogus pagal panasias vertybes, gyvenimo budas ir t.t. kam laika gaisti ir darbdaviui ir zmogui? As ir pasiziuriu info apie drabdavius biggrin.gif
O pati pasakau, per interviu , kad turiu vaikus ir man reiks lankstesnio garfiko ir t.t.

Bet, jei Fb visi postai bus tik draugam, tai svetimi zmones ir negales ju matyti, bet kad visai pasislepti fb tai tikrai nenoreciau , kiek zmoniu atrandu, kaip smagu prisiminti vaikyste pvz, su kuo rysiai nutruko dar tada ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 06, 20:12)
Klausykit man toks klausimas iskilo apie tuos savaime atsirandancius vyrus  biggrin.gif Ka su jais FB daryti?  Komplimentais apipila, parasau, kad istekejusi, nors ir taip yra ant statuso, neveikia, bucinukus siuncia, kitas sako tikisi mane susapnuoti  blink.gif Na gerai, galiu bokuoti visus, bet klausimas, ko jie tikisi , kas ju galvose dedasi man idomu?
ar cia nauju laiku mada dabar per interneta kabinti?  biggrin.gif


Aš į draugus priimu tik tuos žmones, kuriuos vienaip ar kitaip pažįstu. O į nepažįstamų žinutes tiesiog nieko neatsakau ir nepatvirtinu jų kaip savo kontakto. Man gaila laiko. Nors tiesą pasakius jau ir seniai labai buvo, kad kas nors nepažįstamas rašytų mastau.gif Nuotraukos profilyje neturiu, postų nekeliu arba keliu labai labai retai kažką, kas nėra asmeniško, tai matyt ir neįdomi niekam biggrin.gif Nors jei ir turėčiau ar kelčiau galimai būčiau neįdomi, nežinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 09 liepos 2020 - 10:10
Pas mane FB nuotrauka tai baltas fonas (nes kitaip imeta ar diedo ar bobos profili). Imetes viena posta, kad FB accountas tik contactiniams tikslams, kad nieko naudingo nebus postinamanes FB man nepriimtinas.
Tai susiranda tik seni pazistami tipo klasiokai ir grupiokai
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 07 09, 11:09)
Aš į draugus priimu tik tuos žmones, kuriuos vienaip ar kitaip pažįstu. O į nepažįstamų žinutes tiesiog nieko neatsakau ir nepatvirtinu jų kaip savo kontakto. Man gaila laiko. Nors tiesą pasakius jau ir seniai labai buvo, kad kas nors nepažįstamas rašytų mastau.gif Nuotraukos profilyje neturiu, postų nekeliu arba keliu labai labai retai kažką, kas nėra asmeniško, tai matyt ir neįdomi niekam biggrin.gif Nors jei ir turėčiau ar kelčiau galimai būčiau neįdomi, nežinau biggrin.gif

Na va nepameginsi nezinosi biggrin.gif
As i draugus priimu bendramincius, pasiziuriu jo profil, jei daliniasi panasiais dalykais, kas man patinka, priimu, draugu draugus ir pan. ypac moteris, i vyrus atidziau pasiziuriu biggrin.gif karts nuo karto pasiziuriu zinutes is nedraugu, kai kuriuos tenka blokuoti, o dauguma tai paparsciausiai ignoruoju.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 09, 00:01)
o ka su tokiais vyrais daryti,

Nugraužk jiems
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 07 09, 11:52)
Pas mane FB nuotrauka tai baltas fonas (nes kitaip imeta ar diedo ar bobos profili). Imetes viena posta, kad FB accountas tik contactiniams tikslams, kad nieko naudingo  nebus postinamanes FB man nepriimtinas.
Tai susiranda tik seni pazistami tipo klasiokai ir grupiokai

Mano vyresni kolegos beveik niekas neturi FB, jauni irgi jau kituose platfromose, tai manau fb mazdaug 20+50+ meciams biggrin.gif
Mums reikejo projektui susikurti psl FB, twiteryje, linkedin, reklamuoti remejus biggrin.gif tai, kad as viena viska turejau ir tapau atsakinga uz ju prieziura lotuliukas.gif mano menedzerio zmona turi FB, o jis ne, tai,ka siuncia kartais per jos mesendzeri biggrin.gif cia is tos operos, kur pora nebijo dalintis biggrin.gif

Buvo is pradziu klase.lt, per ten dauguma susiradom vienas kita, paskui visi perejom i fb, bet dabar dar atsiranda drauges is senu laiku, kur i mokykla nejom kartu, ar jos klase.lt nesinaudojo, va vienos visgi niekaip nerandu, na kada nors gal.
Atsakyti