Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 22, 14:38)
Nebandei darbo,, sex telefonu,,  pas tave laki fantazija ,uzdirbtum nemazai.  </p><p>Nuvaziuok i Afrika dar ,ten ne tik to yra,jie alkani .pvz prancuzu kareiviai saugodami kazkur afrikoj juonuoliam tenyksciam dave ciupa ciupsa daryti,po to dave pinigu .</p><p></p>

? as ir be tu poslybiu gana nemazai uzdirbu. Tavo tos kalbos dazniausiai apie antra gala kam jos?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 22, 14:37)
Monteverte, per kiek laiko, nuo tavo domėjimosi mitybos pokyčiais, prisidėjo ir vyras?

nepilnų metų
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 22, 13:29)
Ir vel prasidejo paklodės.
Ar tu neturi su kuo pasikalbeti, kad sitiek cia rašai?

O tau kas? Ar tau ka rasiau? nei tu skaitai nei ka, nei trumpu zinuciu neskaitai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 22, 15:02)
nepilnų metų

saunuolis vyras, kaip ji ten tevai neaugino, bet va ant tiek nesugadino dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 22, 15:00)
? as ir be tu poslybiu gana nemazai uzdirbu. Tavo tos kalbos dazniausiai apie antra gala kam jos?

tikrai. Arbūzas nori geros, rimtos moters, o pats tik apie aną galą vis šneka. Negerai taip. Tas galas labiausiai domina kaip tik visokias tuščias, nerimtas arba jaunutes, nepatyrusias dar to viso. O turėjusią partnerį moterį kuo ten nustebinsi? Mažiausiai jai tas rūpi. O rūpi žmogaus rūpestingumas, patikimumas, protingumas
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 22, 15:03)
saunuolis vyras, kaip ji ten tevai neaugino, bet va ant tiek nesugadino dar  biggrin.gif

nu kaip čia pasakius. Jam daug savęs iš naujo reikėjo atrasti. Ir vis dar balansuojasi. Jie labai daug klaidų pridarė iš tiesų. Manau, kad tam tikri žmonės, vaikai yra kur kas daugiau nei tėvų kopijos. Ir tai labai gerai. Džiugu, kad siela kaupiasi info ir ją atranda po to, kai reikia smile.gif
Papildyta:
oi, žiūriu, kad pamelavau. Jis link veganizmo perėjo po nepilnų metų po manęs. O į vegetarizmą kartu ėjom. Neskaitant aišku to, kad aš paauglystėje tam tikrą laiką mėsos nevalgiau, kai jo nepažinau net.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 22, 15:11)
tikrai. Arbūzas nori geros, rimtos moters, o pats tik apie aną galą vis šneka. Negerai taip. Tas galas labiausiai domina kaip tik visokias tuščias, nerimtas arba jaunutes, nepatyrusias dar to viso. O turėjusią partnerį moterį kuo ten nustebinsi? Mažiausiai jai tas rūpi. O rūpi žmogaus rūpestingumas, patikimumas, protingumas
Papildyta:

nu kaip čia pasakius. Jam daug savęs iš naujo reikėjo atrasti. Ir vis dar balansuojasi. Jie labai daug klaidų pridarė iš tiesų. Manau, kad tam tikri žmonės, vaikai yra kur kas daugiau nei tėvų kopijos. Ir tai labai gerai. Džiugu, kad siela kaupiasi info ir ją atranda po to, kai reikia smile.gif

Jo, paskui vyrai skundziasi, kur rimtu moteru rasti. O kuri save gerbianti moteris klausytusi tokiu kalbu?

Na bet ne tiek griaunantys tie dalykai. Buna tikrai daug blogiau... Jei vyras neturi zalingu iprociu, jei net sugebejo pakeisti mityba, tai tikrai dar nera pas ji tokios dideles griaunancios ji programos..

Jo, tevai gali dazniausiai tik gadinti vaikus, kiek stebiu, o ne ka gero padaryti. Geriausia, ka galim, tai negriauti. biggrin.gif O seniau kiek to supratimo buvo, girti gi vaika buvo tolygu ji gadinti...Na bet gal taip ir tobulejam per vargus smile.gif Daznai gi nemokam kitaip. As pvz vyrui labai dekinga is dalies, kad jis buvo iklimpes i problemas su alkoholiu. As gal ir toliau buciau vartojusi, nu ale saikingai, nebuciau domejusi, kiek jis kenkia ir t.t. Mes gi mazai keiciames, kai viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 sausio 2021 - 15:21

? as ir be tu poslybiu gana nemazai uzdirbu. Tavo tos kalbos dazniausiai apie antra gala kam jos?

As tau tiesiai pasakysiu,be uzuolanku.davatka esi ir tiek,sedi eile dienu ir rasineji apie nieka. Tau uz tai moka  ? 

Dar syki grysiu i savo posta, esme buvo kad yra tokiu mamu kurios siulo savo mazametes dukras . isvedziojai iki to kad esu blogas kuris sukasi neaiskiuose ratuose,ir ar nepranesiau.as netycia sutikau ,pakalbejom,ir issiskyrem

Pirma nusiimk savo tuos burbulus .

antra,tuo laiku, uz 100lt galejau apie tavo gyvenima visa info gauti. ip adresas -smulkme. tie zmones uz dyka viska gaudavo .

ar supratai ?

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 22, 15:03)
O tau kas? Ar tau ka rasiau?  nei tu skaitai nei ka, nei trumpu zinuciu neskaitai  biggrin.gif


Tik tokios pačios balabolkos liežuvautojos kaip tu ir gali skaityti tokias paklodes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 22, 15:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72770432" data-time="1611320420"><div><p>? as ir be tu poslybiu gana nemazai uzdirbu. Tavo tos kalbos dazniausiai apie antra gala kam jos?</p></div></blockquote><p>As tau tiesiai pasakysiu,be uzuolanku.davatka esi ir tiek,sedi eile dienu ir rasineji apie nieka. Tau uz tai moka  ? </p><p>Dar syki grysiu i savo posta, esme buvo kad yra tokiu mamu kurios siulo savo mazametes dukras . isvedziojai iki to kad esu blogas kuris sukasi neaiskiuose ratuose,ir ar nepranesiau.as netycia sutikau ,pakalbejom,ir issiskyrem</p><p>Pirma nusiimk savo tuos burbulus .</p><p>antra,tuo laiku, uz 100lt galejau apie tavo gyvenima visa info gauti. ip adresas -smulkme. tie zmones uz dyka viska gaudavo .</p><p>ar supratai ?</p><p></p>

Ji savo burbule gyvena, nosies bijo iskisti i gyvenima, ka tu jai aiskini? Ar nematai, kad visos jų kalbos užsibaigia apie ėdimą ir pan.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 sausio 2021 - 15:47
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 22, 11:26)

Pas mus susitikti su draugais nedraudzia lauke, eiti pasivaikscioti kartu, palakstyti, pasivazineti dviraciais. O ka Lt draudzia?


Aš ne apie tai. aš apie ką akivaizdu, į ką ateities vaikai eina. apie ką rašau, ir tu tai žinai.
Atsakyti

Tik tokios pačios balabolkos liežuvautojos kaip tu ir gali skaityti tokias paklodes biggrin.gif
Papildyta:
Ji savo burbule gyvena, nosies bijo iskisti i gyvenima, ka tu jai aiskini? Ar nematai, kad visos jų kalbos užsibaigia apie ėdimą ir pan.?

As neskaitau tu ilgu romanu .ten tiek daug priraso o  gaunasi 3 .zodziai.

As ,bijau kad dabar esu negeras zmogus ,kuri net i teises gali paduoti . 

Tai va ,neturiu kontaktu ,neprisimenu ,paliko koktu ispydi ir tiek.Nebegau per svieta saukdamas apie tai.vsio

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 22, 15:35)
As tau tiesiai pasakysiu,be uzuolanku.davatka esi ir tiek,sedi eile dienu ir rasineji apie nieka. Tau uz tai moka  ? 

Dar syki grysiu i savo posta, esme buvo kad yra tokiu mamu kurios siulo savo mazametes dukras . isvedziojai iki to kad esu blogas kuris sukasi neaiskiuose ratuose,ir ar nepranesiau.as netycia sutikau ,pakalbejom,ir issiskyrem.Pirma nusiimk savo tuos burbulus .

antra,tuo laiku, uz 100lt galejau apie tavo gyvenima visa info gauti. ip adresas -smulkme. tie zmones uz dyka viska gaudavo .ar supratai ?

As, mano gyvenimas, taves neturetu jaudinti kaip ir manes nejaudina tavo gyvenimas. Tai jokio tikslo nematau cia dabar imti rietis, kas grazesnis, protingesnis ar kas idomiau gyvena. biggrin.gif

Nesakiau, kad tu blogas. Bet as pranesciau vaiku teisem, policijai, jei zinociau, kad kas vaika is tikro skriaudzia. Gal del to man niekas ir nesiulo tvirkinti vaiku?

O cia tai is vis nesupratau is kokios operos. Bet nelabai zinau kas tau is mano IP, nieko pagal ji nerastum biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 22, 15:42)
Tik tokios pačios balabolkos liežuvautojos kaip tu ir gali skaityti tokias paklodes  biggrin.gif
Papildyta:
Ji savo burbule gyvena, nosies bijo iskisti i gyvenima, ka tu jai aiskini? Ar nematai, kad visos jų kalbos užsibaigia apie ėdimą ir pan.?

nepyk, bet rietis cia su tavim nesiruosiu, jei pasiilgai rietenu eik ieskok teletabiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2021 01 22, 15:52)
Aš ne apie tai. aš apie ką akivaizdu, į ką ateities vaikai eina. apie ką rašau, ir tu tai žinai.

Na sunku pasakyti, kas kur eina. Taip zmones naudojasi kompiuteriais, bet seniau mes skaitem daug knygu, be to tiek pat sedi mokykloje, kiek mes sedejom, kuno pozicija ta pati biggrin.gif
O laisvalaikis, taigi labai panasu, sportas, zaidimai pagal amziu ir t.t. nematau labai didelio skirtumo.

Kiekvienas dalykas, technologija, suteika ir privalumu ir trukumu, seniau galejo zmones bendrauti tik gyvai ar laiskais, paskui atsirado telefonais, jau galejo bendrauti su toliau gyvenanciais giminaiciais , draugais, O dabar is vis gali bendrauti net su nepazystamais zmonesmis visame beveik pasaulyje, tos galimybes tikrai dideles, o kaip kas naudojasi, tai jau ju reikalas.
Technologijos pacios savime, nei geros, nei blogos. o naturali atranka neatsaukta, kas iniks i priklausomybes, nesugebes normliai gyventi tai ir mirs nuo ligu k, nesukurs seimu ir t.t. bet taip ir seniau buvo, tik del kitu dalyku...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 22, 16:18)
Na sunku pasakyti, kas kur eina. Taip zmones naudojasi kompiuteriais, bet seniau mes skaitem daug knygu, be to tiek pat sedi mokykloje, kiek mes sedejom, kuno pozicija ta pati  biggrin.gif
O laisvalaikis, taigi labai panasu, sportas, zaidimai pagal amziu ir t.t. nematau labai didelio skirtumo.

aš vaikuose ne ekspertė, bet yra tekę girdėti kaip šiuolaikiniai "žaidžia" unsure.gif pas mus susirinkdavo vaikai iš aplinkinių namų ir net visiškai mažiukai, nuo poros metų jau dėliojo sakinius, kalbėjo, įsitraukdavo į žaidimus, kurie būdavo komandiniai, su visokiais elementais, užduotimis, vaidyba ar pan. Dabartinius kieme ne kartą mačiau tiesiog rėkiant, staugiant beprasmes frazes, garsus. Negirdėti sakinių, bendravimo, komandiškumo, užduočių jokių. Dažnai girdėdavau žodį Memo. Kaip suprantu kažkas iš telefoninių paveiksliukų ar programėlių? Bėga bėga ir vis sušunka memo. Ir taip ne vieną dieną. Vis memo ir memo. Kosmosas kažkoks. Įdomu kas iš jų išaugs...
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 22, 15:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72770454" data-time="1611322973"><div><p>Tik tokios pačios balabolkos liežuvautojos kaip tu ir gali skaityti tokias paklodes vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Ji savo burbule gyvena, nosies bijo iskisti i gyvenima, ka tu jai aiskini? Ar nematai, kad visos jų kalbos užsibaigia apie ėdimą ir pan.?</p></div></blockquote><p>As neskaitau tu ilgu romanu .ten tiek daug priraso o  gaunasi 3 .zodziai.</p><p>As ,bijau kad dabar esu negeras zmogus ,kuri net i teises gali paduoti . </p><p>Tai va ,neturiu kontaktu ,neprisimenu ,paliko koktu ispydi ir tiek.Nebegau per svieta saukdamas apie tai.vsio</p>

As niekada neskaitau jokiu raštu. Jei zmogus tiek beperstojo tarśka, tai gali buti tik du atvejai:
1. Zmogus, su kueiyo nieks nenori prasideti,,nes niekam neleidzia isiterpti.
2. Zmogus, neturintis su kuo pakalbeti. Tai jei jau gauna proga ka pasakyti, tai gaunasi va tokie rastai.

Ne ji viena tokia. Pastebejau, kad given, Moonte tokios pacios irgi.
Atsakyti