Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

n
Papildyta:
nebūk bailys. Jei skundas pagrįstas, tu neprimeluoji nesąmonių, niekas tavęs neieškos iš policijos ar pan. Tuomet gali būti ir Andrius Andriulis, kuriam net spec. atskirą paštą susikurti gali biggrin.gifIr IP gali pasikeisti, iš užsienio jungtis. Šiais laikais jau viskas įmanoma.

😊 tema sena ,nuotrupas atsimenu.as nesiveliu i mustynes su pareigunais ,ar aiskiau?

Atsakyti
Monteverte, papasakok, kaip jums su jūsų abiejų giminių artimaisiais? ar nebesikabinėja dėl jūsų su vyru valgymo ypatumų? ar tai buvo procesas?
ar pasirenki fights, choose your fights, ir nekovoji, kur nereikia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 22, 10:41)
Monteverte, papasakok, kaip jums su jūsų abiejų giminių artimaisiais? ar nebesikabinėja dėl jūsų su vyru valgymo ypatumų? ar tai buvo procesas?
ar pasirenki fights, choose your fights, ir nekovoji, kur nereikia... 4u.gif

mano tėvai niekada nesikabino. Mama būdavo tik kartais išsigąsta, jei išgirsta kokį briedą per TV. Tai aš jai kontraargumentą ir viskas. Sakau pažiūrėk į mane. Ar aš netekau svorio, ar aš išbalus, ar aš susenau, ar mano tyrimai blogi, ar aš į kalną nebeįlipu? Ne sako, ne apie tave tai. Tai sakau nu ir viskas. Ramu? Ramu sako biggrin.gif
O uošviai ką, nu deriovnia. Jei aš be pudros ateinu, tai išbalus tu sako. Nu tai taip, aš ne tamsios rasės ir žiemą nesideginu biggrin.gif Jei su pudra ateinu, tai oi kokia graži biggrin.gif Ir amžinai mes jiems sukūdę biggrin.gif o realybėje aš būnu dar kovoju su priaugtais porą kg biggrin.gif Tai taip kentėdavom, kol vyras vieną dieną užpyko ir į vietą pastatė. Pasakė, kad jei išgirs žodį: tu nevalgai mėsos, tu gi vyras, turi valgyti. Apsisuks ir išeis. Viskas, dabar tyli, šypsosi, mėsos nesiūlo. Aktorių teatras ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 22, 10:23)
😊 tema sena ,nuotrupas atsimenu.as nesiveliu i mustynes su pareigunais ,ar aiskiau?</p>

na jei sena tai sena, bet keista, kad niekam nepranesei. Prie ko cia mustynes? blink.gif paskambini ir pranesi anonimiskai.
neisivaizduoju,kaip galima ramiai gyventi, jei zinai, kad kazkoks vaikas tvirkinamas, musamas, skriaudziamas ir nieko nesiimti, kad padeti..
na bet visi mes skritingi manau... Bet zinai geras posakis yra, kad pasaulyje vyrauja blogis, ne del blogu zmoniu, kurie daro bloga, o del geru, kurie nieko nedaro...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 22, 11:34)
na jei sena tai sena, bet keista, kad niekam nepranesei. Prie ko cia mustynes? blink.gif  paskambini ir pranesi anonimiskai.
neisivaizduoju,kaip galima ramiai gyventi, jei zinai, kad kazkoks vaikas tvirkinamas, musamas, skriaudziamas ir nieko nesiimti, kad padeti..
na bet visi mes skritingi manau... Bet zinai geras posakis yra, kad pasaulyje vyrauja blogis, ne del blogu zmoniu, kurie daro bloga, o del geru, kurie nieko nedaro...

pritariu. Suprantu neginti suaugusio žmogaus, gal jis pats blogas, kam prisidirbęs, sugadinęs gyvenimą. Bet vaiką jei kas skriaudžia... Tokius reikia naikinti. Nes kas išaugs iš skriaudžiamo vaiko? Jis pats po to potencialus kitų skriaudėjas gali būti, o kalta bus visuomenė
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 22, 10:48)
mano tėvai niekada nesikabino. Mama būdavo tik kartais išsigąsta, jei išgirsta kokį briedą per TV. Tai aš jai kontraargumentą ir viskas. Sakau pažiūrėk į mane. Ar aš netekau svorio, ar aš išbalus, ar aš susenau, ar mano tyrimai blogi, ar aš į kalną nebeįlipu? Ne sako, ne apie tave tai. Tai sakau nu ir viskas. Ramu? Ramu sako biggrin.gif
O uošviai ką, nu deriovnia. Jei aš be pudros ateinu, tai išbalus tu sako. Nu tai taip, aš ne tamsios rasės ir žiemą nesideginu biggrin.gif Jei su pudra ateinu, tai oi kokia graži biggrin.gif Ir amžinai mes jiems sukūdę biggrin.gif o realybėje aš būnu dar kovoju su priaugtais porą kg biggrin.gif Tai taip kentėdavom, kol vyras vieną dieną užpyko ir į vietą pastatė. Pasakė, kad jei išgirs žodį: tu nevalgai mėsos, tu gi vyras, turi valgyti. Apsisuks ir išeis. Viskas, dabar tyli, šypsosi, mėsos nesiūlo. Aktorių teatras ten biggrin.gif

Tai dabar siais laikasi jau kitaip, as pamenu kai nustojau mesa vagyti, dar zodi vegetaras mazai kas zinojo. Ko tik neprisiklausiau per gyvenima, be visa ko buvau labai plona ar kai valgiau mesa, ar kai nustojau , bet aisku veliau tapo mesos nevalgymas "kaltas". O tetis pyko ant mamos, kad man ji "leidzia" taip maitintis, o ji sako, o ka as galiu padaryti, jau paaugle, nejau per prievarta maitinsi biggrin.gif

Kiek uosviai pamenu aiskindavo, kaip reikia mesos ir kuo riebiau. Tai as dar valgiau visa kita ir net zuvi kartais valgydavau, o jei buciau vegane, tai jauciu is vis butu nesuprate biggrin.gif Pamenu vaziuojam saslyku valgyti , tai man ryziai ir darzoves, ir ziuri visi tipo tu nenori, o as rimtai nenoredavau biggrin.gif
Sveikuoliu mokykloje tuo metu apie veganizma dar nei nepasakojo.

Bet va kas idomiausia jau per tiek metu matosi rezultatai, gyva likusi tik mano mama, kuri irgi keite mityba mazino mesa, paskui is vis atsisake, prisiziuri mityba, sportuoja ir sveika...O, deja, dauguma tu kurie stebejosi, piktinosi jau ir mire...
ir pasiziuriu i bendraamzes, visgi tos, kuris valgo viska ir pavartoja alkoholio ir kai kurios kurios ruko, na tikrai prasciau atrodo ir oda ir dantys ir siaip rauksles ir t.t. su amziumi labai rezultatas matosi, daug kas nustemba mano amziu isgirde, nors tikrai nesu nei kokia grazuole, o ir figura dabar neideali tarkim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 22, 11:37)
pritariu. Suprantu neginti suaugusio žmogaus, gal jis pats blogas, kam prisidirbęs, sugadinęs gyvenimą. Bet vaiką jei kas skriaudžia... Tokius reikia naikinti. Nes kas išaugs iš skriaudžiamo vaiko? Jis pats po to potencialus kitų skriaudėjas gali būti, o kalta bus visuomenė

Tai va jei uzkardintu tokius nusikaltimus, tai nebutu nauja karta nelaimingu, suluosintu zmoniu, tokie paskui ir puola i priklausomybes, narkotikus, prostitucija ir t.t.
Suprantu pavienia zmones, gal bijo,gal neizno kur kaip kreiptis, bet manau iv socialinia idarbuotojai, psichologai mokyklose, daugma gi izno, net aukletojos mokyklose zino, kaip kokia seima gyvena, padeti reitku tokiem vaikam is karto. Kiek zinau is patirties, tik asocialiu seimu vaikai kelia probelams mokyklose, jau is kart viskas labai gerai moatosi, o irankiu padeti nelabai yra, na neiznau gal kas naujo sukurt apaskutiniu metu... Mano drauge viena ji jaunesne, pasakojoa, kad ja mama labai musdavo, ji buvo tokia gan apsileidusi asociali moteris, sako mokykloje niekam nerupejo, ateidavau su melynem, ale niekas nemate...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 22, 11:47)
Bet va kas idomiausia jau per tiek metu matosi rezultatai, gyva likusi tik mano mama, kuri irgi keite mityba mazino mesa, paskui is vis atsisake, prisiziuri mityba, sportuoja ir sveika...O, deja, dauguma tu kurie stebejosi, piktinosi jau ir mire...
ir pasiziuriu i bendraamzes, visgi tos, kuris valgo viska ir pavartoja alkoholio ir kai kurios kurios ruko, na tikrai prasciau atrodo ir oda ir dantys ir siaip rauksles ir t.t. su amziumi labai rezultatas matosi, daug kas nustemba mano amziu isgirde, nors tikrai nesu nei kokia grazuole, o ir figura dabar neideali tarkim  biggrin.gif

priminei mamą. Šiaip juk mano mama pati mėsos mažai valgo. Ji gamina tik tetei ją. Pati nebent paragauja, na ir kavinėje būna ką mėsiško užsisako, bet dažniau žuvies. Jos II kr. grupė kaip mano, tai jai lengva. O tete I-os. Tas tai mužik dolžen jiest' miaso biggrin.gif Jis teigia, kad svyruoja be mėsos. Vot teip. Jam mūsų maistas - žolė, be skonio. (Mano vyras gali tik itin mažai druskos, jam ji netinka, "ačiū" anytai už organizmo išbalansavimą baisiausiu riebiausiu kaimišku maistu + saldžiausiais pasaulyje kepiniais). Uošvis irgi mėsėda.
Mano mama su mano draugės mama papildus atrado. Ėmė vartoti pačios po daug po vieno tyrimo ir atsistatė jėgas, kurios jau seko ne pagal amžių. Pradėjo siūlyti kitoms pažįstamoms, kai tos klausdavo ką jūs darot, kad gerai atrodot, darbingos? Tai pasiųsdavo jas nafik dauguma. panašiai kaip čia forume šarlatanais apšaukdavo biggrin.gif O dabar dalis tų moterų jau mirę, dalis dideli ligoniai, nes taip nieko dėl savęs ir nepadarė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 22, 09:17)
geriau papasakok apie save  4u.gif
ir savo praėjusio pusmečio pastebėjimus.

galima pradėti rytus ir anekdotu.

Nejau tu galejai pagalvoti,, kad burbanciai gali diktuoti ką rašyti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 sausio 2021 - 13:06
Cia idomia tema is tikro pradejo Burba apie zmoniu pazinima. Vienoje paskaitoje buvau, tai labai idomiai ten pasakojo apie tai, kad dazniausiai mes zmogu teisingai nuskanuojam per pirmas 30 s, kai susipazystam, o paskui isijungia protas ar emocijos, jausmai, seksulainis potraukis ir t.t. ir daug ka jau prisigalvojam, bandom pateisnti, ar kaip tik kalinti ir t.t. jau proto zaidimai vyksta ir paskui gali prireikti metu metam, kad suprasti ta pirmine jau is karto gauta informacija biggrin.gif

QUOTE(Monteverte @ 2021 01 22, 13:02)
priminei mamą. Šiaip juk mano mama pati mėsos mažai valgo. Ji gamina tik tetei ją. Pati nebent paragauja, na ir kavinėje būna ką mėsiško užsisako, bet dažniau žuvies. Jos II kr. grupė kaip mano, tai jai lengva. O tete I-os. Tas tai mužik dolžen jiest' miaso biggrin.gif Jis teigia, kad svyruoja be mėsos. Vot teip. Jam mūsų maistas - žolė, be skonio. (Mano vyras gali tik itin mažai druskos, jam ji netinka, "ačiū" anytai už organizmo išbalansavimą baisiausiu riebiausiu kaimišku maistu + saldžiausiais pasaulyje kepiniais). Uošvis irgi mėsėda.
Mano mama su mano draugės mama papildus atrado. Ėmė vartoti pačios po daug po vieno tyrimo ir atsistatė jėgas, kurios jau seko ne pagal amžių. Pradėjo siūlyti kitoms pažįstamoms, kai tos klausdavo ką jūs darot, kad gerai atrodot, darbingos? Tai pasiųsdavo jas nafik dauguma. panašiai kaip čia forume šarlatanais apšaukdavo biggrin.gif O dabar dalis tų moterų jau mirę, dalis dideli ligoniai, nes taip nieko dėl savęs ir nepadarė ax.gif

tai va ka ir sakau, jei saves nepriziuresi, kart nuo karto kakzokiu papildu nepavartosi, neziuresi maisto, nejudesi, tikrai daug sansu, kad susirgsi ir anskti mirsi. Mano tetai linkusios kraujagysles, patyrusi gana anksti insulta, laimei viskas geriabaigesi, tai, kad ussiemem po to, vis organizmo valymai, kazkokie preparatai pasivalyti krauja, dietos, kvepavimo praitmai, mankstos ir t.t.

Aisku buna jauni visai ir atrodo sveiki suserga, kaip kad idejai linka , ir vaikai buna suserga, aisku yra ir genetika ir tevu, minciu itaka. Bet vis tiek turim padaryti, ka galim nuo saves, aisku kartais buna sunku, taip norisi kazko nesveiko, bet bent riboji, papasnikauji, pasivalai karts nuo karto...

Mano vyras irgi be mesos niekaip, jei nera namie mesos, vadinasi nera ka valgyti, na bent lasiniu doh.gif ir vaikai visiskai mesedziai doh.gif Na laukiu gal su laiku pasikeis mastymas, gal as per ikyriai kartais sneku ir gaunasi atmetimo reakcija, tai bandau patyleti dabar dazniau biggrin.gif bent dziaugiuosi, kad slamsto nevalgo, gaminasi tiek vyras, tiek vaikai. Mcdonalde nesam buve ir nenori vaikai.

Arba kaip sako, o seniau tai musu proteviai viska valge, O kai pasidomi, tai pirma daugiausia laike avis, ne kiaules, kas bent siek tiek sveikiau, valge mesos gana mazai is tikro, laikesi pasniku, gyveno grynam ore, daug fiziskai sunkiai dirbo. Visas kitas maistas buvo naturalus, sveikas paprtastas, cukraus labai mazia gaudavo, valge daug raugintu produktu, praktiskai visa ziema. Tai nelabai yra ka lyginti. Skaiciau, kad vartojo daug kanapiu, kanapiu piena gerdavo, nes karves gi neduodavo pieno kiaurus metus, kaip dabar. ir t.t. tai ir buvo ta sveikata kitokia.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2021 01 22, 09:17)
dėl to tai pritariu.
bet aš ne apie tą. apie kintančius žmogaus pojūčius dėl virtualumo.
Monteverte, kažin, ar pripras. paranoja is paranoja. visi iki šiol žiūri, kiek mirė. bet ne kiek pasveiko, ar išgyveno. tokia homo sapiens protas. fiksuoti neiginius ir laukti liūto už krūmo. šiaip tai suprantu.
Papildyta:

mes visi pagyvenom, pakeliavom. gaila jaunesnių vaikų. gaila šitaip mokyklas baigiančių. gal pusę pamokų ok, mano mažiukui patinka, bet laboratoriniai darbai, med studentams ir šiaip vaikams chemijos bandymai?
paskui, būreliai. judėjimas. tenisą vaikas pradėjo, mesti turėjo. gerai, kad parkuose stalų dar yra.
neįdomus gyvenimas tas virtual nuolat. žmonės dar nėra pratę, ypač jaunesni.
homo sapiens - socialus gyvūnas, vien internetas to neatstos dar. gal po 20 metų į priekį nebent. kur skaitysim, kad jau visi ne tik japonai, (Iš Scientific American sudarinėja santuoka su robotais, arba sex online geriau nei šiaip susitikti.)
baisu mažą vaiką atvesti i šį pasaulį, ir ką jam pasakyti:
tavo geriausias draugas gyvena kompe?
sex- kompe?
draugai, tėvai - kompe?

sakai kinta pojuciai?

tai nebijok nei veina paranoja ilgai neislaiko, ziurek tuoj nauja tures atsirasti, nes nuo sios zmoens jau pradeda pavargti biggrin.gif

jo del vaiku tai liudniausia, kad nebegali eiti i mokykla, na bet nuo rugsejo iki Kaledu ejo, tikiuosi ir sis uzdarymas nebus ilgas. Proga tevam daugiau su vaikais uzsiimti biggrin.gif
Juk i lauka neuzdrausta eiti, niekas prie kompiuteriu irgi nelaiko pririses, cia jau pasirinkimas. Kaip tik maciau Lietuvoje pilni kalniukai vaiku. biggrin.gif

Na seksu reikai uzsiimti su nuosavu vyru/moterim, su kuriuo ir gyveni, o kol neturi tai ir nereikia , bent jau taip turetu buti biggrin.gif bet kas nori tas tikrai randa, kol kas grieztesnis karantinas tik menesi gi iki to visa vasara ruduo gana laisvai buvo. tai kol as tikri atragedijos nematau.
Pas mus susitikti su draugais nedraudzia lauke, eiti pasivaikscioti kartu, palakstyti, pasivazineti dviraciais. O ka Lt draudzia?
Atsakyti
Ir vel prasidejo paklodės.
Ar tu neturi su kuo pasikalbeti, kad sitiek cia rašai?
Atsakyti
Monteverte, per kiek laiko, nuo tavo domėjimosi mitybos pokyčiais, prisidėjo ir vyras?
Atsakyti

na jei sena tai sena, bet keista, kad niekam nepranesei. Prie ko cia mustynes? blink.gifpaskambini ir pranesi anonimiskai.
neisivaizduoju,kaip galima ramiai gyventi, jei zinai, kad kazkoks vaikas tvirkinamas, musamas, skriaudziamas ir nieko nesiimti, kad padeti..
na bet visi mes skritingi manau... Bet zinai geras posakis yra, kad pasaulyje vyrauja blogis, ne del blogu zmoniu, kurie daro bloga, o del geru, kurie nieko nedaro...

Nebandei darbo,, sex telefonu,,  pas tave laki fantazija ,uzdirbtum nemazai.  

Nuvaziuok i Afrika dar ,ten ne tik to yra,jie alkani .pvz prancuzu kareiviai saugodami kazkur afrikoj juonuoliam tenyksciam dave ciupa ciupsa daryti,po to dave pinigu .

Atsakyti