Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 26, 12:18)
pakeliauti po pasauli, ar po Lietuva su kateriu kokiu geru  biggrin.gif va atvaziuok i airija nusipirk jachta nedidele, pigios cia jos, cia kanalai tie yra, galima visa sali jais apkeliauti ir zmonai nebus baisu, nes jie neplatus visai biggrin.gif

Tai kad mane domina keliones jura... O dabar ta psichoze tai neaisku kas cia bus
Atsakyti

Tai kad mane domina keliones jura... O dabar ta psichoze tai neaisku kas cia bus

Kur ta  psichoze ​???

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 26, 16:43)

Tai suprantu, bet butu kompormisas, priprastu prie plaukimo zmona, paskui gal nebebijotu juros smile.gif Na cia galima ir aplink Airija plaukti biggrin.gif

Nu ilgai nebus, siaip ar taip biggrin.gif Ras kitu psichoziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 26, 17:24)
Kur ta  <strong>psichoze </strong>​???

Cia viskas suprantamai paaiskinta

Psichoze
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 26, 18:29)

Psichoze

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kaip tiksliai
Atsakyti

Psichoze

Tu vaikam sek tas pasakas .arba va Liutukei .

Atsakyti
Džyyyzus Kraist, kaip gera lauke pas mus ant ežero, nenorėjau namo pareit, bet baisu, kad ciucia sušals. Bet po valandos kokios vėl varysim wub.gif
Ką jūs tokiu fainu oru?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 26, 21:36)
Džyyyzus Kraist, kaip gera lauke pas mus ant ežero, nenorėjau namo pareit, bet baisu, kad ciucia sušals. Bet po valandos kokios vėl varysim wub.gif
Ką jūs tokiu fainu oru?

Pas mus lyjo beveik vsia diena, unsure.gif link vakaro jau nustojo, tai siek tiek pasivaiksciojau. bet bent jau atsilo, jau kaip nebenoriu tu salciu...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 26, 19:36)
Ką jūs tokiu fainu oru?

vaikas ant lygumų sildžių ir vakar dar fainų besmegenių palipdem.
Atsakyti
oho kad pas jus prisnigo Lietuvoje, matau nuotraukas, jauciu jau seniai tokia ziema buvo bigsmile.gif gerai, kad karantinas zmones gali namie sedeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 26, 19:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72772380" data-time="1611678573"><div><p>Cia viskas suprantamai paaiskinta

<a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.vaikams.lt/pasakos/dangus-griuva.html'>Psichoze</a></p></div></blockquote><p>Tu vaikam sek tas pasakas .arba va Liutukei .</p>

biggrin.gif

Bet tai nesuprantu moteru, kurios geriau paromis sedes chatuose ir forumuose, aus paklodes, bet namų nesitvarkys.
Kokioms ablavukems reikia buti, jei nesugebeti sienu nusišpakliuoti, nudazyti, lentynas pakabinti, spintas sutverti.
Pas mane jei butu garazas su sklepu cia Anglijoje , tai as pati ir stabdziu kaladeles pasikeisciau. Uzvakar masinos padanga greiciausiai pagavo kokia vini, einu pati pasikeisti i zapaskę ir varysiu pas meistra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 15:35
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 15:28)

Pas mane jei butu garazas su sklepu cia Anglijoje , tai as pati ir stabdziu kaladeles pasikeisciau. Uzvakar masinos padanga greiciausiai pagavo kokia vini, einu pati pasikeisti i zapaskę ir varysiu pas meistra

O ka diedas veikia? Gal nagus lakuojasi?
Ar jau pabego?
Atsakyti