Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Iodmucia, jus ka nors darot su risk management pvz? jei darot ar naudojat kokius software tools?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 16:04)
Iodmucia, jus ka nors darot su risk management pvz? jei darot ar naudojat kokius software tools?


Kokios rizikos? Kad uzsikresi COVID?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 16:09)
Kokios rizikos? Kad uzsikresi COVID?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif aisku ne , hardware ar software , na ivairiu riziku apskaiciavimui, suagumo, patikimumo ir t.t.
Papildyta:
Pagalvojau, kaip gerai, kad turiu normalu vyra, kad man nereikia nei masinu taisyti, nei su drele lakstyti.... unsure.gif na visi su trukumais,bet iki tokio lygio... unsure.gif jei man reiktu paciai tokius darbus dirbtis, tai nezinau , liudna butu...kaip naslaite kokia jausciausi, o ka vyras darytu tuo metu, rimtai nagus lakuotusi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 18:24)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif aisku ne , hardware ar software , na ivairiu riziku apskaiciavimui, suagumo, patikimumo ir t.t.
Papildyta:
Pagalvojau, kaip gerai, kad turiu normalu vyra, kad man nereikia nei masinu taisyti, nei su drele lakstyti.... unsure.gif na visi su trukumais,bet iki tokio lygio...  unsure.gif  jei man reiktu paciai tokius darbus dirbtis, tai nezinau , liudna butu...kaip naslaite kokia jausciausi, o ka vyras darytu tuo metu, rimtai nagus lakuotusi? lotuliukas.gif

aš tokių darbų paprasčiausiai nė nemoku. Nežinočiau nei nuo ko pradėt, nei kur baigt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 15:42)
O ka diedas veikia? Gal nagus lakuojasi?
Ar jau pabego?

Mana dieds - šeimos galva. Jis pinigus uzdirba, o as darau ka noriu biggrin.gif biggrin.gif

Kolkas dar nepabėgo biggrin.gif . Jam neapsimoka skirtis su manimi, nes as gausiu 50×50 kas yra Anglijoje ir VISKĄ kas yra Lietuvoje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Protingos moterys apsidtaudzia skyrybu atveju
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 18:24)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif aisku ne , hardware ar software , na ivairiu riziku apskaiciavimui, suagumo, patikimumo ir t.t.
Papildyta:
Pagalvojau, kaip gerai, kad turiu normalu vyra, kad man nereikia nei masinu taisyti, nei su drele lakstyti.... unsure.gif na visi su trukumais,bet iki tokio lygio...  unsure.gif  jei man reiktu paciai tokius darbus dirbtis, tai nezinau , liudna butu...kaip naslaite kokia jausciausi, o ka vyras darytu tuo metu, rimtai nagus lakuotusi? lotuliukas.gif

Pas tave namai apšikti, nes nieko nesugebi.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 19:41)
aš tokių darbų paprasčiausiai nė nemoku. Nežinočiau nei nuo ko pradėt, nei kur baigt smile.gif

Glušės atbulom rankom esat ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 20:02

biggrin.gif

Bet tai nesuprantu moteru, kurios geriau paromis sedes chatuose ir forumuose, aus paklodes, bet namų nesitvarkys.
Kokioms ablavukems reikia buti, jei nesugebeti sienu nusišpakliuoti, nudazyti, lentynas pakabinti, spintas sutverti.
Pas mane jei butu garazas su sklepu cia Anglijoje , tai as pati ir stabdziu kaladeles pasikeisciau. Uzvakar masinos padanga greiciausiai pagavo kokia vini, einu pati pasikeisti i zapaskę ir varysiu pas meistra

Gali ir rata susitvarkyt, net nenuemus ,aisku paskui butu gerai nuvaziuot i servisa

https://www.youtube....h?v=s7-TYZhFf6I

isbandyta

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 19:41)
aš tokių darbų paprasčiausiai nė nemoku. Nežinočiau nei nuo ko pradėt, nei kur baigt smile.gif

As nei nesiruosiu mokytis, nelabai suprantu ko ten verstis tokius darbus dirbti... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 20:01)
Mana dieds - šeimos galva. Jis pinigus uzdirba, o as darau ka noriu  biggrin.gif  biggrin.gif
Kolkas dar nepabėgo  biggrin.gif .Jam neapsimoka skirtis su manimi, nes as gausiu 50×50 kas yra Anglijoje ir VISKĄ kas yra Lietuvoje  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Protingos moterys apsidtaudzia skyrybu atveju
Papildyta:
Pas tave namai apšikti, nes nieko nesugebi.
Papildyta:
Glušės atbulom rankom esat ir tiek  biggrin.gif

ir gaili pinigu tokiem dalykam? unsure.gif
liudna, jei taip....

Na jo, jau seniai galejau pasikeisti stoga, nusigriauti kaminus, susideti grindis, visai nieko nesugebu, ka padarysi teks palaukti, kol vyras padarys, ar pasamdys kazka biggrin.gif ...

Na jo tiesiog geriausias komplimentas moteriai, na koks tu geras meistras, moki masina pataisyti, nama pastatyti, medi pasodinti...o vyras gal gimdys tada? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 27 sausio 2021 - 21:00
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 18:24)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif aisku ne , hardware ar software , na ivairiu riziku apskaiciavimui, suagumo, patikimumo ir t.t.


Kaip galima skaiciuoti rizikas jei nesuvoki kokios jos buti gali...
Kazkas dirbtino, nerealaus, popierizmas
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 20:59)
As nei nesiruosiu mokytis, nelabai suprantu ko ten verstis tokius darbus dirbti... unsure.gif
Papildyta:

ir gaili pinigu tokiem dalykam? unsure.gif
liudna, jei taip....

Na jo, jau seniai galejau pasikeisti stoga, nusigriauti kaminus, susideti grindis, visai nieko nesugebu, ka padarysi teks palaukti, kol vyras padarys, ar pasamdys kazka  biggrin.gif ...

Na jo tiesiog geriausias komplimentas moteriai, na koks tu geras meistras, moki masina pataisyti, nama pastatyti, medi pasodinti...o vyras gal gimdys tada? unsure.gif

As siknos neauginu paromis sededama prie kompo, kaip tu. Esu gyva ir žingeidi. Tu esi tinginiu pantis su apšiktais, nesutvarkytais namais.

Kokią jus ten bakuze nusipirkot, kad is karto reikia lopyti stogą? Konculiniu narkomanu landyne? O gal pinigu pagailejot nepriklausomiems survejeriams, kad patikrintu nama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 21:42
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 21:34)
Kaip galima skaiciuoti rizikas jei nesuvoki kokios jos buti gali...
Kazkas dirbtino, nerealaus, popierizmas

na tai zinai kokios gali buti rizikos ir nori pasitikrinti kazkoki dalyka pvz software programa ir isitikinti ar tau ji nesukels tu ar kitu riziku, jei randi spraga, tada taisai.
Na man tai nauja tema, tai gilinuosi smile.gif gal nemoku paaiskinti, man idomu ar kompanijos kazka realybeje naudoja.
nu pvz kazkas tokio https://asperbrother...re-development/
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 21:38)
As siknos neauginu paromis sededama prie kompo, kaip tu. Esu gyva ir žingeidi. Tu esi tinginiu pantis su apšiktais, nesutvarkytais namais.

Kokią jus ten bakuze nusipirkot, kad is karto reikia lopyti stogą? Konculiniu narkomanu landyne? O gal pinigu pagailejot nepriklausomiems survejeriams, kad patikrintu nama?


oooo bobute isejo burbanti atetejo, nauja skarele ta pati mergele biggrin.gif kaip tau ziuriu truksta su kuo pasirieti, zingeidus tu zmogau biggrin.gif

Keliam mes stoga i virsu, nauja darysim, kad virsuje tilptu kambariai, o ne lopysim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 27 sausio 2021 - 21:47
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 27, 20:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72772865" data-time="1611754131"><div><p>vartotojo įkelta nuotrauka

Bet tai nesuprantu moteru, kurios geriau paromis sedes chatuose ir forumuose, aus paklodes, bet namų nesitvarkys.
Kokioms ablavukems reikia buti, jei nesugebeti sienu nusišpakliuoti, nudazyti, lentynas pakabinti, spintas sutverti.
Pas mane jei butu garazas su sklepu cia Anglijoje , tai as pati ir stabdziu kaladeles pasikeisciau. Uzvakar masinos padanga greiciausiai pagavo kokia vini, einu pati pasikeisti i zapaskę ir varysiu pas meistra</p></div></blockquote><p>Gali ir rata susitvarkyt, net nenuemus ,aisku paskui butu gerai nuvaziuot i servisa</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=s7-TYZhFf6I'>https://www.youtube.com/watch?v=s7-TYZhFf6I</a></p><p>isbandyta</p>

Neeee...ziurejau kelis variantus biggrin.gif , as geriau zapaskę pasikeisiu. Dar ziuriu galine lempute nedega. Uzknisa ten ja isimineti su visais viduriais. Priekines tai viens du ir pasikeiti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 21:45
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 21:45)
Neeee...ziurejau kelis variantus  biggrin.gif , as geriau zapaskę pasikeisiu. Dar ziuriu galine lempute nedega. Uzknisa ten ja isimineti su visais viduriais. Priekines tai viens du ir pasikeiti  biggrin.gif

gaili vyras pinigu mechanikam ir normaliam masinos servizui? unsure.gif
Atsakyti