Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 21:44)
na tai zinai kokios gali buti rizikos ir nori pasitikrinti kazkoki dalyka pvz software programa ir isitikinti ar tau ji nesukels tu ar kitu riziku, jei randi spraga, tada taisai.
Na man tai nauja tema, tai gilinuosi smile.gif gal nemoku paaiskinti, man idomu ar kompanijos kazka realybeje naudoja.
nu pvz kazkas tokio https://asperbrother...re-development/
Papildyta:

oooo bobute isejo  brubanti atetejo, nauja skarele ta pati mergele  biggrin.gif kaip tau ziuriu truksta su kuo pasirieti, zingeidus tu zmogau  biggrin.gif

Keliam mes stoga i virsu, nauja darysim, kad virsuje tilptu kambariai, o ne lopysim.


Tave visi cia pyzdavoja. As maziausiai. Cia tu neturi su kuo pasirieti, tai manes is akiu nepaleidi. Tu visada lakstai paskui mane, komentuoji ne tau skirtus postus ir ieskai priekaniu.
Tai bakužėlė vieno aukšto, jei keliat stoga. Namui trys kambariukai tai yra zaislinis namukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 21:57
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 21:44)
na tai zinai kokios gali buti rizikos ir nori pasitikrinti kazkoki dalyka pvz software programa ir isitikinti ar tau ji nesukels tu ar kitu riziku, jei randi spraga, tada taisai.
Na man tai nauja tema, tai gilinuosi smile.gif gal nemoku paaiskinti, man idomu ar kompanijos kazka realybeje naudoja.
nu pvz kazkas tokio ...


Nu kad ir ten raso
#1. Create a list of potential risks on your project
#2. Analyze the probability of each risk

Ten reikia smegenimis isprotaut, o ne softas ta padarys, nebent koks superintelektas is fantastinio filmo
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 21:46)
gaili vyras pinigu mechanikam ir normaliam masinos servizui?   unsure.gif


Ir vel mano posta skirta arbuzui komentuoji. Ko tu lakstai paskui mane, niekaip nesupranru? biggrin.gif
Priegluše, pas mano rimtas inžinierinis išsilavinimas biggrin.gif
Tu nieko nemoki,,tik barskinti klavisais. Labai idomu kokie twn pas tave aukštieji? Online dvieju menesiu kursai prie kokio nors univero? Net nemoki parasyti risk assesmento biggrin.gif biggrin.gif jau net nekalbu apie tavo namo remonto sąmatą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 22:01
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 21:49)
Nu kad ir ten raso
#1. Create a list of potential risks on your project
#2. Analyze the probability of each risk

Ten reikia smegenimis isprotaut, o ne softas ta padarys, nebent koks superintelektas is fantastinio filmo

na bet yra tokiu programu...
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 21:53)
Priegluše,  pas mano rimtas inžinierinis išsilavinimas  biggrin.gif
Tu nieko nemoki,,tik barskinti klavisais. Labai idomu kokie twn pas tave aukštieji? Online dvieju menesiu kursai prie kokio nors univero? Net nemoki parasyti risk assesmento  biggrin.gif  biggrin.gif jau net nekalbu apie tavo namo remonto sąmatą  biggrin.gif

Prasideda smile.gif Na bet jei jum gerai tai gerai. Man tik keista, kai prikaisioji kitom moterim, kad to nedaro.... biggrin.gif
Man nereikia jokio risk assessment'o rasyti, ka cia kliedi , jei net nesupratai klausimo Idomuciai skirto, tai gal nesikisk? biggrin.gif
Dieve dieve, kaip tau truksta bobutes eik gal i teletabiu tema issiliek, issiderkit abi ten is sirdies, jau jauciu irgi taves truksta 4u.gif Ka tu cia sioje temoje darai? Cia nera bobuciu, cambalu, moonciu. Nesigaus cia rietenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 22:07)
na bet yra tokiu programu...



Tai kad buti negali is principo. Kazkokios pritaikyttos tam tikroms gresmes tai gal... Sakysim DOS atakom ar ten PHP pazeidziamumui, tokiu tai yra aisku
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 22:07)
na bet yra tokiu programu...
Papildyta:

Prasideda smile.gif Na bet jei jum gerai tai gerai. Man tik keista, kai prikaisioji kitom moterim, kad to nedaro.... biggrin.gif
Man nereikia jokio risk assessment'o rasyti, ka cia kliedi , jei net nesupratai klausimo Idomuciai skirto, tai gal nesikisk? biggrin.gif 
Dieve dieve, kaip tau truksta bobutes eik gal i teletabiu tema issiliek, issiderkit abi ten is sirdies, jau jauciu irgi taves truksta  4u.gif Ka tu cia sioje temoje darai? Cia nera bobuciu, cambalu, moonciu. Nesigaus cia rietenu  biggrin.gif


Niekas nekalba su tavimi, tai pati pradedi lysti i akis su savo postais, ane? biggrin.gif

As taves niekada nekalbinu. Tu pati pirma lendi prie manes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 22:14
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 22:11)
Niekas nekalba su tavimi, tai pati pradedi lysti i akis su savo postais, ane?  biggrin.gif

As taves niekada nekalbinu. Tu pati pirma lendi prie manes  biggrin.gif

paziurek ar as siandein tave citavau ar tu mane?skleroze jau ar fantazija tavo banguota? gerai labos nakties, neturiu noro su tavim sitaip tusciai bendrauti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 22:10)
Tai kad buti negali is principo. Kazkokios pritaikyttos tam tikroms gresmes tai gal... Sakysim DOS atakom ar ten PHP pazeidziamumui, tokiu tai yra aisku

kodel sakai negalima is principo, o jei pasitelkus AI?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 22:24)
paziurek ar as siandein tave citavau ar tu mane?skleroze jau ar fantazija tavo banguota? gerai labos nakties, neturiu noro su tavim sitaip tusciai bendrauti  biggrin.gif
Papildyta:

kodel sakai negalima is principo, o jei pasitelkus AI?


Nera jokios AI kol kas, kas yra tai katino lygio. Na superkompiuteriai aisku kur kas daugiau gali bet geriausi ju naudojami slaptiems projektasm tai nera info
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 22:24)
paziurek ar as siandein tave citavau ar tu mane?skleroze jau ar fantazija tavo banguota? gerai labos nakties, neturiu noro su tavim sitaip tusciai bendrauti  biggrin.gif


Jūs berankės ir negabios dvi aptarinejot mano sugebejima padaryti tai, ko jus nepadarytumet niekada gyvenime. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 sausio 2021 - 22:46
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 20:01)
Glušės atbulom rankom esat ir tiek  biggrin.gif

aš prie papų ir plaukų ilgai eilėse stovėjau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 22:48)
aš prie papų ir plaukų ilgai eilėse stovėjau tongue.gif  biggrin.gif

Ka ir sakiau biggrin.gif Monteverte ateina cia tik pasigirti biggrin.gif
A geriau jautiesi paskui pusdienį? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 22:56)
Ka ir sakiau  biggrin.gif  Monteverte ateina cia tik pasigirti  biggrin.gif
A geriau jautiesi paskui pusdienį?  biggrin.gif

mėnesį visą biggrin.gif
Atsakyti