Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 29, 11:04)

Tavo sugyventinė visai kaip aš  biggrin.gif


Teiseta zmona, turinti istikima vyr... Nu juk sakei kad jauti, kad esu vyras tai ko cia nepasipuikuot?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 11:08)
Teiseta zmona, turinti istikima vyr... Nu juk sakei kad jauti, kad esu vyras tai ko cia nepasipuikuot?

mes apylygiai su vyru viens kitam kavą darom man regis. Lyčių lygybė pas mus biggrin.gif Nors jei paėmus draugystės pradžią, tai jis mane lepino labai, viską nešdavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 11:08)
Teiseta zmona, turinti istikima vyr... Nu juk sakei kad jauti, kad esu vyras tai ko cia nepasipuikuot?

Tai kada tu cia spejai apsizenyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 29 sausio 2021 - 11:17
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 29, 11:12)
mes apylygiai su vyru viens kitam kavą darom man regis. Lyčių lygybė pas mus biggrin.gif Nors jei paėmus draugystės pradžią, tai jis mane lepino labai, viską nešdavo ax.gif


taigi sakiau... Mane gyde nuo moteriskumo, neleisdami dirbti moterisku darbu.
Ilgai gydyti nereikejo...
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 29, 10:00)
<p>Su tais virsininkais tokia juokinga situacija. i juos reikia kreiptis ,, taip- virsininke . ne virsininke,, ir po ir uz darbo ir net nesvarbu kad tu ne pavaldinys😂😂😂😂😂  </p>

As taip sakau, kai per dantį traukiu savo viršininkus biggrin.gif
Atsakyti
tai va. Kai žmogui ko reikia iš valstybės, valstybė šikną rodo. Niekas nesikeičia. Patys paskyrė laiką, patys tuo laiku atjungė telefonus. Parašiau emeilą. Laukiu. Ant pavasario gal teiksis atrašyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 29, 09:54)
reikia su protu net baldų spalvą rinktis, sienas ne ryškia citrina ar kokia ružava dažyt, ar nuobodžia smėlio. ir ne violetine kokia.
tapetai: suvedimai visi ilgainiui ima matytis, atšoka.
tai kas iš to, kad pats darysies?
mano principas: duok išmanančiam daryti ir darbo jam duok.
šiuo atveju, lai visi daro, kas ką išmnao, ir jau geriau, kaip M, tuomet eilėj prie papų stovėti.


gerai mokėti rozetę susitaisyti, kokį vandenį pasijungti, bet jei nori nuo pagrindų gražaus idelauas remonto - tai kaip kam.
jei namas kaime, užmiesty, jei stataisi kokį kanapinį, moliuoji sienas, jei vidaus interjeras toks grubesnis, jei toks wild style, ok, tinka. visdi puola giminėj, ir kas ką sugeba daro, ir butas/namas atrodo, kaip jau atrodo. kartais dar fainiau, įdomiau.  bet mes kalbam apie vadinamuosius euro remontus.

Oi tikrai taip , pas mus sienos paprastos lygios tai kai isikelem tik nudazem baltai, man jau geriau balta, nei mirgu marga. O tapetu is vis nemegstu. O apskui gal kokias svelnias spalvas sugalvosim, jau kai didieji darbai statybu bus baigti, o dabar dar ir langus des dauzysis sienos ir griaus kaminus, neverta buvo investuoti kazka daugiau.
O Lietuvoje kai gyvenau mamos bute tai 15 m issitapetavau svao kambari ir visai gerai is tikro, mama man ale padejo tai sugadino puse sienos biggrin.gif as kruopsciai dariau vsika ji ant greicio.

Oi tikrai reikia geru kruopsciu meistru, nes daug tokiu savamokskliu, kur neaisku is kur rankos auga smile.gif Mano vyras daug ka moka ir daug ka pats darosi ir gerai labai daro, bet jam ir i darba reikia ir su covidu mums nepavyko gaut atsotogu biggrin.gif tai kai ka samdom, kai ka patys, pagal aplinkybes. Ai laiko turim, kaip juokauju 20m iki pensijos, pamazu susitvarkysim biggrin.gif

Man tas vadinamas lietuviskas euroremontas labai daznai buna sintetikos ir kico oaze, nors nezinau rimtai ka tas terminas reiskia ir is kur jis kiles biggrin.gif

nu va gausi griebti savo teti, kad padarytu tau remontus smile.gif Mano tetis Lietuvoje, kai nusipirkom sodyba isvedziojo visa elektros instaliacija is naujo. Gaila, kad nebespejo pamatyti, cia kaip isikurem, butu smagu dabar pasikviesti, kad atvyktu... kaip gyvenimas greit prabega, kaip reikia sviekata rupintis .... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 09:59)
As laukiu kol man apskaiciuos mokesciu grazinima uz 2020. Uzpildziau, rodo, kad skaiciuoja... www.gov.uk

oi man riekai irgi uzsipildyt, ten nedaug to pildymo, mygtuku paspaudimai, bet reik sukelt cekius uz dantu pvz gydyma cia 20 pr grazina, tai va tingiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 10:10)
Kur cia taip? Nemaciau tokiu nesamoniu
Papildyta:
Atsikeliau, jau po 10 MB dar miega nesikelia ir man sumustiniu nesutepa pusryciams

ta pati norejau paklausti, gal jis cia ta moteri turejo omeny, virsinke biggrin.gif

vargas nu biggrin.gif zmona ant streiko gal?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 29, 11:12)
mes apylygiai su vyru viens kitam kavą darom man regis. Lyčių lygybė pas mus biggrin.gif Nors jei paėmus draugystės pradžią, tai jis mane lepino labai, viską nešdavo ax.gif

Mane irgi lepino ir nese i lova sumustinius, kava iki kol vaikai gime biggrin.gif Dabar jau labai retai, kavos negbegeriu, ppusryciu nevalgau nera ka nest biggrin.gif bet siaip palepina skaniais patiekalais kartais.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 11:16)
taigi sakiau... Mane gyde nuo moteriskumo, neleisdami dirbti moterisku darbu.
Ilgai gydyti nereikejo...

islepino biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 29, 12:53)
tai va. Kai žmogui ko reikia iš valstybės, valstybė šikną rodo. Niekas nesikeičia. Patys paskyrė laiką, patys tuo laiku atjungė telefonus. Parašiau emeilą. Laukiu. Ant pavasario gal teiksis atrašyt rolleyes.gif

oho rimtai? o tai is ko gyventi, jei veikla nutrukia valstybe. Kad ir nenutraukia, bet kiek verslu vienas kito itakojami ...Pvz ci aguodesi fotografai, kaip ir neuzdrausta ju veikal, bet ka fotkinsi, jei jokios sventes nevyksta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 29, 13:32)
oho rimtai? o tai is ko gyventi, jei veikla nutrukia valstybe. Kad ir nenutraukia, bet kiek verslu vienas kito itakojami ...Pvz ci aguodesi fotografai, kaip ir neuzdrausta ju veikal, bet ka fotkinsi, jei jokios sventes nevyksta... unsure.gif

gyvenam mes, papučia tegu į uodegą. Aš realiai tik neseniai pamačiau, kad man priklauso biggrin.gif Kai prasidėjo pirmasis karantinas, tai pažiūrėjau, kad prie rekvizitai.lt visiems rašo, o mano įmonė neįrašyta. Nu ne tai ne galvoju. Ir po to nesidomėjau. Pas kolegas facebooke mačiau, kad ir jie negavo. O dabar kalbėjau su gimine neseniai, prisigyrė kiek gavo, tūkstančius jau varto biggrin.gif apšaukė mane, apdurnino ko nesirūpinu ir iš valstybės nesiurbiu. Nueinu į rekvizitus, žiūriu akurat jau tinku pagalbai. Nu tai ok, užpildžiau ten viską, jie patvirtino. Priskyrė laiką ir patys dingo biggrin.gif Lietuva biggrin.gif
Papildyta:
prigaminau leb.gif kam receptuką?
juodi lęšiai su morkom, brokoliais, šampinjonais, spanguolėm, poru, vegan sūriu, ciberžole ir juod, pipirais. + kukurūzų makaronai. Laimingas vyras
O pati dietinuos, reikia gi kada prisiruošt
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 29, 13:48)
gyvenam mes, papučia tegu į uodegą. Aš realiai tik neseniai pamačiau, kad man priklauso biggrin.gif Kai prasidėjo pirmasis karantinas, tai pažiūrėjau, kad prie rekvizitai.lt visiems rašo, o mano įmonė neįrašyta. Nu ne tai ne galvoju. Ir po to nesidomėjau. Pas kolegas facebooke mačiau, kad ir jie negavo. O dabar kalbėjau su gimine neseniai, prisigyrė kiek gavo, tūkstančius jau varto biggrin.gif apšaukė mane, apdurnino ko nesirūpinu ir iš valstybės nesiurbiu. Nueinu į rekvizitus, žiūriu akurat jau tinku pagalbai. Nu tai ok, užpildžiau ten viską, jie patvirtino. Priskyrė laiką ir patys dingo biggrin.gif Lietuva biggrin.gif
Papildyta:
prigaminau leb.gif kam receptuką?
juodi lęšiai su morkom, brokoliais, šampinjonais, spanguolėm, poru, vegan sūriu, ciberžole ir juod, pipirais. + kukurūzų makaronai. Laimingas vyras
O pati dietinuos, reikia gi kada prisiruošt

tai vis tiek gal ismokes, jei priklauso. Valstybines istaigos niekur , manau, neskuba. Svarbu, kad paskui atgal nepasireikalautu biggrin.gif

oo kaip sknu, kaip tik galvoju, reikia eiti ka valgyti pasidaryti, manes darbe ziuriu niekam nereikia kol kas gal ir neprireiks siandiena biggrin.gif

Koki tu vegan suri naudoji, na kiek perku man jie tokie neskanus unsure.gif Vakar lidl'e vegan pica nusipirkau, ji mane taip sauke ir sauke, na taip graziai atrode, jauciu man bus pietum biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nors pries savaite dietinausi irgi biggrin.gif

tiesa is lesiu tai as atradau labai skanius kotletukus, ismirkytus lesius tik sublenderiuoji nu su kuom nori galima morku siek tiek kopustu ir t.t. ir is kart kepi, na kaip skanu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 29 sausio 2021 - 13:54
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 29, 13:50)
tai vis tiek gal ismokes, jei priklauso. Valstybines istaigos niekur , manau, neskuba. Svarbu, kad paskui atgal nepasireikalautu  biggrin.gif

oo kaip sknu, kaip tik galvoju, reikia eiti ka valgyti pasidaryti, manes darbe ziuriu niekam nereikia kol kas gal ir neprireiks siandiena  biggrin.gif

Koki tu vegan suri naudoji, na kiek perku man jie tokie neskanus  unsure.gif Vakar lidl'e vegan pica nusipirkau, ji mane taip sauke ir sauke, na taip graziai atrode, jauciu man bus pietum  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif nors pries savaite dietinausi irgi  biggrin.gif

tiesa is lesiu tai as atradau labai skanius kotletukus, ismirkytus lesius tik sublenderiuoji nu su kuom nori galima morku siek tiek kopustu ir t.t. ir is kart kepi, na kaip skanu  wub.gif

Block tas sūris vadnasi. Skanesnio dar neragavau, niama.
Tinginė aš, kad malčiau dar. Bet omeny turėti reikia, a vnuž kada užeis įkvėpimas smile.gif Ir iš tiesų nusivylus aš blenderiais. Tokį jau galingą pirkau, brangų ir stovi nenaudojamas. Pabandžiau riešutus, nu toks š gaunasi, taip plerpia visas, kad atrodo suges. Perkasi vyras sau gatavai sumaltus riešutus, nepigu, bet ir nervas neima, vargo nėra. Tegu mala tie, kurie moka, atmušę ranką.
Atsakyti

Kur cia taip? Nemaciau tokiu nesamoniu
Papildyta:
Atsikeliau, jau po 10 MB dar miega nesikelia ir man sumustiniu nesutepa pusryciams

buvau pas dantiste ,ji pati savininke ir taiso .Skambutis: atsiliepia ji ...  -gerai priimsiu siandien p.Direktore .

Direktore isvaziuoja is dantistes ,vos ne pagrindiniu ji kelia turi duot ,kokios firmos nepasakysiu 😂

Tai reikia isivaizduot kokia dedovcyna darbe ,pas ja. 

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 29, 09:54)
mano principas: duok išmanančiam daryti ir darbo jam duok.
šiuo atveju, lai visi daro, kas ką išmnao, ir jau geriau, kaip M, tuomet eilėj prie papų stovėti.

dantis irgi ne patys taisomės.

Tai kad M savo tris plaukus PATI kerpasi smile.gif Prie papų stovėjo, o prie proto ne.
Atsakyti