Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 17:01)
Tu idealizuoji meilę. Aš gi manau ir daug kas taip mano, kad pirmiausia eina fiziniai dalykai, tik tada dvasiniai. Na pats pagalvok, kiek ilgai būdamas alkanas, plikas šaltyje kažką ten dievinsi ir mylėsi.


Gal nereikia lyginti badavimo su noru pasipist?
Man tikrai butu atgrasi moteris, kuriai dulkinimasis yra butinas kaip maistas.

Neneigiu fiziniu dalyku, bet jie turi savo reiksme
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 17:27)
Gal nereikia lyginti badavimo su noru pasipist?
Man tikrai butu atgrasi moteris, kuriai dulkinimasis yra butinas kaip maistas.

Neneigiu fiziniu dalyku, bet jie turi savo reiksme

Tai kad aš net neturėjau omeny vien tik pimpio. Žinoma, kad tokia būtų atgrasi. Aš turėjau omeny, kad žmogui iš žmogaus bet kokiu atveju reikės daugiau nei tik dvasinio ryšio. Dvasinį ryšį tai mes kartu su tavimi galime per internetą turėti ir tai mums reikės fizinių dalykų kaip kompo, neto, kad susisiektume. O jei kartu gyvensime, mums reikės vesti bendrą ūkį, pasiskirstyti pareigomis, galvoti iš ko mes gyvensime, kaip, kur. Kiek ir kur vienas kitam nusileisime charakteriuose, kaip šlifuosimės. Turėsime vaikų ar ne, kiek laiko skirsime tėvams, draugams, hobiams ir kokie jie. Matai jau kiek susideda visko ir meilė kiek tais šone lieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 17:32)
Tai kad aš net neturėjau omeny vien tik pimpio. Žinoma, kad tokia būtų atgrasi. Aš turėjau omeny, kad žmogui iš žmogaus bet kokiu atveju reikės daugiau nei tik dvasinio ryšio. Dvasinį ryšį tai mes kartu su tavimi galime per internetą turėti ir tai mums reikės fizinių dalykų kaip kompo, neto, kad susisiektume. O jei kartu gyvensime, mums reikės vesti bendrą ūkį, pasiskirstyti pareigomis, galvoti iš ko mes gyvensime, kaip, kur. Kiek ir kur vienas kitam nusileisime charakteriuose, kaip šlifuosimės. Turėsime vaikų ar ne, kiek laiko skirsime tėvams, draugams, hobiams ir kokie jie. Matai jau kiek susideda visko ir meilė kiek tais šone lieka smile.gif



Jei nera tos ala pervertinamos meiles, tai kokia prasme kazka ten slifuotis derintis planuoti ir kitaip sukti galva. Na tikrai nebent jau vieni zmones nepragyvena, negali busto islaikyt ar pan...
O jei pragyvena, tai motyvas yra bendrumas ir ne bet koks o kuriuo galima pasitiket.
Abejoju ar toks sukuriamas naglai medziojant partnerius.

Zmoniu kurie sugeba ir nori kazka sukurti yra nedaug, tai paprastai jie yra nuosalyje tu ivykiu kur kazkas vaidenasi "rinkoje" o kazkas ten kovoja del "pergales".
Tos moterys kurios ten kovoja del tu vyru paprastai nieko doro negali sutekti. Na seksa, maisto gaminimo ir valymo skalbimo paslaugas. Atitinkami ir vyrai...
Tokiu dauguma.

O del visu tu "puciu atitikimo galams" tai butu pasaulyje gerai, kad tik tokios problemos. Kiek vyru kurie negali turedami, o vyresnes moterys irgi turi visokiu problemu toje sferoje
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 18:08)
Jei nera tos ala pervertinamos meiles, tai kokia prasme kazka ten slifuotis derintis planuoti ir kitaip sukti galva. Na tikrai nebent jau vieni zmones nepragyvena, negali busto islaikyt ar pan...
O jei pragyvena, tai motyvas yra bendrumas ir ne bet koks o kuriuo galima pasitiket.
Abejoju ar toks sukuriamas naglai medziojant partnerius.

Zmoniu kurie sugeba ir nori kazka sukurti yra nedaug, tai paprastai jie yra nuosalyje tu ivykiu kur kazkas vaidenasi "rinkoje" o kazkas ten kovoja del "pergales".
Tos moterys kurios ten kovoja del tu vyru paprastai nieko doro negali sutekti. Na seksa, maisto gaminimo ir valymo skalbimo paslaugas. Atitinkami ir vyrai...
Tokiu dauguma.

O del visu tu "puciu atitikimo galams" tai butu pasaulyje gerai, kad tik tokios problemos. Kiek vyru kurie negali turedami, o vyresnes moterys irgi turi visokiu problemu toje sferoje

ne tik dėl būsto ar pagalbos su mašina ar maisto gaminimu, nors tai irgi labai daug lemia, ne visi visų galų supermenai. Daugumą žmonių vienatvė žudo ir nepadeda vaikai, jei jie kartu negyvena. Žinau moterį, kuriai dar nė 70 nėra. Dirbusi vadovaujamą darbą, tai pripratusi būti dėmesio centre. Vyras mirė, dukra emigravo ir viskas, nėr moters. Didelė boba, galinga, bet kas iš to? Protelis atsisako nuo depresijos ir vienatvės, mato nebūtus dalykus, kad kaimynai nori ją nužudyti ir pan. Būtų laiku susigraibius kokį našlį, dabar laiminga gyventų, nes fiziškai sveika dar visai atrodo. Ji gi nekalta, kad vyras mirė, negi kartu su juo atgult turėjo? Žinoma, kokia jau ten didelė meilė tokiame amžiuje, bet du, tai jau ne vienas.
Atsakyti

Gal nereikia lyginti badavimo su noru pasipist?
Man tikrai butu atgrasi moteris, kuriai dulkinimasis yra butinas kaip maistas.

Neneigiu fiziniu dalyku, bet jie turi savo reiksme

Tuo dulkinimusi po 10m ne vienas skundziasi ,o bobos atvirksciai -nori 

Atsakyti

vyrams šie reikalai dar aktualiau nei moterims, todėl net kelias paras eilėj stovėtų mirksiukas.gif

Ne visiem , supranti ateina laikas kai nespaudzia smegenu sekla ...  tai yra ne potraukis Nr1

 yra kitokiu uzsiemimu . zvejyba . masinos taisymas . alkogolizmas ,ir begale visokiu sportu. man viena sake -keliaujam 😁   ,ka dabar daro nezinau

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 19:03)
Dirbusi vadovaujamą darbą, tai pripratusi būti dėmesio centre.


Kam tokia reikalinga? Galetu kreiptis pas psichiatrus. abejoju ar atsiras tokio amziaus vyras kuriam truksta virsininkes ant galvos
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 16:06)
Na tai jau mano butu aukstesne rushis... Pilnesne komplektacija.

O tie vyriski reikalai tai provalas... vergai tie vyrai... renkasi juos kaip kokius daiktus uz nauda visokia. (Pinigus, birbinima, isvaizda)
Moterys pasitaiko buna dar ir mylimos... Buna irgi uz isvazda, bet buna ir kitaip

O kaip tu supranti meile? kada jautiesi mylimas?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 19:03)
ne tik dėl būsto ar pagalbos su mašina ar maisto gaminimu, nors tai irgi labai daug lemia, ne visi visų galų supermenai. Daugumą žmonių vienatvė žudo ir nepadeda vaikai, jei jie kartu negyvena. Žinau moterį, kuriai dar nė 70 nėra. Dirbusi vadovaujamą darbą, tai pripratusi būti dėmesio centre. Vyras mirė, dukra emigravo ir viskas, nėr moters. Didelė boba, galinga, bet kas iš to? Protelis atsisako nuo depresijos ir vienatvės, mato nebūtus dalykus, kad kaimynai nori ją nužudyti ir pan. Būtų laiku susigraibius kokį našlį, dabar laiminga gyventų, nes fiziškai sveika dar visai atrodo. Ji gi nekalta, kad vyras mirė, negi kartu su juo atgult turėjo? Žinoma, kokia jau ten didelė meilė tokiame amžiuje, bet du, tai jau ne vienas.

klausimas a rtos moterys, kuriso daro karjera is vis buna laimingos senatveje... gal jei ne tas vadovaujantis darbas , gal ir vyras butu ilgiau gyvenes, jei butu juo ir dukra labiau rupinusis...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 28, 20:18)
O kaip tu supranti meile? kada jautiesi mylimas?



Kai kito zmogaus gerove rupi daugiau nei 50 procentu, o sava maziau nei 50 procentu.

Kaip su imone 50proc.+1 akcija
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 20:38)
Kai kito zmogaus gerove rupi daugiau nei 50 procentu, o sava maziau nei 50 procentu.

Kaip su imone 50proc.+1 akcija

Tai tada kaip tik moterys vadinasi labaiu myli, nes jos is prigimties linkusios rupintis kitais ir savim paskutinei vietoj... Moterim daznia reikia mokytis aplamai save prisiminti, ypac mums lietuvem ir toliau i rytus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 19:54)
Kam tokia reikalinga? Galetu kreiptis pas psichiatrus. abejoju ar atsiras tokio amziaus vyras kuriam truksta virsininkes ant galvos

su savo vyru tai gyveno. Gal ir jis viršininkas buvo, nežinau šito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 21:18)
su savo vyru tai gyveno. Gal ir jis viršininkas buvo, nežinau šito smile.gif


Bet neilgai tas vyras istempe matom
Atsakyti