Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 28, 19:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72773502" data-time="1611847651"><div><p>Gal nereikia lyginti badavimo su noru pasipist?
Man tikrai butu atgrasi moteris, kuriai dulkinimasis yra butinas kaip maistas.

Neneigiu fiziniu dalyku, bet jie turi savo reiksme</p></div></blockquote><p>Tuo dulkinimusi po 10m ne vienas skundziasi ,o bobos atvirksciai -nori </p>

Vat uztat i vyrus ir reikia imti uz save jaunesnius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 21:35)
Bet neilgai tas vyras istempe matom

tai faktas. Ant sumuštinių matomai gyveno ir Maximos koldūnų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 28, 22:01)
Vat uztat i vyrus ir reikia imti uz save jaunesnius  biggrin.gif

arba veganus, kurie ant dietos pasėdi ir išsivalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 28, 22:01)
Vat uztat i vyrus ir reikia imti uz save jaunesnius  biggrin.gif


Ideciau i arbata tamstai ir neatsimintum, kas tas keksas

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Penktaaaaaadienis bigsmile.gif labai laukiau, darbinga buvo savaitė smile.gif
šian sužinosiu kaip valstybė mane rems dėl karantino
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 27, 20:45)
Jūs berankės ir negabios dvi

visi berankiai. paklausk tikrų profų, kad ir mano tėvų, kuris yra dizaineris, architektas. visus mano savadelkius draugų butus iškritikuotų. draugai babkių neturi, patys darosi, dažosi, tapetus klijuojasi. ir kas? ir pš. ateinu, man pačiai, turinčiai ir užaugusiai prie tėčio prof darbų, pas draugus nuėjus negražu. arba skonio neturi, raštai mirgu marga, vazelėm apkarstinėta, paskui dar mirgu marga paveikslai, arba spalva ne ta, baldai ne tie. turint mažas erdves, reikia su protu net baldų spalvą rinktis, sienas ne ryškia citrina ar kokia ružava dažyt, ar nuobodžia smėlio. ir ne violetine kokia.
tapetai: suvedimai visi ilgainiui ima matytis, atšoka.
tai kas iš to, kad pats darysies?
mano principas: duok išmanančiam daryti ir darbo jam duok.
šiuo atveju, lai visi daro, kas ką išmnao, ir jau geriau, kaip M, tuomet eilėj prie papų stovėti.

loftas Vilniuje - tas pats reikalas. brolis pats nieko nedarė, plotai dideli, laiptų į antrą trečią aukštus pats nekalė, sienų nelygino. profų darbas spindi, blizga.

žinoma, galima viską ir pačiam, jei tikrai sugebi, kad ir per kelis kartus, jei nori tokio jaukaus, nebūtinai prof atrodančio buto.
dantis irgi ne patys taisomės.

gerai mokėti rozetę susitaisyti, kokį vandenį pasijungti, bet jei nori nuo pagrindų gražaus idelauas remonto - tai kaip kam.
jei namas kaime, užmiesty, jei stataisi kokį kanapinį, moliuoji sienas, jei vidaus interjeras toks grubesnis, jei toks wild style, ok, tinka. visdi puola giminėj, ir kas ką sugeba daro, ir butas/namas atrodo, kaip jau atrodo. kartais dar fainiau, įdomiau. bet mes kalbam apie vadinamuosius euro remontus.
ir mano draugų daugiabučiai nelb kaip atrodo.
p.s. ir meistrų reikia gerų ieškoti. nesakau,. kad visi dirba idealiai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 29, 09:50)
Penktaaaaaadienis bigsmile.gif labai laukiau, darbinga buvo savaitė smile.gif
šian sužinosiu kaip valstybė mane rems dėl karantino


As laukiu kol man apskaiciuos mokesciu grazinima uz 2020. Uzpildziau, rodo, kad skaiciuoja... www.gov.uk
Atsakyti

Su tais virsininkais tokia juokinga situacija. i juos reikia kreiptis ,, taip- virsininke . ne virsininke,, ir po ir uz darbo ir net nesvarbu kad tu ne pavaldinys😂😂😂😂😂  

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 29, 10:00)
<p>Su tais virsininkais tokia juokinga situacija. i juos reikia kreiptis ,, taip- virsininke . ne virsininke,, ir po ir uz darbo ir net nesvarbu kad tu ne pavaldinys😂😂😂😂😂  </p>


Kur cia taip? Nemaciau tokiu nesamoniu
Papildyta:
Atsikeliau, jau po 10 MB dar miega nesikelia ir man sumustiniu nesutepa pusryciams
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 29, 10:00)
<p>Su tais virsininkais tokia juokinga situacija. i juos reikia kreiptis ,, taip- virsininke . ne virsininke,, ir po ir uz darbo ir net nesvarbu kad tu ne pavaldinys😂😂😂😂😂  </p>

juokais gal biggrin.gif
pas mus šuo dabar viršininkas. Jau ritmas susidaręs, neišvesi bele kada kaip anksčiau. O vakare kas darosi, kaip spaudžia mus gultis, šviesas gesinti. Visgi jau greitai 16.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 10:10)
Kur cia taip? Nemaciau tokiu nesamoniu
Papildyta:
Atsikeliau, jau po 10 MB dar miega nesikelia ir man sumustiniu nesutepa pusryciams

tu jai sutepk ir dar kavos padaryk. "Sugėdinsi" taip, tai tada tau visus metus darys po to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 29, 10:13)

tu jai sutepk ir dar kavos padaryk. "Sugėdinsi" taip, tai tada tau visus metus darys po to biggrin.gif


As net nezinau kur ten kas padeta virtuveje.
Dar miega
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 10:30)
As net nezinau kur ten kas padeta virtuveje.
Dar miega

tai kam taip smarkiai vakar naktį kamavai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 23:28)
Ideciau i arbata tamstai ir neatsimintum, kas tas keksas

vartotojo įkelta nuotrauka

O kas cia?
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2021 01 29, 09:54)
visi berankiai.

Surry, bet savo litanijas pati ir skaityk. Nori atsakymo - rasyk trumpai ir aiškiai.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 29, 10:10)

Atsikeliau, jau po 10 MB dar miega nesikelia ir man sumustiniu nesutepa pusryciams

Tavo sugyventinė visai kaip aš biggrin.gif
Atsakyti