Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Papildyta:
Tai bais karstas vyriskis buvai, kad moterys net neatsilaikydavo biggrin.gifbiggrin.gif

Vienos neuztekdavo,todel  taip ir be seimos .Cia toj vietoj ir buvo padaryta klaida . Visa kita tai pat daug smagiu naktu ir bla bla 😂😂😂

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 13:20)
as kai susipazinau su vyru, tikrai dar nei apie boyfriendus nesvajojau, bet va susipazinom, pradejom draugauti  biggrin.gif  biggrin.gif na neimanoma nugyventi 2 gyvenimu per viena, arba taip arba taip ir palyginti sunnku, svarbiausia manau rezultatai, kad turi normalu gyvenima susikurus, seima, nes kas is tu smagumu renkantis, vaikstant i pasimatymus, jei paskui vienai reiktu sedeti... biggrin.gif  biggrin.gif

Tai be abejo, kad kiekvienqm savo.

As tik sakau, kad jei reiketu gyventi is naujo - tikrai anksti nesizenyciau, linksminciausi, kaip ir praeitame gyvenime. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 14:19)
O ka tai reiškia?  biggrin.gif
Papildyta:

Ka tokio crazy iskresdavote?

Oi cia nerasysiu, per daug minionu renkasi, paskui bus tasoma per visas temas biggrin.gif oi ko tik nebuvo mano gyvenime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 13:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72812319" data-time="1618226251"><div><p>Papildyta:
Tai bais karstas vyriskis buvai, kad moterys net neatsilaikydavo vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Vienos neuztekdavo,todel  taip ir be seimos .Cia toj vietoj ir buvo padaryta klaida . Visa kita tai pat daug smagiu naktu ir bla bla 😂😂😂</p>

Oho. Tai tau reikejo ieskoti kokios linkusios I nimfomanija. Aisku cia yra truputi kuku liga, bet vis geriau butu buvusi viena, kuri butu tave patenkinuai.
Atsakyti

as kai susipazinau su vyru, tikrai dar nei apie boyfriendus nesvajojau, bet va susipazinom, pradejom draugauti biggrin.gifbiggrin.gifna neimanoma nugyventi 2 gyvenimu per viena, arba taip arba taip ir palyginti sunnku, svarbiausia manau rezultatai, kad turi normalu gyvenima susikurus, seima, nes kas is tu smagumu renkantis, vaikstant i pasimatymus, jei paskui vienai reiktu sedeti... biggrin.gifbiggrin.gif

Kaip pvz modelis  Valentaite  nu grazi 40m  o seimos nera

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 13:24)
Oi cia nerasysiu, per daug minionu renkasi, paskui bus tasoma per visas temas  biggrin.gif oi ko tik nebuvo mano gyvenime  biggrin.gif

Ko tu kreipi demesi I vargses, kurios gyvena svetimais gyvenimais, nes paciu šūds o ne gyvenimas? Maziau kreipk demesi I vargetas.

Ir ko gi nebuvo tavo gyvenime? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 14:11)
O cia kas nors kalbejo apie permiegojimus?  Nuo kada pasimqtymai asocijuojasi su gulejimu su vyrais?
Papildyta:

Jau ant tiek sena esu, kad galiu ir pasakyti tiesa.  biggrin.gif , Su puse vienos rankos pirstų  biggrin.gif
. Gql del to ir lipo bernai, kaip prie medaus, nes buvau nelabai paimama  biggrin.gif
Ir dar... pasiseke su vyrais - niekada niekas neprievartavo tureti santykius. Kazkaip issisukdavau neproblematiškai.  biggrin.gif

na aisku, ne, bet pati sakai turejai jau daugiau nei savo vyra, as ne ir tai dvi patirtys, kuriu neina viena gyvenima patirti, As dziaugiuosi savu gyvenimu, tu savu. Na ir tu pvz jei butum sutikusi dabartini savo vyra budama 20, nejau butum praspyrusi vien tam, kad pasilinksmintum?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 13:27)
na aisku, ne, bet pati sakai turejai jau daugiau nei savo vyra, as ne ir tai dvi patirtys, kuriu neina viena gyvenima patirti, As dziaugiuosi savu gyvenimu, tu savu. Na ir tu pvz jei butum sutikusi dabartini savo vyra budama 20, nejau butum praspyrusi vien tam, kad pasilinksmintum?

Tu galvoji, kad nuo vyru kiekio priklauso gyvenimo kokybė?

Nebuciau tekejusi uz jo, jei buciau 20. Netekejau uz nieko budama 20. Man nereikejo to,as dziaugiausi gyvenimu. Twkejau jau subrendus, zinodama ko noriu is vyro ir gyvenimo aplamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 balandžio 2021 - 13:30
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 12, 14:11)
va va. Gerai sakai dėl saugumo. Tas tikrai jaučiasi. Jo niekada nėra jaunoms, kol vienišos. Gal didmiesčiuose kitaip, žmonės išsisklaido, bet mažesniuose miestuose labai nužiūri simpatiškesnes mergas visokios bernų chebros ir joms nesaugu, jei nori šėlti kur naktimis. Aš su pora draugių turėjau tam tikrą protekciją, nes mes visada lankėm žinomą sporto klubą, kur visokie rinkosi, bet savo klubo paneles protegavo ir niekada per prievartą nelietė, kad ir kaip norėjo. Tai gerai buvo tokį užnugarį turėti. Bet ir tai galima buvo užsirauti ant kokių nevykėlių, kurie iš rūsių išlenda ir mergų ieško.

Tai va manes irgi niekas neliete, pazinojo mano vyra biggrin.gif net drauge gelbejau , jos ten su kita drauge buvo visai subludusios, bernu tokiu prisileido i namus, paskui skambina gelbek, isprievartaus doh.gif , Tai as ejau nesiau tokiu vaistu is kitos drauges, kurie migdo, dejom i kava, nu blyn kai pagalvoju dabar protelis, gi nuzudyti galejom, jie ten girti buvo doh.gif bet nieko parazitu niekas neima biggrin.gif drauge isgelbejau, prie manes tie buduliai nelindo, bet labai norejo, kad greiciau iseiciau.
Bet dabar galvoju nu ir portas paaugliu, galejo gi tevam pasakyti, bet ne, tipo paskui neikur neisleis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti

Oho. Tai tau reikejo ieskoti kokios linkusios I nimfomanija. Aisku cia yra truputi kuku liga, bet vis geriau butu buvusi viena, kuri butu tave patenkinuai.

Ne ,  viena turejau negrazia bet ji buvo ziauriai protinga , o kita grazi bet durna >su ja seksas dieviskas budavo ,bet pabendraut 0   .  Paskui su laiku daejo man kad as vagiu ju laika is ju ir issiskyriau .Frigidiskumas liga   nenoriu tokiu .

Man patikdavo vynas ir figuringa tvarkinga su saiku moteris,su kuia gali prie vyno paklbet apie viska ir paskui pasimylet 😉  o ne kaip tam beprociui myletis visa nakti ,ten buvo muza  .. namas pykst ir isdygo net nepajutau 😄😄😄

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 14:24)
Oho.  Tai tau reikejo ieskoti kokios linkusios I nimfomanija. Aisku cia yra truputi kuku liga, bet vis geriau butu buvusi viena, kuri butu tave patenkinuai.

Pamenu vienas pazystamas vyrukas pasakojo, sako susiradau mergina 3 k per diena reikia, eina ji nx sako, aisku reiks jai ir kitu biggrin.gif Ko jaunas gerai , o paskui, o kaip komandiruotes, darbo reikalai ar jei susirgsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 13:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72812332" data-time="1618226674"><div><p>Oho. Tai tau reikejo ieskoti kokios linkusios I nimfomanija. Aisku cia yra truputi kuku liga, bet vis geriau butu buvusi viena, kuri butu tave patenkinuai.</p></div></blockquote><p>Ne ,  viena turejau negrazia bet ji buvo ziauriai protinga , o kita grazi bet durna >su ja seksas dieviskas budavo ,bet pabendraut 0   .  Paskui su laiku daejo man kad as vagiu ju laika is ju ir issiskyriau .Frigidiskumas liga   nenoriu tokiu .</p><p>Man patikdavo vynas ir figuringa tvarkinga su saiku moteris,su kuia gali prie vyno paklbet apie viska ir paskui pasimylet 😉  o ne kaip tam beprociui myletis visa nakti ,ten buvo muza  .. namas pykst ir isdygo net nepajutau 😄😄😄</p>

Mūza biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 13:35)
Pamenu vienas pazystamas vyrukas pasakojo, sako susiradau mergina 3 k per diena reikia, eina ji nx sako, aisku reiks jai ir kitu  biggrin.gif Ko jaunas gerai , o paskui, o kaip komandiruotes, darbo reikalai ar jei susirgsi  biggrin.gif

Tai tokios nesveikos darbo stalciuose vibratorius laiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 balandžio 2021 - 13:38