Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 15:01)
biggrin.gif  biggrin.gif  o jos nebande vaidinti orgqzmo?  biggrin.gif
Papildyta:

Jei noras zenytis yra subrendimo rodiklis  biggrin.gif , tai tada jo - as esu visiška nebrendyla  biggrin.gif

ner tikriausiai durnesniu uzsiemimu, kaip vaidinti orgazmus doh.gif

prie ko cia noras zenytis? man atrodo is vis keistas noras zenytis, jei nera kandidatu smile.gif As apie gyvenima, norus, tiklsus, man jie jau nezinau kiek desimtmeciu nesikeicia esminiai. O zenytis niekad neturejau kazkokio ypatingo noro, net jauna sakiau, kad nei nebutina, tik formalumas. biggrin.gif Bet kai yra mylimas zmogus, nori su juo buti nuolat salia, apsikabinus, nori bendru vaiku ir t.t.
Branda man siejasi su sugebejimu prisiimti atsakomybe uz savo veiksmus. savo gyvenima ir t.t..
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 12, 15:40)
per daug jūs vyrai keksą sureikšminate man regis. Normalioms, jausmingoms, šeimyniškoms moterims jis absoliučiai antraeilis dalykas. Ir šiaip aš nelabai įsivaizduoju situaciją, jei pvz. aš sutariu su vyru, jis man ramstis gyvenime, gražus man ir mes daugiau mažiau abu sveiki, tai kas ten gali nepavykti, neišeiti ir pan. Nu rimtai neįsivaizduoju.
Įsivaizduoju tik tada, jei kokiam klube kažkokį keistuolį "nusikabinu", sugeriu su juo vyno, porą žodžių persimetam ir staigiai lekiam kur sugult ar iš viso kur už kampo. tai jo, gal ir gali ten kažkas neišeit. Nes nu maža ką, visiškai kažkaip fiziologiškai ir psichologiškai netinkam, ne taip nusiteikiam kuris nors ir pan.

Butent, man ir tas frigidiskumas keistai skamba, dazniausiai vyras buna gal koks nesumanus arba, kaip sakai svetimi zmones, tai ir atsiverti gal sunku.
Va tas privalumas ankstyvos santuokos, kad turi kiek nori kokybisko sekso su mylimu zmogum... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 12, 16:38)
Moteris turi buti arba nekalta ir tada ji bus muza, gyvenimo prasme.
Arba zinot, kad kalta ir ispirkinet kaltes. Galima mylet uz atsidavima.
Visokios naglos tai nebent fizishkai smurtaut...

Meile nebuna uz kazka, uz kaza jau ne meile, gali buti dekingumas, patikimas, pripratimas ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 17:15)
<p>Sutinku kad ,,nekalta galvoje,,  gerai , bet kad su metais vis prisideda to kaltumo . Liutuke tokia drovinga buvo ,mylinti vyra .Bet siemet jau jei vyras maziau uzdirbtu ji paliktu (matyt ir ieskotu jaunesnio nekalto berniuko)😆😆😆</p>
<p>Tas kaltumas :Kaip viena pasakojo bunant kartu apie savo buvusi vyra, kaip be vaziuodami griuvo ir kutka uzsigavo,kad vyras pimpala ilgesni turi kuris ja pastoviai uzgaudavo ir neturedavo gero kekso  turedavo pasitenkint su pirstu 😐</p>

taip ir nesupratai ka rasiau, mano vyras ir bankrutaves buvo ir kruva pinigu prarado, as su juo neisiskyriau, ne tame esme. jau zmogu issirinkai, jau matai ir pazysti koks jis, kam tada zenytis, jei paskui skirtis? Tipo apsizenyji uzdirba minimuma gyveni gyveni ir sugalvoji, kad del to issikirti reikia, nu debilizmas, cia galva tada reikia eiti gydytis biggrin.gif O jei zmogui laikinai kas nesiseka, duobe kokia, tai tam ir yra seima paremti vienas kita.

As snekejau apie pasirinkimo laikotapri, draugyste, zmogaus charakteri, o tu isvartei visai ne i tema, kaip kokia neminetinoji ....

Nesiruosiu skirtis, o jei jau likciau viena, tai jau tikrai nekalto berniuko neieskociau, fui, kas pas tave per fantazijos. Aplamai nieko neieskociau, vaikus uzauginti reikia, o ne bernai rupi jau tokiam amziuje. mirksiukas.gif

Ir be to nei as kokia dorovingoji, nei dar kas, zmogus, kaip ir visi zmones.

Ne dydyje esme( na normos ribose) , o jei moteris turi save pasitenkinti, tai labai prastas meiluzis ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 12 balandžio 2021 - 18:30

:D O jei zmogui laikinai kas nesiseka, duobe kokia, tai tam ir yra seima paremti vienas kita.

...............

Kad taip nutiktu reikalingas pasitikejimas ir draugyste o kai nera  tai ir tie santykiai trapus..

 

.............

Beje paskutiniu metu ,pries uzsukant draugyste visos klausia :kiek turi ,kiek uzdirbi,kur dirbi ......

Nu blyn  toks vaizdas tu jom arklio vietoj kuris duotu pinigu ,Bet dirbt nenori . Tustybes kazkokios

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 12 balandžio 2021 - 19:12
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 12, 16:38)
Kazkaip keistaii viska isivaizduoji...
Prie beveik 2m ugio tai dar kablu ir truksta... biggrin.gif

Dazytis tingiu... Anksciau i darba nuedavau su makiazu. Karta administratore paziurejo  - nieko nesake. Daugiau ten niekam ir nerupi

ne vieną didelę moterį žinau, tai visai kablus mėgsta. Kad ir ta pati Valinskienė, jei iš žinomesnių

Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 17:10)
Klausimas, jei vyras namie grazus ,ramstis,kopecios ir kotas   > kam dar su kazkuo eiti gerti vyna,del nuotykiu?.  </p><p>Seksas geras buna su muza ,cia gal kurybiems zmonems ar panasiai.</p><p>Ir dar jis geras buna su ta kuria gali pasitiket,artima.  Visi kiti atvejai nesiskaito arba kai kuriems del skaiciaus.</p><p>Pvz Merunas giesmininkas , pasakojo kiek jam rase mergos ir net sake kam tau ta baisi boba reikalinga.O jis tikrai galejo turet gazele ,bent jau as turejau grazesniu 😁😁😁 Bet pas ji meile -,jie myli vienas kita ... ir net kartu gyvena . Kaip sakoma nemesk kelio del takelio.</p><p>Jau gera desietka neuzsiimu qrvinimuosi is pirmo pasimatymo , ir net negeriu vyno ,,kazkur,, nes vairuoju .Vynas namuose taip ,bet ir to pries metus ragavau 😁 Ateina laikas ir nenori ,vot</p>

tai aš gi ne apie svetimvyriavimą turint gerą vyrą, o apskritai modeliuoju situaciją kaip ir su kuo tas keksas galėtų būti kažkoks blogas
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 19:28)
O zenytis niekad neturejau kazkokio ypatingo noro, net jauna sakiau, kad nei nebutina, tik formalumas.  biggrin.gif

ir aš. man tos visos visų daromos vestuvės taip nepatinka. Niekada nenorėjau būti kurios nors nuotakos vietoje, kuri ten penktą keliasi, darosi šukuoseną tortą ir po to visą dieną bei vakarą atlaikinėja 50-100 žmonių armiją ir visokius ten šposus iš savęs ir kt. daro. Man tai taip svetima. Aš gal kokia kitokia, nežinau biggrin.gif
Atsakyti

Papildyta:
tai aš gi ne apie svetimvyriavimą turint gerą vyrą, o apskritai modeliuoju situaciją kaip ir su kuo tas keksas galėtų būti kažkoks blogas

blogas kai partneris neatsakingas buna 😉

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 20:19)
blogas kai partneris neatsakingas buna 😉</p>

gal nedėmesingas, egoistas?
Atsakyti

gal nedėmesingas, egoistas?

🙌

Atsakyti
Juodai baltas mastymas.
Geras- blogas, protingas - durnas, turtingas - ubagas, nett vyras - moteris.

Visur yra pustoniai... Ir nevienareiksmiskumas.

Cia kurios sako tokio anokio reikia nereikia, tai kazkaip nerealiai atrodo...

Nes visur pastovios derybos, derinimai.

Va tik nekalta... Arba nekalta arba jau ne... Visokie tarpiniai variantai jau labai reti... kisho nedakisho...

Ar nekalta - yra geras zhmogus?
Visai nebutinai...Net kazkaip ryshio nematau...
Nekalta tai tiesiog turinti YPATINGU savybiu, su kuriomis galima sukurti ypatingus santykius...
Ne su kazkokia atbukusia boba, bet su zmogumu kuris issaugojo galimybe svajot, kazkuo dziaugtis...
Aisku dziaugtis gali ir vetytos metytos bobos, bet tai kas kita.

Pirmas kartas yra lbai svarbus faktorius... Nebutinai seksas. Gyvenima pilna ivairiu galimybiu. Man patiko sakysim gyvenimo kurimas kazkur... Nuvaziuoji i valstybe... Nezinoma pakankamai ir ten susikuri gyvenima... Nepakartojamas jausmas...
Atsakyti
Man irgi patinka kurti gyvenima svetur...kai yra is ko.
Nuomojqntis busta ir valgant antraarusius maisro produktus (kas labai populiaru lietuviu tarpe Anglijoje), nelabai to dziaugsmo yra, manau.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 20:55)
Man irgi patinka kurti gyvenima svetur...kai yra is ko.
Nuomojqntis busta ir valgant  antraarusius maisro produktus (kas labai populiaru lietuviu tarpe Anglijoje), nelabai to dziaugsmo yra, manau.


Uk maistas slykstus, tai nzn ka ten esti.

O del busto, tai gal svarbu busto kokybe, o ne nuosavumas.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 12, 21:04)
Uk maistas slykstus, tai nzn ka ten esti.

O del busto, tai gal svarbu busto kokybe, o ne nuosavumas.

Tu kartais labai keistai parasai. Kuom skiriasi maistas Uk ir Lietuvoje? Visoje Europoje tas pats, ir ne tik Europoje, jau galima labai ivairaus viso pasaulio maisto paragauti, aisku, ne visko, bet net neisiviazudoju, ko gali trukti? ko tu negavai Uk? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 20:55)
Man irgi patinka kurti gyvenima svetur...kai yra is ko.
Nuomojqntis busta ir valgant  antraarusius maisro produktus (kas labai populiaru lietuviu tarpe Anglijoje), nelabai to dziaugsmo yra, manau.

Gyvenant Lietuvje irgi daug kas antraryusi maista valgo, kaip ir visur kitur...deja...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 12, 20:04)
Uk maistas slykstus, tai nzn ka ten esti.

O del busto, tai gal svarbu busto kokybe, o ne nuosavumas.

Man svarbiau nuosavumas.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 21:56)
Tu kartais labai keistai parasai. Kuom skiriasi maistas Uk ir Lietuvoje? Visoje Europoje tas pats, ir ne tik Europoje, jau galima labai ivairaus viso pasaulio maisto paragauti, aisku, ne visko, bet net neisiviazudoju, ko gali trukti? ko tu negavai Uk? blink.gif



Ten viskas slykstu be skonio. Anglai yra nususeliai maisto atzvilgiu... Net prancuziskas batonas parduodamas puszalis, duonos ju slykscios, nepaskrudinos i burna imti negalima... Net unguius paruosia taip kad slyksciau neimanoma.
Prkybcentriuose pirkdavau ispanisku, italisku pusgaminiu tai tie normalus...

Vokietijoje neskanu, Lenkijoje neskanu. Sakysim restoranai... Tai vokietijoje net vokieciai eina i graikiskus nes ten normalus maistas.
Italijoje ispanijoje, Olandijoje ir Prancuzijoje viskas OK

Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 23:59)
Man svarbiau nuosavumas.


tai imk nama uz 1500 svaru

https://www.skelbiu....s-53434411.html

Nuosavas bus

Net 2-3 kartus daugiau reiketu pakloti uz vienos nakties nuoma cia

https://www.villaway...splendor-110398

Bet nuomuotas...

Siaip siame gyvenima mes gyvename laikinai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 13 balandžio 2021 - 08:26