Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 14:25)
Kaip pvz modelis  Valentaite  nu grazi 40m  o seimos nera</p>

issikyrusi ji lyg? Buna grazios renkasi, renkasi paskui ziuri, kad jau visi isbrokyti susizenyje ir visai neblogi vyrai, o jos vienos biggrin.gif
Atsakyti

Tu galvoji, kad nuo vyru kiekio priklauso gyvenimo kokybė?

Nebuciau tekejusi uz jo, jei buciau 20. Netekejau uz nieko budama 20. Man nereikejo to,as dziaugiausi gyvenimu. Twkejau jau subrendus, zinodama ko noriu is vyro ir gyvenimo aplamai.

Dazniausiai isteka kad pasidaro vaika 

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 14:29)
Tu galvoji, kad nuo vyru kiekio priklauso gyvenimo kokybė?

Nebuciau tekejusi uz jo, jei buciau 20. Netekejau uz nieko budama 20. Man nereikejo to,as dziaugiausi gyvenimu. Twkejau jau subrendus, zinodama ko noriu is vyro ir gyvenimo aplamai.

Manau, per didelis kiekis tikrai kokybes nepadidina biggrin.gif bet tame ir esme, 2 jau nebe vienas. Gerai gal kas maziau jautri ar sentimentali, as tai va isimyliu visa sirdim ir jei butume issikyre tikrai man buvu sirdis buvus sudauzyta...
As matyt gana anksti subrendau, nes jau labai seniai zinojau, ko noriu is gyvenimo. Aisku , su amzium patirtis auga, ismintis, na bet dabar tikrai nenoreciau teketi prima karta biggrin.gif Kartais geriau maziau tos patirties. biggrin.gif
Atsakyti

Mūza biggrin.gif
Papildyta:
Tai tokios nesveikos darbo stalciuose vibratorius laiko biggrin.gif

😂😂😂😂 tas frigidiskumas  nafik .Fiziskai reikia daug dirbti ,kaip kokia prostitute , dirbi dirbi o rezultato jokio 😅😅😅

 

Nieko tas kiekis neprideda , visiem santykiam reikia dvieju zmoniu santykiu o ne nuotykiu history . Gal lengviau keksa atlikti bet su laiku ne tas gyvenime svarbu,kaip ir ne pinigai .Ju reikia tiek kad butum pavalges apsirenges. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 12 balandžio 2021 - 13:59
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 13:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72812342" data-time="1618227487"><div><p>Mūza vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Tai tokios nesveikos darbo stalciuose vibratorius laiko vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>As ir daug tu moteru turejau bet tas frigidiskumas  nafik .Fiziskai reikia daug dirbti ,kaip kokia prostitute , dirbi dirbi o rezultato jokio 😅😅😅</p>

biggrin.gif biggrin.gif o jos nebande vaidinti orgqzmo? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 13:42)
Manau, per didelis kiekis tikrai kokybes nepadidina  biggrin.gif bet tame ir esme, 2 jau nebe vienas. Gerai gal kas maziau jautri ar sentimentali, as tai va isimyliu visa sirdim ir jei butume issikyre tikrai man buvu sirdis buvus sudauzyta...
As matyt gana anksti subrendau, nes jau labai seniai zinojau, ko noriu is gyvenimo. Aisku , su amzium patirtis auga, ismintis, na bet dabar tikrai nenoreciau teketi prima karta  biggrin.gif Kartais geriau maziau tos patirties. biggrin.gif

Jei noras zenytis yra subrendimo rodiklis biggrin.gif , tai tada jo - as esu visiška nebrendyla biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 balandžio 2021 - 14:01

biggrin.gifbiggrin.gifo jos nebande vaidinti orgqzmo? biggrin.gif

😁  ten buvo meile ,as jom patikau .Praejo jau 15 metu o jos dar atsimena😂😂😂  ypac ta jauna 

Dabar kitas ten pas ja stato nama 😂😂😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 12 balandžio 2021 - 14:04
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 13:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72812337" data-time="1618226962"><div><p>Tu galvoji, kad nuo vyru kiekio priklauso gyvenimo kokybė?

Nebuciau tekejusi uz jo, jei buciau 20. Netekejau uz nieko budama 20. Man nereikejo to,as dziaugiausi gyvenimu. Twkejau jau subrendus, zinodama ko noriu is vyro ir gyvenimo aplamai.</p></div></blockquote><p>Dazniausiai isteka kad pasidaro vaika </p>

Taip, tai daznas atvejis labai.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 14:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72812353" data-time="1618228738"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukao jos nebande vaidinti orgqzmo? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>😁  ten buvo meile ,as jom patikau .Praejo jau 15 metu o jos dar atsimena😂😂😂  ypac ta jauna </p>

Tai ko nesuki ratų vel aplink ją? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 14:19)
O ka tai reiškia?  biggrin.gif
Papildyta:

Ka tokio crazy iskresdavote?

pusė rankos pirštų juk 2,5 biggrin.gif ir multikas toks buvo kaip vaikas skaičiavo, kad jam išėjo 1,5 grioviakasio.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 12, 14:32)
Tai va manes irgi niekas neliete, pazinojo mano vyra  biggrin.gif net drauge gelbejau , jos ten su kita drauge buvo visai subludusios, bernu tokiu prisileido i namus, paskui skambina gelbek, isprievartaus doh.gif , Tai as ejau nesiau tokiu vaistu is kitos drauges, kurie migdo, dejom i kava, nu blyn kai pagalvoju dabar protelis, gi nuzudyti galejom, jie ten girti buvo doh.gif bet nieko parazitu niekas neima  biggrin.gif drauge isgelbejau, prie manes tie buduliai nelindo, bet labai norejo, kad greiciau iseiciau.
Bet dabar galvoju nu ir portas paaugliu, galejo gi tevam pasakyti, bet ne, tipo paskui neikur neisleis doh.gif  biggrin.gif

mum su drauge buvo toks kartas, kad ji mane pasąmoningai gelbėjo, nujausdama kažką nuo 10 bernų chebros ir viena pažįstama moteris dar įsikišo. Tada jau mes dviese išgelbėjom dar vieną pažįstamą mergiotę, kurios draugė viena nesugebėjo išgelbėti. Ten kiti bernai ją jau traukė į tamsą. O aš tuos bernus žinojau, tai daviau pylos. Kažkokia pasiutus naktis gal buvo bernų chebroms, nežinau. Ir kai mūsų neliko visų populiarių mergų, kai mes jau saugiai namuose buvom, viena vargšė papuolė. išprievartavo ją realiai tą naktį ir žiauriai, apsimetęs vienas, kad nori su ja draugauti. Nuvedė tada dar pas kitus.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 14:38)
Tai tokios nesveikos darbo stalciuose vibratorius laiko  biggrin.gif

žinom, yra čia tokių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 12, 14:45)
<p>😂😂😂😂 tas frigidiskumas  nafik .Fiziskai reikia daug dirbti ,kaip kokia prostitute , dirbi dirbi o rezultato jokio 😅😅😅</p>
<p> </p>
<p>Nieko tas kiekis neprideda , visiem santykiam reikia dvieju zmoniu santykiu o ne nuotykiu history . Gal lengviau keksa atlikti bet su laiku ne tas gyvenime svarbu,kaip ir ne pinigai .Ju reikia tiek kad butum pavalges apsirenges. </p>

per daug jūs vyrai keksą sureikšminate man regis. Normalioms, jausmingoms, šeimyniškoms moterims jis absoliučiai antraeilis dalykas. Ir šiaip aš nelabai įsivaizduoju situaciją, jei pvz. aš sutariu su vyru, jis man ramstis gyvenime, gražus man ir mes daugiau mažiau abu sveiki, tai kas ten gali nepavykti, neišeiti ir pan. Nu rimtai neįsivaizduoju.
Įsivaizduoju tik tada, jei kokiam klube kažkokį keistuolį "nusikabinu", sugeriu su juo vyno, porą žodžių persimetam ir staigiai lekiam kur sugult ar iš viso kur už kampo. tai jo, gal ir gali ten kažkas neišeit. Nes nu maža ką, visiškai kažkaip fiziologiškai ir psichologiškai netinkam, ne taip nusiteikiam kuris nors ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 12, 10:49)

o tu namuose atsipalaiduoji, durniuoji? Dediesi kablukus, pasidažai lūpytes? smile.gif


Kazkaip keistaii viska isivaizduoji...
Prie beveik 2m ugio tai dar kablu ir truksta... biggrin.gif

Dazytis tingiu... Anksciau i darba nuedavau su makiazu. Karta administratore paziurejo - nieko nesake. Daugiau ten niekam ir nerupi
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 12:27)

Kiek as asmeniskqi pazystu nurėžusių mikasius, tai ne viena/as is ju neturi jokios poros. Labai nelaimingi paliko partnerių turejimo atzvilgiu.


Kazkokius nevykelius pazisti...
Siaip su peiliais reikia atsargiai.
Juk yra patarle: "Devynis kartus pamatuok, desimta - pjauk. Reikia viska apgalvot, o ne tiketis nebutu dalyku
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 12, 14:29)
Nebuciau tekejusi uz jo, jei buciau 20. Netekejau uz nieko budama 20. Man nereikejo to,as dziaugiausi gyvenimu. Twkejau jau subrendus, zinodama ko noriu is vyro ir gyvenimo aplamai.



Moteris turi buti arba nekalta ir tada ji bus muza, gyvenimo prasme.
Arba zinot, kad kalta ir ispirkinet kaltes. Galima mylet uz atsidavima.
Visokios naglos tai nebent fizishkai smurtaut...
Atsakyti

Papildyta:
žinom, yra čia tokių biggrin.gif
Papildyta:
per daug jūs vyrai keksą sureikšminate man regis. Normalioms, jausmingoms, šeimyniškoms moterims jis absoliučiai antraeilis dalykas. Ir šiaip aš nelabai įsivaizduoju situaciją, jei pvz. aš sutariu su vyru, jis man ramstis gyvenime, gražus man ir mes daugiau mažiau abu sveiki, tai kas ten gali nepavykti, neišeiti ir pan. Nu rimtai neįsivaizduoju.
Įsivaizduoju tik tada, jei kokiam klube kažkokį keistuolį "nusikabinu", sugeriu su juo vyno, porą žodžių persimetam ir staigiai lekiam kur sugult ar iš viso kur už kampo. tai jo, gal ir gali ten kažkas neišeit. Nes nu maža ką, visiškai kažkaip fiziologiškai ir psichologiškai netinkam, ne taip nusiteikiam kuris nors ir pan.

Klausimas, jei vyras namie grazus ,ramstis,kopecios ir kotas   > kam dar su kazkuo eiti gerti vyna,del nuotykiu?.  

Seksas geras buna su muza ,cia gal kurybiems zmonems ar panasiai.

Ir dar jis geras buna su ta kuria gali pasitiket,artima.  Visi kiti atvejai nesiskaito arba kai kuriems del skaiciaus.

Pvz Merunas giesmininkas , pasakojo kiek jam rase mergos ir net sake kam tau ta baisi boba reikalinga.O jis tikrai galejo turet gazele ,bent jau as turejau grazesniu 😁😁😁 Bet pas ji meile -,jie myli vienas kita ... ir net kartu gyvena . Kaip sakoma nemesk kelio del takelio.

Jau gera desietka neuzsiimu qrvinimuosi is pirmo pasimatymo , ir net negeriu vyno ,,kazkur,, nes vairuoju .Vynas namuose taip ,bet ir to pries metus ragavau 😁 Ateina laikas ir nenori ,vot

Atsakyti


Moteris turi buti arba nekalta ir tada ji bus muza, gyvenimo prasme.
Arba zinot, kad kalta ir ispirkinet kaltes. Galima mylet uz atsidavima.
Visokios naglos tai nebent fizishkai smurtaut...

--------------------

Sutinku kad ,,nekalta galvoje,,  gerai , bet kad su metais vis prisideda to kaltumo . Liutuke tokia drovinga buvo ,mylinti vyra .Bet siemet jau jei vyras maziau uzdirbtu ji paliktu (matyt ir ieskotu jaunesnio nekalto berniuko)😆😆😆

Tas kaltumas :Kaip viena pasakojo bunant kartu apie savo buvusi vyra, kaip be vaziuodami griuvo ir kutka uzsigavo,kad vyras pimpala ilgesni turi kuris ja pastoviai uzgaudavo ir neturedavo gero kekso  turedavo pasitenkint su pirstu 😐

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 12 balandžio 2021 - 16:22

Atéities motera

https://www.facebook...887167172126113

Atsakyti