Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 07, 19:54)
Taii abstraktus jausmas... Veliau pradedi nagrinet... O pradzioje abstraktus jausmas, toks kaip negyventum o egzistuotum...

Keista ir man

nu bet manau visiem buna uzeina tokiu momentu...cia kazkas giliau ne lytys, gal hormonai zinoma kazkiek padeda jaustis geriau, bet priezastis turi buti kita...Hormonai aplamai musu kune labai labai didele itaka daro, ziurk zmones ir depresijom suserga ir t.t. issibalansavus hormonam. Bet klausimas, kodel kunas negamina reikalingu.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 07, 20:51)
Idomu panagrineti testus, tuos kurie nustato moteriskuma vyriskuma.
Tai ten tokiu nesamoniu apie minkstuma nera... Yra veikimo budai, o ne istizimas. Pilna istizeliu vyru, bet tai tiesiog istizimas...

Moteru kitoks mastymas ir jos turi labai dideles galimybes techninese sritye. Buten panaudojant ne ta kieta vyriska mastyma, o intuityvu abstraktu

bet tame ir esme, kad veiklumas nusakoma kaip vyriska, savybe, o minkstumas ar krastutiniu atveju-istizimas kai moteriska, jei moteris butu visiskai 100 pr moteriska ir neturetu svayje nei kiek vyriskumo, ji ir butu istizusi, nemoketu pasakyti ne, pasirupinti savim, na tokia blondine, kaip daznai paisoma... biggrin.gif mes visi turim tuos vidinius vyra ir moteri, tas puses, ir labai skirtingai jos subalansuotos buna, jei daug maz harmonijoj ir normoj sakom va vyriskas vyras, ar moteriska moteris, o kai disbalansas sakom nu ne vyras, o boba, arba ne moteris, o vista arba atvirksciai boba su kiausais biggrin.gif bet tas disbalansas daznai ir kune atsispindi, ligom ir t.t.

dalykas tas, kad gal moterys ir sugebetu, bet tai daznai yra visiskai neidomu...

o tau kazkas kitkas yra, o tu siaip tiki i Dieva?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 21:11)
nu bet manau visiem buna uzeina tokiu momentu...


Ir taip visa gyvenima istisai uzeina? Tai jau durchatoje galima atsidurti.

Tai pradedi ieskoti visokiu malonumu... Bet atbunka zmogus nuo pertekliaus...

Zinau yra tokiu kurie pradeda esti, nusipena kaip parsai... Eda nes nera kitos prasmes gyventti
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 21:11)
bet tame ir esme, kad veiklumas nusakoma kaip vyriska, savybe, o minkstumas ar krastutiniu atveju-istizimas kai moteriska, jei moteris butu visiskai 100 pr moteriska ir neturetu svayje nei kiek vyriskumo, ji ir butu istizusi, nemoketu pasakyti ne, pasirupinti savim, na tokia blondine, kaip daznai paisoma...


Tai kad ir moterys panasiai galvoja...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 07, 21:15)
Ir taip visa gyvenima istisai uzeina? Tai jau durchatoje galima atsidurti.

Tai pradedi ieskoti visokiu malonumu... Bet atbunka zmogus nuo pertekliaus...

Zinau yra tokiu kurie pradeda esti, nusipena kaip parsai... Eda nes nera kitos prasmes gyventti
Papildyta:
Tai kad ir moterys panasiai galvoja...

nu taip pasiziurek, kiek zmoniu ikrite i narkotikus i ivairius, kaip pats sake, persiedima, azartinius zaidimus ir t.t. dauguma juk.... nes tustuma, jei neturi rysio su Dievu, tai bus depresija anksciau ar veliau....
tu gi jautresnis dvasiskai ir tiek, tik nelabai domejaisi kokiom praktikom, tai pasukai i kita puse, siek tiek sau padejai, bet taip ir neisprendei savo bedu iki galo,kaip pats sakai......

ka turi omenyje? panasiai galvoja, nieko negalvoja? na moteriai nelabai iseina sustabdyti mincui srauta, sako vyram taip gana lengva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 21:30)
na moteriai nelabai iseina sustabdyti mincui srauta, sako vyram taip gana lengva  biggrin.gif

Tai priklauso nuo hormonu... Pakeitus balansa tikrai valdyti savo emocijas labai sunku... Labai labai sunku. Panasiai kaip automobili slidziame kelyje.

Net prisiminus, kad tai kazkada buvo kur kas lengviau - sunku. Tiesiog viskas kartais nusprusta ir nuvaziuoja savaime..
Vyrai to nesupras. Nes neisivaizduoja...

Kai taip vadinamas intuityvus mastymas paima virsu, tai jis suteikia galimybes, bet klaidos atveju gali nuvesti i pievas...
Po to net nesupranti, kad butina ta kontroliuot, kad reikia sekti kokia viso to prasme...

Sunku...
Papildyta:
Bendraujant su moterimis, kai zinai ju silpnas vietas. Tai galima tycia jas nezymiai nuviliot i griovi. Padavus emociju jos pameta prasme ir daro nesamones nelogiskus dalykus.
Na aisku su laiku jos iprantaa prie tokiu triuku, net cia priprato prie pigiu triuku apie "davima" vaikus auklejima smugiais..

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 07, 21:42)
Tai priklauso nuo hormonu... Pakeitus balansa tikrai valdyti savo emocijas labai sunku... Labai labai sunku. Panasiai kaip automobili slidziame kelyje.

Net prisiminus, kad tai kazkada buvo kur kas lengviau - sunku. Tiesiog viskas kartais nusprusta ir nuvaziuoja savaime..
Vyrai to nesupras. Nes neisivaizduoja...

Kai taip vadinamas intuityvus mastymas paima virsu, tai jis suteikia galimybes, bet klaidos atveju gali nuvesti i pievas...
Po to net nesupranti, kad butina ta kontroliuot, kad reikia sekti kokia viso to prasme...

Sunku...
Papildyta:
Bendraujant su moterimis, kai zinai ju silpnas vietas. Tai galima tycia jas nezymiai nuviliot i griovi. Padavus emociju jos pameta prasme ir daro nesamones nelogiskus dalykus.
Na aisku su laiku jos iprantaa prie tokiu triuku, net cia priprato prie pigiu triuku apie "davima" vaikus auklejima smugiais..

sakiau mintis, ne emocijas. neturejau gyvenime bedu valdyti emocijas, pas mus atvirskciai,dazniau vyras sunkiau valdo, jis labiau toks karstas, emocionalus, as saltesne, labiau racionali biggrin.gif tai vargu ar cia moterisku hormonu itaka, greiciau nervu sistemos, ypac jei pasilpsta zmogus, jei turksta b vitamino pvz ant save sjauciu , jei persidirbu, jei pervargstu, tada ir emocijas sunkiau valdosi. Arba toks charateris zmogaus, as linkusi analizuoti, apgalvoti viska, labai sunku mane is kantrybes isvesti.
o va mintys tai nesustojja teketi, net meditacijos metu, kaip sako tada jas tik stebi, neseki jomis, bet va vyrai sugeba sustabdyti mintis ir is vsi nieko negavoti...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 07, 20:51)
Idomu panagrineti testus, tuos kurie nustato moteriskuma vyriskuma.
Tai ten tokiu nesamoniu apie minkstuma nera... Yra veikimo budai, o ne istizimas. Pilna istizeliu vyru, bet tai tiesiog istizimas...

Moteru kitoks mastymas ir jos turi labai dideles galimybes techninese sritye. Buten panaudojant ne ta kieta vyriska mastyma, o intuityvu abstraktu

nebūtinai. Pažinojau vieną dėstytoją, kuris visą laiką moteriškame kolektyve dirba. Iš išvaizdos jis normaliai, nu ne mačo, bet ir nesakysi, kad boba visai. Bet jau tas balsiukas, tas toks maloningas minkštumas biggrin.gif Bet nu niekaip nepasakysi, kad jis ištižęs. Ištižęs tai nei dirbt normaliai galėtų nei ką. O čia iš vienos pusės tarsi tvarkingas vyras, bet manieros labai moteriškos.

Tai gal aš vyras? Man su technika prastai biggrin.gif Vyras vis girdi mane rėkiant: kas čia dabar, ko čia neįsijungia, kaip čia tą įjungt, ką va čia paspaust? biggrin.gif iš tiesų mane gąsdina tas taip baisiai technikėjantis pasaulis. Aš senovinis žmogus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 21:48)
sakiau mintis, ne emocijas. neturejau gyvenime bedu valdyti emocijas, pas mus atvirskciai,dazniau vyras sunkiau valdo, jis labiau toks karstas, emocionalus, as saltesne, labiau racionali  biggrin.gif tai vargu ar cia moterisku hormonu itaka, greiciau nervu sistemos, ypac jei pasilpsta zmogus, jei turksta b vitamino pvz ant save sjauciu ,  jei persidirbu, jei pervargstu, tada ir emocijas sunkiau valdosi. Arba toks charateris zmogaus, as linkusi analizuoti, apgalvoti viska, labai sunku mane is kantrybes isvesti.
o va mintys tai nesustojja teketi, net meditacijos metu, kaip sako tada jas tik stebi, neseki jomis, bet va vyrai sugeba sustabdyti mintis ir is vsi nieko negavoti...

bet ir prigimtis žinok. Jau tie pietiečiai. Kartais noriu vyro iš šiaurės biggrin.gif Dabar ir jo mamą geriau suprantu. Nes anksčiau man jo mama buvo kosmosas. Jau vyras karštas skėryčiojas visaip, nenutyli, o moteris karšta tai baisu biggrin.gif
Mane iš kantrybės būna išveda bukumas smile.gif arba jeigu aš sakiau, o manęs neklausė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 07, 22:09)
nebūtinai. Pažinojau vieną dėstytoją, kuris visą laiką moteriškame kolektyve dirba. Iš išvaizdos jis normaliai, nu ne mačo, bet ir nesakysi, kad boba visai. Bet jau tas balsiukas, tas toks maloningas minkštumas biggrin.gif Bet nu niekaip nepasakysi, kad jis ištižęs. Ištižęs tai nei dirbt normaliai galėtų nei ką. O čia iš vienos pusės tarsi tvarkingas vyras, bet manieros labai moteriškos.

Tai gal aš vyras? Man su technika prastai biggrin.gif Vyras vis girdi mane rėkiant: kas čia dabar, ko čia neįsijungia, kaip čia tą įjungt, ką va čia paspaust? biggrin.gif iš tiesų mane gąsdina tas taip baisiai technikėjantis pasaulis. Aš senovinis žmogus ax.gif


jojo buna tokie ir dar daznia moteru numyletiniai, tokie biggrin.gif
nu va dabar atrdau si dianinkai, labia fianas saldus, svelnus,bet ir nepasakysi, kad nevyriskas biggrin.gif
https://www.youtube....alArtistChannel

mane irgi zinok, nepasant, kad dirbu su kompu visa diena biggrin.gif net telefona sunkai nauja prisipratinu, nemegstu as tu technologiju, kad ir kaip juokingai tai neskambetu.... man vyras dazniausiai hardware dali tvarko biggrin.gif nu as kai prisiverciu, zinau, moku, bet tai tai p neidomu...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 07, 22:14)
bet ir prigimtis žinok. Jau tie pietiečiai. Kartais noriu vyro iš šiaurės biggrin.gif Dabar ir jo mamą geriau suprantu. Nes anksčiau man jo mama buvo kosmosas. Jau vyras karštas skėryčiojas visaip, nenutyli, o moteris karšta tai baisu biggrin.gif
Mane iš kantrybės būna išveda bukumas smile.gif arba jeigu aš sakiau, o manęs neklausė smile.gif

ne, nenroeciau salto vyro biggrin.gif visai abu uzsaltume biggrin.gif biggrin.gif o su amziumi kazkaip keiciasi tos savybes, perimam vienas is kito su vyru ziuriu... biggrin.gif

ai as tokiu atveju tik nusistebiu. Svetimi zmones, nei neatsimenu kada butu isvede is kantrybes, namusoe vaikai, vyras, tai zinoma buna, bet tai turiu buti pavargusi labai ar siaip kas turi nepasisekti..
ai va prisiminiau, kas isveda is kantrybes tai lietuviskos kontoros ir ju darbas, net i ambasaa nuvazivaus tur kas nors sunervinti biggrin.gif nu vsikas atbulom kazkaip, ir nukenti ir finaniskai ir laika sugaisti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 22:20)
mane irgi zinok, nepasant, kad dirbu su kompu visa diena  biggrin.gif net telefona sunkai nauja prisipratinu, nemegstu as tu technologiju, kad ir kaip juokingai tai neskambetu.... man vyras dazniausiai hardware dali tvarko  biggrin.gif nu as kai prisiverciu, zinau, moku, bet tai tai p neidomu...

su dabartiniais telefonais, tai aš pirmiausia pasišaukiu vyrą ir konsultuojuos ką man ištrinti, ten tiek tų nenormalių funkcijų, kurių aš 100 metų nenaudosiu. Nu kam tokį šūdą gaminti visai liaudžiai bendrai? Gamintų kokiems technikams. Po to dar buvo bajeris, kad savaime kažkas įjungta buvo naujame telefone ir už pinigus siuntė man visai nereikalingus duomenis blink.gif Tokie dalykai mane liūdina. Fantastiniai filmai virsta realybe. Tas virtualumas, netikrumas...
Papildyta:
kokia baisi diena šiandien, namie sėdim, vis lyja ir rytoj vėl pranešė lietų. Šuo mano tik prajuokina. Kai pamato, kad vėl lyja, nors pavasaris, tai "alpsta". Taip tiesiog išgriūna ant rankų ir kaba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 07, 22:30)
su dabartiniais telefonais, tai aš pirmiausia pasišaukiu vyrą ir konsultuojuos ką man ištrinti, ten tiek tų nenormalių funkcijų, kurių aš 100 metų nenaudosiu. Nu kam tokį šūdą gaminti visai liaudžiai bendrai? Gamintų kokiems technikams. Po to dar buvo bajeris, kad savaime kažkas įjungta buvo naujame telefone ir už pinigus siuntė man visai nereikalingus duomenis blink.gif Tokie dalykai mane liūdina. Fantastiniai filmai virsta realybe. Tas virtualumas, netikrumas...
Papildyta:
kokia baisi diena šiandien, namie sėdim, vis lyja ir rytoj vėl pranešė lietų. Šuo mano tik prajuokina. Kai pamato, kad vėl lyja, nors pavasaris, tai "alpsta". Taip tiesiog išgriūna ant rankų ir kaba biggrin.gif

jo man reikia skambinti, kartais iznute parasyti ir tiek, na interneto koki fb paskrolinti, jei kur lauki.
O dabarbe sukure koki mandra emaila, mums asistuoja cortana , tai vsi primena, o tam rasete ta ar padaret, taretes del susitikimo ar uzsibookinot doh.gif
atrodo greit zmones nusiskti nenueis i tualeta be priminimo is technologiju biggrin.gif

oi kokia drama queen biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif buna buna, mano mamos kate apsiemta, kad negyva, jei ji bando pavadeli jai uzdeti biggrin.gif

gerai einu kino ziuret, ir poilsiaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 23:32)
jo man reikia skambinti, kartais iznute parasyti ir tiek, na interneto koki fb paskrolinti, jei kur lauki.
O dabarbe sukure koki mandra emaila, mums asistuoja cortana , tai vsi primena, o tam rasete ta ar padaret, taretes del susitikimo ar uzsibookinot doh.gif
atrodo greit zmones nusiskti nenueis i tualeta be priminimo is technologiju  biggrin.gif

oi kokia drama queen  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif buna buna, mano mamos kate apsiemta, kad negyva, jei ji bando pavadeli jai uzdeti  biggrin.gif

gerai einu kino ziuret, ir poilsiaut  biggrin.gif

ką žiūrėjai? maniškis tai laukė šią savaitę filmų su Tomu Cruzu. Tai jau žiūrėjo apsipatenkinęs. O man tas vyras kažkoks antiseksualus. Primena gal kokį žiurkėną tongue.gif Aš energetiškai geriau padirbėjau. Dieve kiek įdomybių. Paaiškėjo kiek mes energijų visur išbarstom ir net neįsivaizduojam ax.gif

Žinai, amžius daro savo. Anksčiau vargšytė nieko nebijojo. Net kalnuose eidavo kai drėgna. Chatoje sušildavo ir toliau varydavo. Aš tada rankų pirštus nušalau, o jai nieko. Žiema jai irgi nieko buvo. O dabar pasidarė kaip vyro močiutė. Sako: o kam gyventi, jei malonumų neturėti? Nebemalonu lietus taip išeina smile.gif
Atsakyti

143930530_3880715915329177_8438087890493

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 23:32)
O dabarbe sukure koki mandra emaila, mums asistuoja cortana , tai vsi primena, o tam rasete ta ar padaret, taretes del susitikimo ar uzsibookinot doh.gif


Pas mus darbe irgi emailai... firmakurdirbu.com tai ijunge SPAM filtra... Pradejo dingti email. Tai as pasakiau kad tokiu sh nesinaudosiu...
Susikuriau email vardas@firmakurdirbu.asemeninisdomenas.eu

Nu sako taip negerai....

Tai uzregistravo tik man domena firmakurdirbu.eu spec emailui...
Bet Brexitas prasidejo. Tai dabar naudojuosi kitu firmakurdirbu.pro hostinu savo hostinimo plane (galiu iki 10 domenu hostinti)

Telefona buvo nupirke... po to mobilaus plana... Pasakiau kad telefonas sh, tiesiog gaila ismesti o naudotis neimanoma. Planas taip pat netinkamas.
Tai jau senai savo telefonais ir planais... Laidini UK irgi apmoka viena personalini, (imonei naudoju) o kita UK laidini numeri tai per stotele forwardina i mano ofiso numerius be IVR. PerIVR irgi gali pasiekti.

I IVR ivestas mano Lietuvos laidinis, tai gali paskambinti is ofiso tiesiogai ii mano LT mobilu, o jei kas skambna i LT laidini tai i ofiso telefonus kur man priklauso.

Atsakyti