Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2021 05 08, 21:31)

yra tiesos biggrin.gif
Papildyta:
Aš neturiu jokio spamo filtro. Bet labai gerai veikia prakeikimo metodai biggrin.gif aš jiems atrašau be dead for spam, let's satan *** you, etc.
Viskas, spamas baigiasi biggrin.gif
Pabandykit biggrin.gif
Atsakyti

O kaip tampa raganomis. Nu cie rojus ,pragaras-viskas aisku ,o ragana ... ??

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 05 09, 11:29)
<p>O kaip tampa raganomis. Nu cie rojus ,pragaras-viskas aisku ,o ragana ... ??</p>

gimstama dažniausiai. Energetika kitokia
Atsakyti
Ragana, nuo zodzio regeti, zinoti, matyti, tai budavo ziniuones senais laikais, tik kriskcionybe ikele neigiama ivaizdi i si zodi...

pas mus salta, vejas, lyja....dar tokio salto geguzio neatsimenu.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 10 gegužės 2021 - 11:43
Pas mus jau gražu, pavasaris smile.gif

Lutuke, čia jūsų dėdė? https://www.15min.lt...-demesio-201416 Bliamba, ne mačius aš jo. Atrodo toks paprastas, žemiškas, kaimiškas. O va matai, ne iš jo emigruoja, o pas jį atvažiuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 11, 10:03)
Pas mus jau gražu, pavasaris smile.gif

Lutuke, čia jūsų dėdė? https://www.15min.lt...-demesio-201416 Bliamba, ne mačius aš jo. Atrodo toks paprastas, žemiškas, kaimiškas. O va matai, ne iš jo emigruoja, o pas jį atvažiuoja smile.gif

oi pas mus grazu jau seniai, zydi viskas, bet va niekaip normlaiai neatsyla, dar ir ziemine striuke tenka detis kartais... unsure.gif kur jau vsiada rtokiu metu degindavomes, maudydavomes...

jo, nelabai cia tas prezidentas svarbus, panasiai kaip Uk karaliene, del vaizdo, airiai karaliu neturi, bet ale nukopijavo kazka, ilgam ji renka 7m, jis niekur beveik nedalyvauja, cia svarbesnis tas ministras pirmininkas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 08, 10:04)
ką žiūrėjai? maniškis tai laukė šią savaitę filmų su Tomu Cruzu. Tai jau žiūrėjo apsipatenkinęs. O man tas vyras kažkoks antiseksualus. Primena gal kokį žiurkėną tongue.gif Aš energetiškai geriau padirbėjau. Dieve kiek įdomybių. Paaiškėjo kiek mes energijų visur išbarstom ir net neįsivaizduojam ax.gif

Žinai, amžius daro savo. Anksčiau vargšytė nieko nebijojo. Net kalnuose eidavo kai drėgna. Chatoje sušildavo ir toliau varydavo. Aš tada rankų pirštus nušalau, o jai nieko. Žiema jai irgi nieko buvo. O dabar pasidarė kaip vyro močiutė. Sako: o kam gyventi, jei malonumų neturėti? Nebemalonu lietus taip išeina smile.gif

ai as turkiskus ziuriu serialus, iseina po 1 serija per savaite smile.gif Patinka man jie labai, tokie daug apmastymu , psichologijos, parodo zmones is ivairiausiu pusiu, kaip jei veikia gyvenime, kaip stresinese situacijose, kaip isgyvena ir kokie tampa iveikia ar neiveikia sunkumus, kas ta skaistybe, tyrumas, kiek pagundu gyvenime kas tikra meile , kaip isnaudoja vieni kitus ir moters, vyro roles gyvenime, kaip itakoja mus tevai, namai, kur uzaugam, baimes musu, norai t.t. Ir vaizdai, spalvos, kostiumai susderinti, priderinta net aplinka, peizazai, vienu zodizu mano akim ir sielai, ir portui svente biggrin.gif toks net psichoterapinis poveikis, permaistai savo gyvenima..
nezinau paziurejus man turkisku, vsisikai nebesiziuri amerikietiski...pabandau viena kita paziureti ir nebeuzkabina...
Atsakyti
man labiausiai patinka filmai pagal tikrus įvykius, nes nieko nėra įdomiau už tai, kas tikra, kas realiai būna.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 11, 12:48)
man labiausiai patinka filmai pagal tikrus įvykius, nes nieko nėra įdomiau už tai, kas tikra, kas realiai būna.

jo dabar toki veina kaip tik ziuriu, paremtas realiu gyvenimu pagal pscihologo knyga.
Dar idomu buna man istorines dramos , jei jau ne turku smile.gif is visokiu viduramziu...pvz Tudors, ne per seniausiai ziurejau. ir panasus.
Atsakyti
taip, istoriniai ir man labai, nes ir jie dauguma pagal tikrus įvykius.
Atsakyti
Persidirbau siandien, pabaigiau tik dabar prezentacija rytojui, paskutine minute tik gavau visus duomenis, eisiu jau miegoti... kartais tokia kvaila jauciuosi savo darbe, kai man duoda uzduotis visai ne i tema biggrin.gif jei rytoj liksiu gyva parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
aš antrą savaitę turiu totaliai kaušę klientę. Vis aiškinu jai tą patį ką ji turi man pristatyti, o ji vėl iš naujo man to paties klausia, nors surašiau viską kuo tiksliausiai jai asmeniškai. Įdomu kuo baigsis. Pastebėjau ilgametę tendenciją, jei žmogus nesupranta kažko iš pirmo karto, na max. iš antro, tai jau prarastas reikalas. Bus probleminis.
Vakar nerealiai gerai vakarą praleidom. Pasinaudojom oru ir lėkėm į gamtą, nelaukdami savaitgalio. Vienas parkas labai gražiai sutvarkytas, atnaujintas. Nuostabu tiesiog.
Atsakyti