Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2018 10 19, 08:48)
Fui fui kokia slykstyne sitas. Mum sake butinai jo paragaut, patys tailandieciai ji labai vertina. Jei neklystu, tai vadinasi durijanas arba kazkas panasaus. Tai sake ji reikia prasipjovus iskart valgyti, nes pastovejus bus susmirdusiu kojiniu kvapas. Mes ka tik prapjauta isspjovem, nrs smirda ir neskanu, jau iskart tu smirdanciu kojiniu kvapas, ismetem, o kas butu, jei jis dar pastovejes butu...

Cia ne prie tos fotkes parasiau. Apie antra snekejau.

Taip. Toks pavadinimas. As dar nufilmavau, parduotuveje, kaip ji isimineja is to luksto. Atsargiai taip. blink.gif

Lutuke tai, kad NO nera Europos sajungoje, ir lietuviams nesenai pradejo leisti dirbti ir gyventi. mirksiukas.gif

Oi, kai as atvaziavau 2000 metais, tai norvegai, net nezinojo, kas tai yra Lietuva ir net nebuvo maciusi lietuviu. Pirmi lietuviai tai "praslovino" Lietuva su vagistemis.

Norvegai irgi gerokai perkope per 50 eina i barus, klubus. Irgi pilna zmoniu savaitgaliais. Linksminasi. Juokauja. Nesimusa. Moterys gali girtos voliotis ant grindu ir niekas ju nei uzgaulioja, nei kitai skriaudzia. Man buvo sokas atvaziavus tuo laiku, kai dar Lietuvoje skustagalviai merginas per prievarta issivezdavo is klubu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 19, 14:44)
Paskutiniu metu as pamegau treningus. Tik ne tuos Adidas kur nesioja bahurai, o tuos NoName kur visokie valkatos nesioja.
Su treningais galima ir miegoti jei ka, apie prekybcentriu lankyma jau nekalbu. Nezinau tik ar su paprastais nefirminiais treningais i teatra galima eiti.
Bet as i teatrus nevaikstau

biggrin.gif
Gal neisvarytu is teatro ? biggrin.gif nors vapas mus i kai kuriuos naktinius klubus neileidzia su kedais biggrin.gif

Man tai svarbu zmogus, svarus , tvarkingas,nesmirdi, o ten ar su pizama ar su trenigais ar su kostiumu kiti aiksto manes nekaso biggrin.gif As irgi vaikstau, kaip man patogiau, kaip as sau graziai atrodau. Pizamos aplamai neturiu, nelabai ji reikalinga, nebent diena po namus vaiskcioti.

Vakar kaip tik per radija apie tai snekejo, juokiausi ten is moteru komentaru... kad siais laikais kitos sukneles atrodo maziau audinio, nei naktiniuose ar kazkada buvusiuose apatinukuose , o pizamos irgi nelabai skiriaasi siaip nuo paprastu naminiu rubu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 19, 14:44)
Nezinau tik ar su paprastais nefirminiais treningais i teatra galima eiti.
Bet as i teatrus nevaikstau

biggrin.gif o jūs davai pabandykit, po to mums papasakosit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2018 10 19, 15:12)
Lutuke tai, kad NO nera Europos sajungoje, ir lietuviams nesenai pradejo leisti dirbti ir gyventi.  mirksiukas.gif
Oi, kai as atvaziavau 2000 metais, tai norvegai, net nezinojo, kas tai yra Lietuva ir net nebuvo maciusi lietuviu. Pirmi lietuviai tai "praslovino" Lietuva su vagistemis.
Norvegai irgi gerokai perkope per 50 eina i barus, klubus. Irgi pilna zmoniu savaitgaliais. Linksminasi. Juokauja. Nesimusa. Moterys gali girtos voliotis ant grindu ir niekas ju nei uzgaulioja, nei kitai skriaudzia. Man buvo sokas atvaziavus tuo laiku, kai dar Lietuvoje skustagalviai merginas per prievarta issivezdavo is klubu.  blink.gif

zinau, kad ne ES, bet kiek pamenu, jau senokai ten vaizuodavo ir butent dauguma nusikalteliu pradzioje, ka jie ten bveike nepamenu, kaip ir i Prancuzija. Kai kurios salys ir Es irgi tik labai nesenai leido laisvai dirbti pvz Vokietija . Dar i Naftos platformas irgi jau senokai vaziuoja, o del tu leidimu dirbti tai , kai as atvaziavau i Airija irgi juk nebuvo galima laisvai dirbti, reikejo darbo leidimu, o Ispanijoje is vis daug kas ilgai nelegaliai dirbo...Del Norvegijos nezinau tau geriau matyti, kokiais kiekiais ten atvyko ir kada, gal pirma Svedija prasidejo su braskiu sezoniais rinkimais, as i Suomija vaziavau, kaip studente, pries 20m, tai gal tokiais keliais ir vyko is pradziu...Vis tiek Norvegija nera, manau, tokia populeri kaip angliskai kalbancios salys. Zinau tik, kad atlyginimai ten labai dideli is pletku biggrin.gif

ir man panasiai, ipratusi ,kad tokio amziaus vos ne senukai jau namie sedi ir kojines mezga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 19, 14:43)
lotuliukas.gif
ne negali, nera jokiu problemu nei su mano, nei su vaiku oda. Pas mane namie tikrai normali higiena, gali buti rami  biggrin.gif
oi jumoriste tu cambala  mirksiukas.gif

Taigi rasei, kad gydymui ar 5 tukst ar kiek ten eur reikia.
Dabar jau jokiu problemu nera. Nera tai nera😂😂.

Wc ir vonios kambarius generaline higiena kas savaite pas mane. O visokios nuosedos ant duso stiklu ar krano - vos ne kasdien su dregna skuoste nuvalomos.
Neisivaizduoju kaip pas tave gali but svaru jei karta i men tvarkai.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 19, 15:32)
Taigi rasei, kad gydymui ar 5 tukst ar kiek ten eur reikia.
Dabar jau jokiu problemu nera. Nera tai nera😂😂.

Wc ir vonios kambarius generaline higiena kas savaite pas mane. O visokios nuosedos ant duso stiklu ar krano - vos ne kasdien su dregna skuoste nuvalomos.
Neisivaizduoju kaip pas tave gali but svaru jei karta i men tvarkai.

galėtum tu ir forume tokia tvarkinga būti, o dabar...
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2018 10 19, 15:12)
tai, kad NO nera Europos sajungoje, ir lietuviams nesenai pradejo leisti dirbti ir gyventi. 


Norvegija yra EEA, tai skirtumai minimalus nuo EU. Leisti dirbti ir gyventi Norvegija privalejo pagal ES taisykles. ES nustato taisykles o EEA nares ju laikosi.
mainais gali maziau moket i ES biudzeta, nedalyvauja muitu sajungoje ir t.t.

Taigi cia nereiksminga ar EEA ar EU
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2018 10 19, 15:12)

Oi, kai as atvaziavau 2000 metais, tai norvegai, net nezinojo, kas tai yra Lietuva ir net nebuvo maciusi lietuviu. Pirmi lietuviai tai "praslovino" Lietuva su vagistemis.


Aš 2002 m studijavau Švedijoje, tai manęs klausdavo ar turiu šaldytuvą,esu ragavus uogienių... unsure.gif nervindavo klausimai iki begalybės, laikė mus lietuvius tarybų sąjungos piliiečiais.
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2018 10 19, 15:42)
Aš 2002 m studijavau Švedijoje, tai manęs klausdavo ar turiu šaldytuvą,esu ragavus uogienių... unsure.gif nervindavo klausimai iki begalybės, laikė mus lietuvius tarybų sąjungos  piliiečiais.

97/98 m. Upsaloje sužinojau, kad LT sostinė yra Riga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 19 spalio 2018 - 14:50
QUOTE(cambala @ 2018 10 19, 15:32)
Taigi rasei, kad gydymui ar 5 tukst ar kiek ten eur reikia.
Dabar jau jokiu problemu nera. Nera tai nera😂😂.
Wc ir vonios kambarius generaline higiena kas savaite pas mane. O visokios nuosedos ant duso stiklu ar krano - vos ne kasdien su dregna skuoste nuvalomos.
Neisivaizduoju kaip pas tave gali but svaru jei karta i men tvarkai.

Nesakiau, kad karta i menesi valau,kaip ir nesakiau, kad 5000 kazkas kainuos, kaip ir nesakiau, kad su oda problemos, sakiau dermatologo ieskom konsultacijai, nu vienu zodziu nesigilnk, senai isoperuota dukryte ir viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 19, 14:42)
Norvegija yra EEA, tai skirtumai minimalus nuo EU. Leisti dirbti ir gyventi Norvegija privalejo pagal ES taisykles. ES nustato taisykles o EEA nares ju laikosi.
mainais gali maziau moket i ES biudzeta, nedalyvauja muitu sajungoje ir t.t.

Taigi cia nereiksminga ar EEA ar EU

Neprisimenu kelintais metais leido EU saliu pilieciams dirbti NO, bet tikrai ne 2004 metais, kaip Liutuke sake. Tingiu googlinti. mirksiukas.gif

Lutuke tai braskiu skinimui tik 3 men. reikejo vizos. Ir jokio leidimo dirbui. mirksiukas.gif Pas mus vietnamieciai skina braskes. Tai sezononis darbas. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2018 10 19, 14:49)
97/98 m. Upsaloje sužinojau, kad LT sostinė yra Riga.

As iki dabar retkarciais ta pati suzinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
As 1996 Australams irodziau, kad lietuviai nezino kaip makaronus virti, dar jie stebedavosi, kad ant apelsinu barstydavau cukraus.
Bet del technologiju klausimu nekilo, nes dirbau kompiuteriu prekybos firmoje. Tai Lietuvoje jau buvo normalus internetas, jie stebedavosi, kad mes Lietuvoje matom daugybe TV kanalu is visos Europos.
Ir pavydedavo.
Atsakyti