Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Bet...vyrai gali keistis (kaip partneriai), o vaikai - ne. Todel man pirmoje vietoje vaikai, paskui partneris.
Atsakyti

Bet...vyrai gali keistis (kaip partneriai), o vaikai - ne. Todel man pirmoje vietoje vaikai, paskui partneris.

Na vaikai išeina, sukuria šeimas, o sutuoktinis lieka. Jeigu gera moteris būsi (supratai tikriausiai  :lol: ), tai iki grabo lentos su vyru gyvensi, ot  :P Na mano močiutės čia mokymai, nors vaikus irgi mylėjo. O kas jų nemyli?

 

Jauna dar tu, kai vaikai užaugs, suprasi apie ką aš kalbu. :bigsmile: Pas mane iš  po skarelės žili plaukai kyšo, tai aš galiu postringauti  :P   :umn:   :didis:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 22 spalio 2018 - 09:46
QUOTE(Nuolat @ 2018 10 22, 10:30)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72239534" data-time="1540193237">
<div>
<p>Bet...vyrai gali keistis (kaip partneriai), o vaikai - ne. Todel man pirmoje vietoje vaikai, paskui partneris.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Na vaikai išeina, sukuria šeimas, o sutuoktinis lieka. Jeigu gera moteris būsi (supratai tikriausiai  lotuliukas.gif ), tai iki grabo lentos su vyru gyvensi, ot  tongue.gif Na mano močiutės čia mokymai, nors vaikus irgi mylėjo. O kas jų nemyli?</p>
<p> </p>
<p>Jauna dar tu, kai vaikai užaugs, suprasi apie ką aš kalbu. bigsmile.gif Pas mane iš  po skarelės žili plaukai kyšo, tai aš galiu postringauti  tongue.gif</p>

Koks procentas tu sutuoktiniu lieka, jei aplinkui vien tik issiskyrusios poros? Is visu mano draigiu tik as viena dar vis gyvenu su tuo paciu vyru, kaip ir 20 metu atgal. Dar yra viena, bet ji gyvena savo susikurtame pasaulyje, visiems rekdama, kad pas ja ideali seima...kurios is tikruju nera. 40+ moteru tarpe kiek procentaliai gyvena tose paciose seimose? Dauguma arba issiskyre ir vel apsizenyje arba like vienos po skyrybu.
Pas mane irgi kyšo žilė. Taip kad nynado lia lia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 spalio 2018 - 09:50
QUOTE(-burbanti- @ 2018 10 22, 10:27)
Bet...vyrai gali keistis (kaip partneriai), 


Tie partneriai (vyrai, moterys) manau yra labai skirtingi zmones.
Jei zmona pareikstu, kad as galiu buti pakeistas - tai ta sekunde ji taptu tik spermos konteineris. O kadangi spermos ner - tai kam tas nereikalingas atlieku konteineris.

Papildyta:
Apie buvusius praeities siuksles vaikus jau rasiau. Nuomone zinote - nesikartosiu. Jokia vertybe
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 22, 10:50)
Tie partneriai (vyrai, moterys) manau yra labai skirtingi zmones.
Jei zmona pareikstu, kad as galiu buti pakeistas - tai ta sekunde ji taptu tik spermos konteineris. O kadangi spermos ner - tai kam tas nereikalingas atlieku konteineris.

Papildyta:
Apie buvusius praeities siuksles vaikus jau rasiau. Nuomone zinote - nesikartosiu. Jokia vertybe

Kadangi tavo galvoje betvarke, tai nelabai ir vertingi tavo postringavimai sakyciau.
Atsakyti

Koks procentas tu sutuoktiniu lieka, jei aplinkui vien tik issiskyrusios poros? Is visu mano draigiu tik as viena dar vis gyvenu su tuo paciu vyru, kaip ir 20 metu atgal. Dar yra viena, bet ji gyvena savo susikurtame pasaulyje, visiems rekdama, kad pas ja ideali seima...kurios is tikruju nera. 40+ moteru tarpe kiek procentaliai gyvena tose paciose seimose? Dauguma arba issiskyre arba like vienos po skyrybu.

Tai gal kažkada ne taip prioritetus susidėliojo, kad reikia skirtis. jeigu pirma buvo vaikai ir darbas, o paskutinėje vietoje vyras, Tai aišku, kad tokiam vyrui pabos būti užribyje. Gali būti ir atvirkščiai, jeigu vyrui žmona bus paskutinėj vietoj, tai ir moteris ieškos kur to dėmesio už santuokos ribų.

 

Mano aplinkoje tikrai nedaug išsiskyrusių moterų ir vyrų. Bet mes gi dirbam ta linkme, o kaip gi, reikia investuoti laiko į santykių gerinimą, dar ir išmonės ir žavesio šiek tiek pridėti. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 22 spalio 2018 - 10:07
QUOTE(-burbanti- @ 2018 10 22, 10:51)
Kadangi tavo galvoje betvarke,  tai nelabai ir vertingi tavo postringavimai sakyciau.


Jei pas mane galvoje butu betvarke, tai gal irgi dirbciau kokiu kroviku ar valytoju. O dabar ka dirbu tai nelabai padirbsi su betvarke galvoje.

Jei zmogus mesla ivardija meslu - tai manau adekvatus ivertinimas nors ir nemalonus daugeliui
Atsakyti

Pas mane irgi kyšo žilė. Taip kad nynado lia lia biggrin.gif

 

 

bet matau, kad be skarelės dar   :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 22 spalio 2018 - 10:08
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 22, 10:50)
Tie partneriai (vyrai, moterys) manau yra labai skirtingi zmones.
Jei zmona pareikstu, kad as galiu buti pakeistas - tai ta sekunde ji taptu tik spermos konteineris. O kadangi spermos ner - tai kam tas nereikalingas atlieku konteineris.
Papildyta:
Apie buvusius praeities siuksles vaikus jau rasiau. Nuomone zinote - nesikartosiu. Jokia vertybe

tai kokia tau MB svarbiausia, jei kas ne taip, ji tau taptu i skart siuksle ta pati moteris, reiskia, ne ji svarbiausia tavo gyvenime, o tavo principai, tu pats, niekas kitas tau nesarbu, tu juos vertini tik tol, kol jie elgiasi taip kaip tu supranti, kad yra gerai. Vienu zodziu nemyli nei saves, nei savo artimuju, filosofuoji, pirsikurei ivairiu teoriju, kad apsisaugoti, o va meile skaip truko taip ir truksta... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 10 22, 08:28)
O aš į pirmą vietą statyčiau gerą sveikatą, savo ir savo artimųjų.Nes jei kamuoja ligos nedžiugins niekas, net pas geriausias darbas, vyras,namai.
</p>

pritariu, svarbiausia paciai buti sveikai, tureti gyvenime tikslus, svajones, kazko siekti, tobuleti, moketi myleti ir tada zmones, kurie bus salia bus laimingi ir pati busi laiminga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 spalio 2018 - 10:29
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 22, 11:28)
tai kokia tau mb svarbiausia, jei kas ne taip ji tau taptu i skart siuksle ta pati moteris


As galvoju, kad ji taip pasielgti neegali. Aisku - gal as klistu...

Isdavystes nera klaidos. Klaida tai paslysti ir i bala nukristi.
Isdavyste tai atskleidimas esminiu svarbiu dalyku apie asmeni.

Cia kaip pinigai, turi kapsa ir dziaugiesi. Bet karta uzeina draugelis su pinigu tikrinimo aparatu ir paaiskeja, kad tie mano pinigai kapse - padirbti.
Tai jokia klaida, kad leidau patikrinti.

Klaida, kad galvojau kad turiu pinigus, pasirodo - makulaturos kruva.

Jus gi bandote kaltinti tu pinigu savininka, kad jis toliau neziuri i makulaturos kruva, kaip i pinigus.

Nematot skirtumo?
Atsakyti
QUOTE(Nuolat @ 2018 10 22, 10:23)
Rudeniškos nuotaikos tokios - apmąstymų ir minčių, prioritetų susidėliojimo metas. Gal neliūdnos tos gaidelės, tik labai jau nekalbūs po savaitgalio esam. Nors gal tikrai melancholiškos tos nuotaikos.  rolleyes.gif  Džiaugtis galima būtų, kad poreikiai patenkinti, bet, kai žinai, kad nevisi turi galimybę juos tenkinti, tai džiaugtis lyg ir negražu, o ir nieko pastovaus nėra, viskas laikina ir kinta. Baisu ir prasižioti. Taip, kad liekam apmąstymų fazėje.  Mąstytojais tapsime.  bigsmile.gif</p>
<p> </p>
<p>Pagalvojau apie darbą, Na mano darbas toks prasmingas, kur gali daryti gerus darbus jeigu nori. Bet jeigu stovėčiau prie konvejerio, tai jau gal jokių savo poreikių nepatenkinčiau tikriausiai.  O mano šeima yra mano vyras, taip, kad svarbiausia - vyras. Ir mane taip mokė, kad vyras, o ne vaikai yra svarbiausia. </p>
<p> </p>
<p>Bet jau šalta šiandien tai tikrai. Taip ilgai ta vasara buvo šiemet, ir še tau boba devintinės - ruduo atėjo  lotuliukas.gif</p>

man tai visi vienodai svarbūs, visi yra širdies dalis, kas šeimos narys, ne šiaip ten gminė kaip teta ar pusseserė.
Atsakyti
QUOTE(Nuolat @ 2018 10 22, 10:30)
Na vaikai išeina, sukuria šeimas, o sutuoktinis lieka. Jeigu gera moteris būsi (supratai tikriausiai  lotuliukas.gif ), tai iki grabo lentos su vyru gyvensi, ot  tongue.gif Na mano močiutės čia mokymai, nors vaikus irgi mylėjo. O kas jų nemyli?
Jauna dar tu, kai vaikai užaugs, suprasi apie ką aš kalbu. bigsmile.gif Pas mane iš  po skarelės žili plaukai kyšo, tai aš galiu postringauti  tongue.gif   umn.gif   didis.gif

nu vaikai iseina is namu, bet juk ne is tavo gyvenimo. Su vyru gali issiskirti ir niekad nieko apie ji nesuzinoti gyvenime ir ramiai gyventi su kitu, o kazin ar eitu taip vaikus pamirsti? as tai nesuprantu, kai vyrus, ne vaikus stato moterys i pirma vieta, ypac, kai gyvena ne su vaiku tevu...
As ,manau, i vietas statoma pagal aplinkybes, pirmiausia reikia pasirupinti savo kunu, kad butum sveikas, netaptum nasta kitiem, padaryti viska ,kas nuo taves priklauso. Paskui, jei vaikai mazi aisku vaikai bus pirmenybe, jei vaikai suauge ir negyvena jau kartu, aisku daugiau demesio bus skiriama vyrui. Ir vyrui manau, vaikai turetu buti pirmenybe, ne zmona, kai jie mazi, tada ir konfliktu nebuna, bet jei vyras savo poreikius stato auksciau uz kitu seimos nariu, ypac vaiku poreikius, tai jau negerai...
jei trumpai suauge vaikus turi mokyti meiles ir rupescio, o ne egoizmo...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 10 22, 11:39)
man tai visi vienodai svarbūs, visi yra širdies dalis, kas šeimos narys, ne šiaip ten gminė kaip teta ar pusseserė.

pritariu, tik kaip sakiau demesio skiri daugiau kazkam, pagal aplinkybes, jei kazkas sirgtu, slaugytum, jei kazkas uzsigautu - guostum...
Atsakyti