Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

laROKfirmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Firetrap firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Amžina klasika - juoda - balta - spalvytės wub.gif Petukai madingai apnuoginti wub.gif Stilinga V formos apykaklė wub.gif Madingas rankovių sukirpimas wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 50 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 16. ATITINKA 14 DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Zara women firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti
yesfashion firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų madingas languotas audinukas wub.gif Platus sijonuko sukirpimas kuris dailiai krenta klostelėmis wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Stilingas ilgis - 120 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara Women firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Mna deja mažokas. Šiais metais labai madingas plisuotas audinukas wub.gif Madingos sodrios spalvos wub.gif Dar viena daili detalė - sijonukas asimetriškas wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per juosmenuką - 30 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 58 - 48 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
t.a.t.u. firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingos sodrios šių metų spalvos wub.gif Labai dailiai apipavidalinta apačia wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubukus - 43 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 42 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Petukai stilingai apnuoginti ir padailinti karbatkėlėmis wub.gif Apykaklė madingai paaukštinta ir taip pat padailinta karbatkėlėmis wub.gif Ji užsisega sagute. Per krūtinę - 47 cm. Ilgis - 90 cm. Dydis - 36. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Victoria's Secret nauja liemenėlė atvežta iš užsienio. Mna deja mažoka. Stilingas šių metų raštas wub.gif Viršuje yra lankeliai - apačioje spec. lipnios juostos kurios puikiai laiko modeluką wub.gif Šonuose - plačios gumos kurios taip pat prisideda kaip puikiai laikanti detalė wub.gif Labai lengva prisitaikyti kelnaičių spalvą: juoda, ruda, kapuchino wub.gif Dydis - 34 D. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
River island firmos naujas kostiumėlis atvežtas iš užsienio. Man deja mažoka. Liemenėlė standi mirksiukas.gif Šių metų spalva - sodriai rožinė wub.gif Nugaroje užsisega užtrauktuku mirksiukas.gif wub.gif Petnešėlės reguliuojasi - jos nusiima - labai patogu mirksiukas.gif Dydis - 34(EUR). 8(UK). Kelnaitės - 34(EUR). 8(UK). Kaina tik 26 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Victoria's Secret sexy sport nauja liemenėlė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilinga spalvytė bei užrašai wub.gif Kaušeliai standus mirksiukas.gif Liemenelė užsisega nugaroje. Dydis - 36 B. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDYS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga oranžinė spalvytė papuošta dailiais raštais wub.gif Stilingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė kurios dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Yra dirželis wub.gif Rankovės bei pats modeliukas apykaklės srityje - nugaroje - užsisega sagomis apsiūtomis audinuku wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenuką - 29 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. PUIKIAI TEMPIASI. Ilgis - 80 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Miss Sixty firmos odinės basutės atvežtos iš užsienio. Porą kartų devėtos. Deja mažokos. Labai patogios wub.gif Stilingai suderintos spalvos wub.gif Madingas dirželis priekyje wub.gif Kulno aukštis - 11 cm. Platformos aukštis - 2 cm. Vidpadis - 24 cm. Dydis - 37. Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
YRA IR TOKIO STILIAUS MISS SIXTY PLATFORMOS - ODINĖS 37 DYDIS wub.gif mirksiukas.gif


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 20 gegužės 2019 - 02:43