Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga švelniai žalsva spalvytė wub.gif Audinukas su dailia faktūra wub.gif Stilingiausia detalė - madingai sukirptos rankovės wub.gif Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 57 cm. Dydis - 10. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George crop top stiliaus palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą audinuką puošia baltos širdutės wub.gif Stilinga bei wub.gif Apačia padailinta dviejų sluoksnių wub.gif Petnešėlės tamprios - iš gumučių. Į nugarytę - viršuje - įverta gumutė. Krūtinės srityje įdėti pastandinimai wub.gif Per krūtinę tempiasi iki 45 cm. IR DAILIAI ATRODO. Per juosmenuką - 35 cm. TEMPIASI IKI 40 CM. Ilgis - 47 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

Atsakyti
George firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas megztas mašina wub.gif mirksiukas.gif Jis vidutinio storumo - PUIKIAI IŠLAIKO FORMĄ - KLOSTES wub.gif Labai dailiai krenta klostelės wub.gif Juosmenukas madingai paaukštintas wub.gif Modeliukas tamprus. Per juosmenuką - 32 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 43 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

Atsakyti
J.CREW naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif YPATINGAI VĖSESNIEMS mirksiukas.gif Stilinga šių metų spalva wub.gif Raudonai - oranžinė - sodri wub.gif Labai madingai "sudeliotos" kišenės wub.gif Yra pamušalas. Nugaroje - užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 70% - WOOL. 30% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus 48 cm. Ilgis - 39 cm. Dydis - 4. Kaina tik 15 €.

Atsakyti
Victoria's secret very sexy naujas korsetas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilinga raudona spalvytė wub.gif Modeliukas padailintas nerinukais wub.gif Susisega nugaroje. Dydis - XS/S. Kaina tik 16 €.

Atsakyti
GAP firmos nauja kuprinė atvežta iš užsienio. Skirta vaikams (kids). Kuprinė labai talpi bei patogi mirksiukas.gif wub.gif Stilingai padailinta gitaromis wub.gif Išorėje yra skirius užsisegantis užtrauktuku. Šonuose yra po persišviečiamą (tinklinę) kišenę. Petnešos reguliuosi. Patogu kad jos plačios BEI kad kuprinės nugara minkšta. Bet tuo pačiu ir pastandinta. Kuprinė užsisega dviejų užtrauktukų dėka. Yra rankena. PARAMETRAI: VERTIKALIAI - 46 CM. MATUOTA BE DUGNO - NUO DUGNO SIŪLĖS IKI VIRŠAUS. HORIZONTALIAI - 40 CM. PETNEŠOS ILGIS - 70 CM. PLOTIS - 5 CM. DUGNAS: VERTIKALIAI - 12 CM. HORIZONTALIAI - 27 CM. Kaina tik 26 €.

Atsakyti
River Island firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabus modeliukas wub.gif Pastelinės abrikoso spalvos wub.gif Audinuką puošia dailus pasiuvinėjimai wub.gif Apykaklė madingai paaukštinta wub.gif Priekis papuoštas karbatkėlėmis bei horizontaliomis klostelėmis wub.gif Stilinga bei labai romantiška wub.gif Ilgas rankoves puošia skeltukai bei juostelės susirišančios į bantukus wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Rankovės elastingos. Modeliukas prie apykaklės susisega sagute. Per krūtinę - 52 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 14. 40(EUR). Kaina tik 12 €.

Atsakyti
Hua Lan firmos nauja Vintage stiliaus suknelė wub.gif

PARDUOTA

Holly&White by lindex firmos nauja suknelė wub.gif

PARDUOTA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 23 gegužės 2019 - 23:50
divided by H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia šiais metais madingos stilingų spalvų gėlės wub.gif Į juosmenuką įverta gimutė. Jos dėka audinukas lengvai krenta klostelėmis wub.gif Dailiausia bei stilingiausia detalė - viršuje esanti plati karbatelė wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Petnešėlės reguliuojasi. Per krūtinę - 42 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. Per juosmenuką - 32 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - PUIKIAI TEMPIASI. Ilgis - 90 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

Atsakyti
H&M firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Madingi dryžiai wub.gif Stilingai parinktos spalvos: juoda, balta bei kremo wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Jos dėka viršuje susidaro dailios karbatkėlės wub.gif Juosmenukas paaukštintas. Modeliukas šonuose turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Audinuko sudėtis; 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per juosmenuką - 35 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - PUIKIAI TEMPIASI. Nuo juosmenuko iki klynuko siūlės priekyje - 36 cm. Nugaroje - 46 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis - 96 cm. Vidinės siūlės ilgis - 65 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

Atsakyti
Zara Women firmos naujas sijonukas wub.gif

PARDUOTA
Atsakyti
Zara Women firmos naujas megztinukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Šių metų madinga abrikosų spalva wub.gif Realybėje sodresnė wub.gif Modeliukas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Madinga V formos apykaklė wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Yra ir atsarginė saga. Labai švelnus ir jaukus rūbelis wub.gif Audinuko sudėtis: 55% - SILK. 45% - CASHMIRE. Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Rankovės ilgis - 62 cm. Ilgis - 68 cm. Dydis - L. Kaina tik 15 €.

Atsakyti