Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

George firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia dailus iškilus taškučiai wub.gif Stilingai sukirptą apykaklę puošia dailus nerinukai wub.gif Priekis padailintas vertikaliomis klostelėmis wub.gif Rankovės susisega sagomis. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 43 cm. Apačia - 50 cm. Ilgis - 61 cm. Dydis - 42. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara women firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Labai elegantiškas modeliukas wub.gif Stilingas vyno spalvos audinukas wub.gif Priekyje ir nugaroje yra kišenukai mirksiukas.gif wub.gif Yra kilpos dirželiui. Apačią puošia dailus kantas wub.gif PARAMETRAI: Per juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus apie 48 cm. AUDINUKAS ELASTINGAS - MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 102 cm. Vidinės siūlės ilgis - 78 cm. Dydis - 38. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Boohoo firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Labai stilingas modeliukas wub.gif Takliai suderinti raštai bei spalvų gama wub.gif 3/4 ilgio rankovės wub.gif mirksiukas.gif Priekis madingai ilgesnis wub.gif Jis dvigubas (ne visas). "Sunkesnis" audinukas dailiau krenta klostėmis wub.gif Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Ilgis - 88 - 60 cm. Dydis - 40. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Only firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą audinio spalvytę puošia paukščiai wub.gif Priekį dar viena stilinga detalė - užtrauktukas wub.gif Modeliukas apačioje užapvalintas - dailiai krenta klostelėmis wub.gif Nugara madingai ilgesnė wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 70 - 76 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujas šalis atvežtas iš užsienio. Labai jaukus bei švelnus wub.gif Baltą audinuką puošia stilingos spalvingos kaukolytės wub.gif Plotis - 70 cm. Ilgis - 174 cm. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
OLD NAVY firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Juodą audinuką puošia stilingos baltos gėlės wub.gif Amžina spalvų klasika wub.gif Dailiai apipavydalinta krūtinės sritis wub.gif Petnešėlės reguliuojasi. Modeliukas turi pamušalą. Po krūtine yra dirželis wub.gif Apačią puošia dailios karbatkėlės wub.gif Nugaroje - viršuje įverta gumutė. Per krūtinę tempiasi iki 53 cm. Po krūtinę nugaroje taip pat yra gumutė. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Shann by Pola firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Puošnus modeliukas wub.gif Labai daili spalvytė " rožių - pelenų" wub.gif Audinukas turi dailią faktūrą wub.gif Apačia stilingai plisuota wub.gif Yra pamušalas - nugaroje - užtrauktukas. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 43 cm. Per klubiukus apie 53 cm. MATUOTA IKI KLOSTELIŲ. Stilingas ilgis - 101 cm. Dydis - 40. Kaina. tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Morghy firmos nauja tunika wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
blue chameleon firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas wub.gif Baltą audinuką puošia spalvingos gėlės wub.gif Modeliukas - saulės kliošas wub.gif Švelnus audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Stilingai sukirpta apykaklė bei rankovės wub.gif Yra dirželis mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje - užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Viršuje yra pamušaliukas. Per krūtinę apie 45 - 46 cm. Per juosmenuką - 37 cm. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - 10. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara crop top stiliaus nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga švelniai rožinė spalvytė wub.gif Apačioje aptemptas pamušaliukas su užtrauktuku šone mirksiukas.gif Viršų puošia stilinga karbatkėlė wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę (matuota apačia) - 42 cm. Ilgis - 48 cm. DYDIS - S. Atitinka XS DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
FB sister nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Crop top stiliaus wub.gif Šiais metais vėl madingi ruožai - tamsiai mėlyna - balta wub.gif Stilingo 3/4 ilgio rankovės wub.gif Per krūtinę - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Ilgis - 35 cm. Dydis - XS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
BEESK CLASSIC crop top stiliaus nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingai išmargintas audinukas wub.gif Apačioje aptemptas kaip liemenėlė pamušaliukas. Per krūtinę - 40 cm. Audinukas puikiai tempiasi. Ilgis - 40 cm. Dydis - L. Atitinka XS DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ginatricot firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Stilingas crop top modeliukas wub.gif Sodriai oranžinės spalvos wub.gif Ji ypatingai madinga šiais metais wub.gif Švelnus audinukas dailiai krenta klostelįmis wub.gif Šonuose yra skeltukai - stilinga wub.gif Nugara ilgesnė wub.gif Madinga wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 54 cm. (Nuo pažastuko iki pažastuko). Ilgis - 45 - 49 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti