Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

flame firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Yra tas pačios firmos ir dydžio sijonukas mirksiukas.gif wub.gif Palaidinukė šiek tiek tamsesnė, nes lengvesnio audinuko kurį puošia nuostabios spalvos bei raštai wub.gif MĖLYNA - BALTA - KORALŲ wub.gif Priekis stilingai sumetamas wub.gif Sudaro V formos madingą formą wub.gif Apykaklė dvigubo audinuko. Apačioje įverta gumutė kuri dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Per krūtinę apie 53 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Ilgis - 63 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

flame firmos naujas sujonukas atvežta iš užsienio. Man deja didokas. Yra tas pačios firmos ir dydžio palaidinukė tik tamsesnė nes lengvesnio audinuko wub.gif Sijonuką puošia nuostabios spalvos bei raštai wub.gif MĖLYNA - BALTA - KORALŲ wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką (nugaroje) įverta gumutė kuri dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Per juosmenuką - 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - TEMPIASI IKI 50 cm. IR DAILIAI ATRODO wub.gif mirksiukas.gif Ilgis - 47 cm. Dydis - 42(L). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 14 liepos 2019 - 23:25
MISSLOOK firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Nuostabaus grožio originalus modeliukas wub.gif Stilingos spalvytės bei raštai wub.gif Madingai sukirpta dvigubo audinio apykaklė wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Stilingas rankovių 3/4 ilgis wub.gif Dar viena stilinga detalė: apnuoginti petukai bei apačioje esanti karbatkėlė wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 85 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 14 liepos 2019 - 23:47
Gap firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingo tartum audinio modeliukas šone užsisega sagomis bei užtrauktuku mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nuo juosmenuko audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Per juosmenuką - 33 cm. Stilingas ilgis - 68 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Fashion firmos nauja palaidinukė - tunika viename atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puoša dailus raštai bei spalvos wub.gif Madingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Priekis trumpesnis už nugarą mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 60 cm. Ilgis - 60 - 83 cm. Dydis - XXXL. ATITINKA XL DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
divided by H&M firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Žavus modeliukas wub.gif Šių metų švelniai rožinė spalvytė wub.gif Audinukas dailiai išsiūvinėtas wub.gif Jis su faktūra wub.gif Trečioje nuotraukoje tas pats modeliukas tik išsiūvinėjimas kitas wub.gif mirksiukas.gif Dailiai sukirpta nugarytė wub.gif Ją kaip ir visą modeliuką puošia dailus neriniai wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - AUDINUKAS TAMPRUS. Per juosmenuką - 29 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Visas ilgis - 85 cm. Nuo petnešos iki juosmens - 48 cm. Nuo juosmens iki klynuko - 37 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga koralų spalvytė wub.gif Puošnus bei origanaliai sukirptas modeliukas wub.gif Krūtinės sritis dailiai sumetama sudaro madingą V formą wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Po krūtine iki apačios dailiai krenta klostelė wub.gif Yra pamušaliukas. Apačioje nugaroje užtrauktukas bei skeltukas mirksiukas.gif Per krūtinę apie 42 cm. Per juosmenuką - 31 cm. Stilingas ilgis - 94 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

TAS PATS MODELIUKAS TIK KITA SPALVA wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Oasis firmos naujas kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Baltą audinuką puošia nuostabių splavų gėlytės wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra vienas kišenukas. Yra kilpelės diržui. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Vidinės siūlės ilgis - 70 cm. Ilgis - 92 cm. Per šlaunį - 28 cm. Dydis - 8/34. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
STILINGAS RINKINUKAS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

baby GAP
12-18 month
29-31 in
22-27 lbs

vartotojo įkelta nuotrauka

baby GAP
3 years
36-39 in
33-36 lbs

vartotojo įkelta nuotrauka

baby GAP
6-12 month
27-29 in
17-22 lbs

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. Ma deja mažokas. Sodrių ryškių nenuobodžių spalvų wub.gif Rožinė spalva kaip neoninė wub.gif Dailiai sukirptas priekis wub.gif Modeliukas turi pamušaliuką. Priekyje yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 44 cm. (MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS). Per petukus - 37 cm. Rankovės ilgis - 62 cm. Ilgis - 51 cm. Dydis - 10. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia stilingos spalvos: juoda ir ypatingai madinga šiais metais - geltona wub.gif Suknelė dailiai pabrėžia figūros privalumus mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas užsisega nugaroje sagute. Per krūtinę - 38 cm. TEMPIASI IKI 44 cm. AUDINUKAS TAMPRUS. Per juosmenuką - 32 cm. Per klubiukus - 42 cm. Ilgis - 82 cm. Dydis - 10. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA XS DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 19 liepos 2019 - 01:45
New look firmos nauja suknelė - tunika atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvutį audinuką puošia stilingos spalvos bei madingi raštai wub.gif Stilingas 3/4 ilgio rankovių sukirpimas wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas užsisega nugaroje sagute. Modeliuko nugara madingai ilgesnė už priekį wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 45 cm. AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 87 - 83 cm. Dydis - 8. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ZARA W/B firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lininį audinuką puošia kišenukų imitacijos wub.gif Modeliukas susisega didelėmis sagomis wub.gif Dailiai sukirpta apykaklė wub.gif Suknelė turi dirželį - dar vieną stilinga detalė wub.gif Nugaroje yra skeltukas mirksiukas.gif Per krūtinę - 48 cm. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 48 - 49 cm. Stilingas ilgis - 107 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti