Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

per una firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų spalvytė wub.gif Sodriai oranžinė padailinta madingais raštais wub.gif Dar viena žavi detalė - per visą priekį esanti karbatkėlė wub.gif Modeliukas užsisega nugarytėje sagute. Yra atsarginė sagutė. Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - 14. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga spalvytė wub.gif Modeliukas padailintas karbatkėlėmis bei kiauraraščiais wub.gif Dar viena žavi detalė - dviguba apykaklė wub.gif Modeliukas užsisega nugarytėje sagute. Abi modeliuko pusės vienodos wub.gif Per krūtinę - 46 cm. MATUOTA NETEMPIANT KLOSTELIŲ mirksiukas.gif Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Zara woman firmos naujas megztinis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsiai šokolado spalvytės jaukus madingas bei stilingas modeliukas wub.gif Modeliukas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Yra ir dar viena daili detalė - dirželis - jo dėka reguliuojasi apimtis mirksiukas.gif wub.gif Madinga V formos iškirptė wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Yra atsarginė saga. Audinuko sudėtis: 100% - cashmere. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenuką (kur dirželis) - 46 cm. Per klubiukus - 50 cm. Stilingas ilgis - 80 cm. Rankovės ilgis - 56 cm. Per petukus - 37 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
EDC firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Audinuką puošia taikliai suderinti raštai bei spalvos wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje taip pat yra kišenukai wub.gif Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 49 cm. Vidinės siūlės ilgis - 77 cm. Ilgis - 107 cm. Dydis - 32, BET LABIAU TIKS XS/S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

YRA PANAŠUS MODELIUKAS - TAMSIAI MĖLYNAS SU BALTAIS TAŠKUČIAIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
UCB firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabi kremo spalva wub.gif Šilkinį audinuką priekyje puošia dailios klostės wub.gif Rankovės ir apykaklė susisega sagomis. Audinuko sudėtis: 100% - SILK. Audinukas turi elastano. Per krūtinę - 54 cm. Per petukus - 38 cm. Rankovės ilgis - 64 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Aloha pimkie firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Šių metų spalvytė - balta wub.gif Audinuką priekyje puošia iškili kišenė wub.gif Stilinga wub.gif Šonuose yra kišenukai. Labai patogu bei stilinga mirksiukas.gif wub.gif Kišenukai dailiai paraukti wub.gif Yra kilpelės diržui. Labai daili detalė - surišamos patnešos wub.gif Jų ilgis laisvai reguliuojasi mirksiukas.gif Šonai susisega knopkelėmis. Apačia dailiai atlenkta wub.gif Per juosmenuką - 45 cm. Per klubiukus apie 55 cm. Šortukų ilgis - 55 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
seven lemon naujas puspaltis. Man deja didokas. Stilingas ir šiltas bei elegantiškas modeliukas wub.gif Priekyje yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Rūbelis susisega knopkelėmis. Yra dirželis. Modeliukas turi pamušalą. Audinuko sudėtis: 65% - POLYESTER. 35% - LANA. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenuką - 50 cm. (MATUOTA KUR DIRŽELIO KILPOS). Klubų sritis apie - 58 cm. Per petukus - 45 cm. Rankovės ilgis - 64 cm. Ilgis - 82 cm. Dydis - M. Kaina tik 27 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

DOVANA PRIE PUSPALČIO - DIDELIS JAUKUS 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ - H&M ŠALIS wub.gif (180 - 86 CM.).

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Pilką audinuką puošia dailių spalvų gėlytės wub.gif Priekis padailintas karbatkėlėmis bei juostele wub.gif Labai madinga detalė - modeliukas per visą priekį susisega sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Yra atsarginė sagutė. Stilingos 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Į rankovytes taip pat. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 49 cm. Per juosmenuką - 30 cm. (MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE). Ilgis - 96 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Vero Moda firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabus raštai bei sodrių spalvų gama wub.gif Stilinga detalė - apnuoginta nugarytė mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nerealaus grožio kelnytes 4u.gif
https://www.vinted.l...taliskos-kelnes
Papildyta:
Nerealaus grožio kelnytes 4u.gif
https://www.vinted.l...taliskos-kelnes
Papildyta:
Nerealaus grožio kelnytes 4u.gif
https://www.vinted.l...taliskos-kelnes
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Atmosphere firmos naujas švarkas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti