Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Noisy may firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Audinuką puošia taikliai suderinti raštai bei spalvos wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 49 cm. Vidinės siūlės ilgis - 77 cm. Ilgis - 104 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Gap firmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Lengvutį jaukų audinuką puošią šokolado spalvos raštai wub.gif Stilingos 3/4 rankovės susisega sagomis wub.gif mirksiukas.gif Priekis iki juosmenuko taip pat susisega sagutėmis. Į juosmenuką įvertas dirželis reguliuoja apimtį wub.gif mirksiukas.gif Apačioje yra nedidukai skeltukai wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenuką - 50 cm. (MATUOTA IŠSKLEIDUS DIRŽELĮ). Per klubiukus apie 53 cm. Ilgis - 95 cm. Dydis S, BET PAGAL PARAMETRUS PARAMETRUS M DYDĮ mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Betty Barclay firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus VINTAGE stiliaus modeliukas wub.gif Kreminės spalvos audinuką puošia stilingi raštai bei dailus taškučiai wub.gif Modeliukas turi dirželį mirksiukas.gif wub.gif Apačia dailiai papliusuota wub.gif Viršus turi pamušalą. Nugaroje - užtrauktuką. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 37 cm. Stilingas ilgis - 106 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabių spalvų modeliukas wub.gif Labai taikliai suderinta wub.gif Dailiai sukirpta apykaklė wub.gif Po krūtine gumutė bei dirželis kurie reguliuoja apimtį mirksiukas.gif Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę - 45 cm. Po krūtine - 36 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 138 cm. Dydis - 38. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 12 liepos 2019 - 02:05
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabios spalvos bei jų gama wub.gif Modeliuko petnešėlės iš dirželių wub.gif Labai dailiai atrodo wub.gif Tie patys diržiukai įverti ir į juosmenuką mirksiukas.gif wub.gif Jų dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Yra pamušaliukas. Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Ilgis reguliuojamas mirksiukas.gif MATUOJANT BE RAIŠTELIŲ - 50 CM. RAIŠTELIŲ ILGIS - 35 CM. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai mėlyną lengvutį audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Daili detalė - balta apykaklė wub.gif Nugaroje yra daili klostelė wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Jos sumaniai paslėptos po audinuku mirksiukas.gif Per krūtinę - 47 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bik Bok firmos nauja crop top stiliaus palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modeliukas wub.gif Apačioje yra pamušalas - ant viršaus dailus gepiuras wub.gif Madinga spalvytė nėra tokia ryški "įkyri" realybėje wub.gif mirksiukas.gif Nugarojebyra užtrauktukas - daili detalė wub.gif Per krūtinę apie 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 40 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Trafaluc Zara nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia nuostabių spalvų paukščiai wub.gif Stilingai sukirptos rankovės užsisega sagutėmis wub.gif Priekis madingai sumetamas wub.gif Nugara stilingai ilgesnė wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 70 - 60 cm. Dydis - XS. Atitinka S/M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

mais il est ou le soleil firmos naujas sijonukas - aksesuaras atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Nuostabus kiauraraštinis modeliukas wub.gif Puikiai tinka devėti ypatingai ant odinių kelnių ar leginsų mirksiukas.gif wub.gif Pagyvina rūbelį wub.gif Sukuriate savo madą wub.gif Tai šios firmos šukis - kurkite savo unikalų stilių wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per juosmenuką - 55 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 30 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara basic firmas naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokos. Audinuką puošia taikliai suderinti raštai bei spalvos wub.gif Nuo juosmenuko audinukas dailiai plisuotas wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 41 cm. Ilgis - 58 cm. Dydis - L. PUIKIAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
USCO firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia nuostabios spalvos ir labai taikliai suderinti raštai wub.gif Madingai sukirptos rankovytės wub.gif Nugarytės apykaklė stilingos V formos wub.gif Priekyje dar viena daili detalė - skeltukas mirksiukas.gif wub.gif BEI prie juosmenuko dailios klostelės wub.gif Yra pamušaliukas. Šone užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 96% - COTTON. 4% - ELASTANE. Per krūtinę - 51 cm. Per juosmenuką - 44 cm. Per klubiukus - 52 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - 16. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA 14 (L) DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
fde la passion firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Raudoną audinuką puošia stilingų spalvų paukčiai wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 47 cm. Ilgis - 68 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti