Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

GATSBY firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Labai stilingas modeliukas: raudona spalva padailinta baltais taškučiais wub.gif Nugarajoje yra dailus skeltukas wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Yra kilpos dirželiui. Sijonas užsisega nugaroje užtrauktuku. Audinukas nesiglamžo mirksiukas.gif Per juosmenuką - 37 cm. TEMPIASI IKI 40 CM, NES NUGAROJE JUOSMENUKE YRA ĮVERTOS GUMUTĖS. Per klubiukus - 50 cm. Stilingas ilgis - 65 cm. Dydis - 40(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Amisu firmos nauja palaidinukė atvėžta iš užsienio. Nuostabus baltos spalvos modeliukas wub.gif Žavios detalės - priekį bei rankoves puošiantys dailus nerinukai wub.gif Rankovės ir apykaklė užsisega sagomis. Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 63 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
miss posh firmos nauja suknelė - tunika viename atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia mėlynos spalvos gėlės ir dailus raštai wub.gif Balta ir mėlyna ko gero vienas iš dailiausių spalvų derinių wub.gif Stilingai paukštinta apykaklė wub.gif Rūbelis susisega per visą priekį sagomis apsiūtomis audiniu wub.gif Ranovytės taip pat susisega sagomis. Yra diržas. Stilinga wub.gif Labiausiai modeliuką puošia gepiuro juostelės wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenį - 36 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 83 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ZARA W/B firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Madonna firmos nauja liemenė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif LABAI PRAKTIŠKAS MODELIUKAS. Stilinga kreminė spalvytė wub.gif Megztą modeliuką puošia dirbtinis kailis mirksiukas.gif wub.gif Labai taikliai bei stilingai suderinta wub.gif Modeliukas užsisega užtrauktuku. Per krūtinę - 50 cm. TEMPIASI IKI 53 CM. Per juosmenį (JIS ELASTINGIAUSIAS) - 40 cm. TEMPIAISI IKI 50 CM. Ilgis - 60 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vila firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas wub.gif Audinuką puošia labai taikli spalvų gama - pilka - geltona wub.gif Apačia bei viršus padailinti baltais kantais wub.gif Nugaroje viršuje įvertos gumutės. Petnešėlės reguliuojasi. Per krūtinę - 40 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. TOLIAU MODELIUKAS DAILIAI PLATĖJA IR KRENTA KLOSTELĖMIS wub.gif Ilgis - 98 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Luxzuz firmos nauja palaidinukė - tunika Viename atvežta iš užsienio. Labai stilingas modeliukas wub.gif Baltą audinuką priekyje puošia vertikalios bei horizontalios klostės wub.gif Stilingai atlenktos rankovės wub.gif Madingai užapvalinta apačia wub.gif Nugaroje yra skeltukas mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę apie 53 cm. Stilingas ilgis - 70 - 86 cm. Dydis - 38. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sandra pabst firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Labai stilingas modeliukas wub.gif Forma wub.gif Juodas satinas wub.gif Elegancija wub.gif Šone yra dailus skeltukas wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas turi pamušalą. Sijonas užsisega nugaroje užtrauktuku. Audinukas nesiglamžo. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus apie 48 cm. Stilingas ilgis - 61 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Oasis firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą audinuką puošia stilingų spalvų gėlės wub.gif Viršus iš dvigubo audinio. Stilingai sukirpta nugarytė dailiai užsisega sagomis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Yra pamušalas. Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenuką - 34 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 90 cm. Dydis - 8/34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
UCB firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
sister point firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
ZARA BASIC firmos nauja striukė. Man deja mažoka. Labai stilingas modeliukas tinkantis pavasariui vasarai rudeniui wub.gif mirksiukas.gif Taikliai suderinti madingi raštai bei spavos: šokoladinė - kreminė wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas užsisega užtrauktuku. Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Ilgis - 70 cm. Dydis - S. Kaina tik 26 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Vero moda nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Apačioje yra pamušalas - ant viršaus lengvas audinukas padailintas žaviomis spalvomis wub.gif Jos realybėje ryškesnės wub.gif Sumaniai bei labai taikliai suderinti raštai wub.gif Nuo juosmenuko keičiasi modeliuko formą. Viršaus audinukas madingai sukrenta wub.gif Rankovių kanteliai užsisega sagomis - yra atsarginė saga. Per krūtinė - 47 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS NESKLEIDŽIANT KLOSTELIŲ. Per juosmenuką - 45 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

TA PATI SUKNELĖ TIK KITOS SPALVOS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti