Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

UGG firmos nauji batai atvežti iš užsienio. Originalus. Man deja mažoki. Naturalios odos stilingi šilti, o svarbiausia labai patogus batukai wub.gif Išorėje avikailis wub.gif Vidus odinis su šiltu paduku wub.gif Batukus puošia apimtį reguliuojančios sagtys. Aukštis matuojant be kulniuko 28 cm. Kulno aukštis - 4 cm. Priekyje aukštis - 2.5 cm. Labai patogus padas - jis nėra lygus - su batais neslidu. TRAKTORIUKAI wub.gif mirksiukas.gif Dydis - 39. Kaina tik 155 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Line firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabios rausvos spalvos modeliuką su dailia faktūra puošia stilingų šokolado bei baltos spalvos gėlės wub.gif Dailiausia detalė - nuo alkūnės platėjantis ir dailiai suklostuotas audinukas wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 51 cm. Rankovės ilgis - 62 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

FB sister firmos nauji marškinukai atvėžti iš užsienio. Man deja mažoki. Baltą jaukų audinuką puošia didelės širdys wub.gif Romantiška bei originalu wub.gif Marškinukai susisega sagomis paslėptomis po audiniu wub.gif mirksiukas.gif Yra atsarginė saga. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 47 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bik Bok nauji šorta wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Vero moda firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Sijonukas dailiai krenta klostelėmis - plisuotas. wub.gif Jis su faktūra kaip ir visa suknelė wub.gif Viršus papuoštas žaviomis gėlėmis ir originaliu sukirpimu wub.gif Labai dailiai šonuose sukrenta audinukas wub.gif Madingas V formos apykaklė sukirpimas nugaroje wub.gif Yra pamušalas. Šone - užtrauktukas. Per krūtinę - 52 cm. PASITEMPIA IKI 56 CM. Per juosmenį - 40 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 42. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Rinascimento firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. TINKA VISEIMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Italų firmos modeliukas yra madingos peštuko formos wub.gif Elegantiškas modeliukas dailiai pabrėžia figūros privalumus mirksiukas.gif wub.gif Labai originaliai suderinti audinukai: oda, leopardo raštai bei stilingas viršus wub.gif Nugara juoda. Ji standaus audinuko. Audinukas tamprus. Nugaroje yra skeltukas ir užtrauktukas. Per krūtinę - 41 cm. PASITEMPIA IKI 45 CM. Per juosmenį - 35 cm. Per klubiukus - 42 cm. Stilingas ilgis - 99 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
per una (M&S) nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modeliukas wub.gif Tamsiai mėlyną audinuką puošia žavios gėlės wub.gif Apykaklė susiriša su supinta juostele, kuri baigiasi kutais wub.gif Prie apačios prisiūtas platėjantis audinukas iš to pačio audinio wub.gif Rankovės užsisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenį - 45 cm. Modeliukas nėra aptemptas mirksiukas.gif Jis palaipsniui platėja mirksiukas.gif wub.gif Rankovės ilgis - 61 cm. Stilingas ilgis - 101 cm. Dydis - 34. ATITINKA 36 DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Baltą audinuką puošia labai stilinga detalė - tai apykaklė wub.gif Ji susisega sagomis ir sudaro dailias klosteles ir šone ir apačioje wub.gif Rankovės taip pat susisega dailiomis sagomis. Per krūtinę - 52 cm. Rankovės - 62 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

H&M firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. TINKA VISEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif Labai ORIGINALUS modeliukas wub.gif Stilingas langeliais padailintas audinys wub.gif Spalvos: juoda, balta, pilka wub.gif Tiek priekis tiek nugarytė papuošta taikliai ir stilingai sudėliotais audinukais kurie sukuria nerealiai įdomią bei madingą formą wub.gif Nugarytėje yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 96% - ORGANIC COTTON. 4% - ELASTANE. Per juosmenuką - 35 cm. Ilgis - 42 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
mais il est ou le soleil naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Firma garsėjanti ORIGINALUMU. STILIUMI. Salotinės spalvytės modeliukas dailiai smulkiai suplisuotas wub.gif Juosmenukas iš dvigubo audinuko. Apačią puošia dailios karbatkėlės iš gepiurinių juostelių wub.gif Per juosmenuką - 46 cm. MATUOJANT RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - XL, BET PUIKIA TIKS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ivo Nikkolo nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabus raštai bei pastelinės spalvos wub.gif Modeliukas madingai sumetamas sudaro stilingą V formos apykaklę wub.gif Audinukas turi neįkyrų šilko blizgesį wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenuką - 40 cm. JAME ESANTI JUOSTELĖ REGULIUOJA KRŪTINĖS BEI JUOSMENS APIMTĮ. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TURI ELASTANO. Ilgis - 60 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
dioufand firmos nauji marškinukai atvėžti iš užsienio. Man deja mažoki. Tamsiai mėlyną jaukų audinuką puošia vyšnaitės wub.gif Romantiška wub.gif Marškinukai susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę - 47 cm. Rankovės ilgis - 58 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - L. ATITINKA 38 DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vera&Lucy firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Stilingos #garstyčių spalvos kelnės padailintos odos detalėmis wub.gif Audinys standus wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje - kišenukų imitacijos wub.gif Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 46 cm. Audinukas tamprus - MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 98 cm. Vidinės siūlės ilgis - 75 cm. Dydis - L. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lime firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Stilinga bei elegantiška pilka spalva wub.gif Modeliukas madingai sumetamas wub.gif Viršų puošia daili detalė - diržas wub.gif Sijonas turi pamušalą. Per juosmenuką - 49 cm. Per klubiukus apie 63 cm. Stilingas ilgis - 68 cm. Dydis - 18. ATITINKA - 16(L/XL) DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Miss Sixty firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Mossimo Supplay Co firmos nauja rankinė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Desigual firmos nauja suknelė - tunika Viename atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif Jaukų audinuką puošia stilingas ruožuotas audinukas wub.gif Bei stilingas paveiksliukas - gėlės wub.gif Madingas 3/4 rankovėvių ilgis wub.gif Į jų kantelius įvertos gumutės. Jų dėka atsiranda žavios karbatkėlės wub.gif Viršus dvigubas. Jis stilingai apipavidalintas dailia apykakle bei sagomis wub.gif Apačioje kantas taip pat dvigubas mirksiukas.gif Nugara dryžuota - be paveisklėlių. Per krūtinę - 45 cm. Per klubiukus apie 46 cm. Audinukas elastingas - matuota ramybės busenoje. Ilgis - 89 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti