Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Stefanel firmos nauja palaidinukė - švarkelis atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rausvos spalvos jaukus modeliukas dailiai apipavydalintas wub.gif Jaukumą bei švelnumą suteikia audinuke esantis šilkas bei kašmyras wub.gif Stilinga apykaklė wub.gif Yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Priekis madingai ilgesnis mirksiukas.gif Audinuko sudėtis: 53% - SILK. 42% - COTTON. 5% - CACHEMIRE. Per krūtinę - 46 cm. (MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS). Rankovės ilgis - 56 cm. Ilgis - 57 cm. Ilgis priekyje - 71 cm. Dydis - XS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Thalia Sodi firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Labai originalus modeliukas wub.gif Stilingos spalvos - madingi ruožai wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Rankovės ne - jos tampa dailia puošnia detale wub.gif mirksiukas.gif Dailiai sukirpta apačia mirksiukas.gif wub.gif Krenta klostelėmis - peplum stiliumi wub.gif Modeliukas užsisega sagute nugaroje. Nugara šiek tiek ilgesnė wub.gif Per krūtinę - 42 cm. Per juosmenį - 38 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 59 - 64 cm. Dydis - S. Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mango firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Vidutinio storumo stilingos spalvos audinuką puošia daili faktūra wub.gif Nugara madingai ilgesnė wub.gif Apačia puošia karbatkėlės wub.gif Per krūtinę - 49 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 53 - 65 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vero moda naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Stilingas tamsiai juodas modeliukas šonuose padailintas dirbtine oda wub.gif Į juosmeunką įverta guma. Per juosmenuką - 37 cm. Per klubiukus matuojant ramybės būsenoje apie 47 cm. Ilgis išorėje - 108 cm. Ilgis vidinės siūlės - 83 cm. Per šlaunytę matuojant nuo klynuko horizontaliai - 29 cm. Apačia - 14 cm. Per šlaunį - 25 cm. Dydis - L. ATITINKA M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Dunnes firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabios spalvos bei taikliai tarpusavyje suderinti raštai wub.gif Priekis padailintas vejeru wub.gif Madingas rankovių sukirpimas wub.gif Modeliukas nugaroje užsisega užtrauktuku. Yra pamušalas. Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
NAVYBOOT firmos naujas megztinukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Priekyje yra du kišenukai - stilinga bei labai patogu. Audinukas labai švelnutis: 70% - SEIDE. 30% - KASCHMIR. Madingas V formos apykaklės sukirpimas. Modeliukas susisega sagutėmis. Nuo pažastuko iki pažastuko - 37 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laura di Sarpi firmos naujas švarkutis atvėžtas iš užsienio. Man deja didokas. Labai stilingas modeliukas wub.gif Priekis bei apykaklė dvigubi - labai dailiai krenta klostelėmis wub.gif Rankovės reguliuojasi iki madingo 3/4 ilgio - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - matuota nuo siūlės iki siūlės. Rankovės ilgis - 55 cm. Ilgis - 56 cm. Priekio ilgis - 92 cm. Dydis - 42(L). Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Silvian heach firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilinga audinuko spalva wub.gif REALYBEJE SODRESNĖ. ELEGANTIŠKAS IR TUO PAČIU PUOŠNUS MODELIUKAS wub.gif Audinukas dvigubas mirksiukas.gif Apykaklė dailiai krenta klostele wub.gif Klostelės puošia ir petukus wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Jos dėka audinys krenta dailiomis lengvomis klostelėmis wub.gif Per krūtinę - 50 cm. TEMPIASI IKI 56 CM. IR DAILIAI ATRODO. Per juosmenuką - 40 cm. TEMPASI IKI 60 CM. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - L(42). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Dorothy perkins firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Puošnus originaliai sukirptas modeliukas wub.gif Audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Viršų puošia tiulis wub.gif Yra pamušalas. Nugaroje - užtrauktukas. Per krūtinę - 50 PASITEMPIA IKI 52 CM. Per juosmenuką - 40 cm. Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - L(42). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
NEXT firmos naujas vaikiškas kombinezonas atvežtas iš užsienio. TINKA IR MERGAITĖMS IR BERNIUKAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Pilkos spalvos šiltas jaukus audinukas padailintas baltais taškučiais wub.gif Yra kapišonas suteikiantis dar didesnį jaukumą wub.gif Modeliukas užsisega užtrauktuku. 134 ūgiui 9 metų vaikui. Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Rankovės ilgis - 48 cm. Ilgis matuojant nuo petuko - 117 cm. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Seven lemon kids firmos naujas vaikiškas megztinukas wub.gif Šiltas ir jaukus wub.gif Švelniai rožinės spalvos ilgo plauko audinukas padailinatas širdutėmis wub.gif Per krūtinę - 36 cm. Rankovės ilgis - 51 cm. Ilgis - 56 cm. Dydis - 140 ūgiui. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvas audinukas padailintas žaviomis gėlėmis wub.gif Nuostabi spalvų gama wub.gif Per visą nugarą yra įsiūtas atsisegantis užtrauktukas wub.gif Stilinga detalė wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 8. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
divided by H&M nauja palaidinė atvevežta iš užsienio. Nuostabus modeliukas wub.gif Priekis rožių - pelenų spalvos wub.gif Jį puošia #gulbės wub.gif Nugara juodą. Per visą nugarą modeliukas susisega sagomis mirksiukas.gif wub.gif Stilinga wub.gif Per krūtinę - 59 cm. Ilgis - 53 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
H&M coachelle firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingi raštai wub.gif Taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif wub.gif Crop top stiliaus madingą modeliuką puošia kutai wub.gif Petnešėlės reguliuojasi. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 42 cm. Ilgis su kutais - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti