Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Bench. firmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Jaukus stilingos spalvos audinukas wub.gif Jo sudėtis: 100% - COTTON. Rankovės stilingai atlenktos wub.gif Į juosmenuką įvertas to pačio audinio dirželis madingai keičia modeliuko formą wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 45 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis - 83 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara W&B firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabių spalvų ir raštų modeliukas. Audinukas standus. Labai dailiai pabrėžia figūros privalumus. Apačia peštuko formos. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 42 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 101 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Jacqueline de Yong firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Baltą audinuką puošia #juodi skirtingų dydžių #taškučiai wub.gif Stilinga bei labai madinga wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 50 cm. Vidinės siūlės ilgis - 75 cm. Ilgis - 95 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara trf firmos naujas suknelė - tunika - VIENAME atvežta iš užsienio mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažoka. Labai stilingas bei originalus modeliukas wub.gif Ypatingai paveikslėlis kuris puošia abi rūbelio puses wub.gif Per krūtinę - 49 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Brandtex firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Spalvų žaismas juoda - balta bei raštai sudaro stilingus langelius wub.gif Modeliuą dar labiau paryškina juodas kantelis sumaniai slepiantis sagutes, apykaklė, petukų sritis bei rankovių kantai wub.gif Juodos spalvos yra ir kišenukų imitacijos wub.gif Nugara dailiai paklostuota per vidurį wub.gif Ji stilingai ilgesnė už priekį ir dailiai užapvalinta wub.gif Apačioje šonuose yra skeltukai wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 76 - 85 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ZARA BASIC firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Lengvą audinuką puošia nuostabus raštai bei stilingos spalvos wub.gif Labai stilingai sukirptas modeliukas wub.gif #Tiesaus #kirpimo mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką šonuose įvertos gumutės. Per juosmenuką - 33 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Vidinės siūlės ilgis - 85 cm. Ilgis - 108 cm. Dydis - XS, BET PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vero moda firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas turi pamušalą - ant jo lengvas stilingų raštų modeliukas wub.gif Spalvos: #juoda - #balta - #pilka wub.gif Priekis madingai sumetamas ir papuoštas dailiu kanteliu wub.gif Nugaroje įvertos gumutės. Petnešėlės reguliuojasi. Per krūtinę apie - 43 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. TEMPIASI IKI 50 CM. IR DAILIAI ATRODO mirksiukas.gif wub.gif Po krūtine - 38 cm. Stilingas ilgis - 148 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
gipfelsturm firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Labai stilingas langučiais padailintas audinukas wub.gif Spalvos: juoda - balta - pilka wub.gif Paaukštintą apykaklę puošia žavios karbatkėlės wub.gif Į 3/4 ilgio rankoves įvertos juostelės - jos reguliuoja apimtį bei madingai keičia formą wub.gif Į nugarą taip pat įverta juostelė reguliuojanti apimtį ir puošianti rubelį wub.gif Modeliukas susisega sagomis - viršuje knopkelėmis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 49 cm. Per juosmenuką - (matuota išvėrus juostelę) - 41 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Orly firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai jaukus audinukas padailintas stilingais raštais bei spalvomis wub.gif Audinuko sudėtis: 80% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. 18% - NYLON. 2% - SPANDEX. Per krūtinę - 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Rankovės ilgis - 59 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S/P. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
New look firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingos chaki spalvos modeliukas madingai apnuogintais petukais wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Modeliukas nugaroje užsisega užtrauktuku. Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenuką - 32 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis - 78 cm. Ilgis nuo peties iki klynuko - 82 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ZARA W/B firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS PUIKIAI TINKA VISIEMS METŲ LAIKAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Puošnus sijonukas turi pasijonį - ant jo audinukas iš nerinių bei stilingas saulės kliošas wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Stilingas ilgis - 85 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara trf firmos naujas suknelė - tunika wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
Dizzylizzy firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Mango firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Audinukas stilingai ruožuotas wub.gif Spalvų gama: mėlyna, balta, juoda wub.gif Labai originaliai sukirptos rankovės. Madingo ilgio rankovės susisega sagute ir modeliukas įgauna originalią bei stilinga formą wub.gif Stilingumu nenusileidžia ir apačios sukirpimas. Nugara ilgesnė wub.gif Priekio sukirpimas sudaro skeltukus wub.gif Madingas V apykaklės sukirpimas wub.gif Modeliukas susisega sagute. Per krūtinę - 52 cm. Rankovės ilgis - 50 cm. Ilgis - 63 - 67 cm. Dydis - XS, BET PUIKIAI LABIAU TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

New look firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlynas audinukas padailintas gėlėmis bei nuostabia spalvų gama wub.gif Į rankovių kantus įveros gumutės dailiai keičia modeliuko formą mirksiukas.gif wub.gif Stilingumu nenusileidžia ir apykaklės sukirpimas. Ją puošia daili iškirptė su juostelėmis kurias galima stilingai surišti į kaspiną wub.gif Nugara užsisega išorėje įsiūtu užtrauktuku. Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 59 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Divided by H&M firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Baltas audinukas padailintas nuostabių spalvų raštais wub.gif Nugara stilingai ilgesnė bei dailiai užapvalinta wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 58 cm. Rankovės ilgis - 58 cm. Ilgis - 56 - 73 cm. Dydis - 14(M). 40(EUR). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Warehouse firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Zara Knit firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Monton firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti