Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas padailintas gėlėmis wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Priekis dailiai sumetamas wub.gif Yra pamušaliukas - nugaroje užtrauktukas. Modeliukas nugaroje turi skeltuką. Per krūtinę apie 42 + cm. Per juosmenuką - 32 cm. Per klubiukus - 44 cm. Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas padailintas taikliai suderintomis spalvomis bei stilingais raštais wub.gif Priekis padailintas klostele wub.gif Laisvai #krentančio modeliuko sukirpimas wub.gif Yra pamušaliukas. Modeliukas nugaroje užsisega dailia sagtele wub.gif Per krūtinę 45 cm. MATUOTA NEĮŠSKLEIDŽIANT KLOSTELĖS. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Monton firmos nauja palaidinukė 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Lindex firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Mango firmos nauji šortukai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti

https://www.femie.ltmoteriški drabužiai internetu. Prekiaujame didesniais dydžiais nuo 44 iki 54. Mūsų asortimente rasite progines sukneles, kasdienines sukneles, džinsus, palaidines, marškinius ir t.t. Viskas Jūsų poreikiams tik www.femie.lt

Atsakyti

https://www.femie.ltmoteriški drabužiai internetu. Prekiaujame didesniais dydžiais nuo 44 iki 54. Mūsų asortimente rasite progines sukneles, kasdienines sukneles, džinsus, palaidines, marškinius ir t.t. Viskas Jūsų poreikiams tik www.femie.lt

Atsakyti
H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kokybiška dirbtinės odos imitacija wub.gif Madingas skater stilius wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 33 cm. Ilgis - 44 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Monton firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Madingo languoto audinio modeliukas wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Priekis dailiai sumetamas wub.gif Apačią puošia klostelės wub.gif Priekyje jų daugiau - nugarytėje dvi mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas užsisega šone užtrauktuku. Per krūtinę apie 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - VIETOS DAR YRA. Per juosmenuką - 40 cm. Stilingas ilgis - 103 cm. Dydis - M(40). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Next firmos nauja suknelė - marškinukai viename atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodos spalvos šilko švelnumo elegantiškas bei labai madingas modeliukas wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė kuri stilingai keičia modeliuką wub.gif Taip pat yra ir dirželis wub.gif Modeliukas susisega per visą priekį sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Per juosmenuką - 28 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Rankovės ilgis - 61 cm. Stilingas ilgis - 86 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Tom Tailor firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Švelnutį audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Į juosmenuką yra įverta gumutė kuri keičia modeliuko formą - audinukas lengvai krenta klostelėmis wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif Madingo 3/4 ilgio rankovės juostelių dėka dar labiau patrumpėja mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušaliukas - jis prisiūtas prie sijonuko dalies mirksiukas.gif Per krūtinę - 60 cm. Per juosmenuką - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 107 cm. Dydis - 42. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Indi firmos nauja suknelė . Lietuvių kūrėjų. Man deja mažoka. Skater stiliaus modeliukas wub.gif Švelnutį tamsiai mėlyną audinuką puošia stilingi baltos spalvos taškučiai wub.gif Madingo 3/4 ilgio rankovės wub.gif Apykaklė padailinta raudonu kantu wub.gif STILINGA wub.gif Labai madingai sukirpta apačia - ji dailiai krenta klostelėmis wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - MEDVILNĖ. Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 36 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS mirksiukas.gif Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - 38. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Mango firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Fashion firmos nauja palaidinukė - tunika viename wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti