Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

oasis firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingas lininis modeliukas padailintas kremo spalvos kantais bei diržu wub.gif Modeliukas stilingai sumetamas wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - LINNEN. TRIM(PADAILINIMAI) - 100% - SILK. Per krūtinę apie 50 cm. Per juosmenuką (jis reguliuojasi - matavau nuo siūlės iki siūlės) - 40 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Koralų spalvos modeliukas padailintas žaviomis gėlėmis wub.gif Stilingai sukirptas viršus - V formos:wub: Petnešėlės reguliuojasi. Apačia papuošta dailiais nerinukasi wub.gif Į juosmenuką yra įverta gumutė. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenuką - 33 cm. PUIKIAI TEMPIASI IKI 50 CM. Per klubiukus apie 50 CM. IR DAR DAUGIAU. Ilgis - 80 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

YRA PURPLE MONTH TOKIO PAT TIPO MODELIUKAS - JUODAS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Priekis padailintas žaviomis gėlėmis wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Nugara juoda mirksiukas.gif wub.gif Ji stilingai ilgesnė wub.gif Modeliukas užsisega nugaroje sagute. Yra atsarginė saga. Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 62 - 65 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Tom Tailor firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
Indi firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
wallis firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Labai stilingai suderinti raštai wub.gif Juodą audinuką puošia ne tik dailus raštai bet ir stilingi balti taškučiai wub.gif Viršuje priekis dailiai sumetamas - sudaro stilingą V formos apykaklę wub.gif Apačioje priekyje audinukas dvigubas - viršutinis užapvalintas wub.gif Juosmenuką puošia klostelės wub.gif Per krūtinę - 47 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus - 54 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Madingas 3/4 rankovių ilgis wub.gif Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - 14/42(L). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

LABAI PANAŠUS MODELIUKAS Rinascimento FIRMOS - S DYDIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Simona Conti firmos nauji marškinukai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Mango firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Monton firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
BON’A PARTE firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Pilką audinuką puošia juodos langelius sudarančios linijos wub.gif Labai stilinga wub.gif Modeliukas madingai sumetamas bei susiriša dirželiu wub.gif Susidaro stilinga V formos apykaklę bei dvigubas priekis wub.gif mirksiukas.gif Rankovės padailintos kanteliais. Audinuko sudėtis: 95% - VISCOSE – PRABANGI MEDVILNĖ. 5% - ELASTANE. Per krūtinę – 46 cm. Per juosmenuką – 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Jis dirželio dėka reguliuojasi. Rankovės ilgis – 61 cm. Stilingas ilgis – 100 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
FB sister firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas ir madingas modeliukas wub.gif Tamsiai juodą jaukų audinuką puošia stilingas paveiksliukas – pelėda wub.gif Originaliai sukirpta apačia – asimetriškai wub.gif Nugara vienspalvė. Per krūtinę – 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS TAMPRUS. Stilingas ilgis – 64 – 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
LOVE firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Labai stilingas ir madingas modeliukas wub.gif ELEGANTIŠKAS BEI PUOŠNUS wub.gif Spalvos – juoda – balta – amžina klasika wub.gif Audinukas su dailia faktūra wub.gif Šortukai šonuose turi kišenukus – stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Šortukai nuo juosmenuko papuošti klostelėmis wub.gif Dailiai apipavydalintas viršus wub.gif Priekis padailintas klostelėmis wub.gif Nugaroje viršuje įverta gumutė. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę – 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Per juosmenuką – 34 cm. Per klubiukus apie 46 cm. Ilgis – 66 cm. Nuo viršaus iki juosmens – 33 cm. Nuo juosmens iki apačios (klynuko) – 37 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Qed London firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Vidutinio storumo audinukas yra #aviečių #spalvytės wub.gif Audinuką puošia iškilios faktūros raštai wub.gif Modeliukas madingo skater stiliaus wub.gif Per krūtinę - 42 cm. Per juosmenuką - 35 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 85 cm. Dydis - M. ATITINA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
NAVYBOOT firmos naujas megztinukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Monsoon firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti
mais il est ou le soleil firmos naujas korsetas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
papaya firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Modeliukas skirtas #šaltajam #sezonui mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Sijonuko juosmenį bei priekį puošia kokybiška #dirbtinė oda# wub.gif Priekis taip pat padailintas stilingu skeltuku wub.gif Yra pamušalas. Nugaroje užtrauktukas. Į audinuką įaustas aukso spalvos siūlas wub.gif Matosi labai nežymiai bet pagyvina modeliuko audininį wub.gif Per juosmenuką - 42 cm. GALI BŪTI PAŽEMINTAS mirksiukas.gif wub.gif Per klubiukus - 50 cm. Ilgis - 45 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

papaya firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Modeliukas skirtas #šaltajam #sezonui mirksiukas.gif wub.gif Sijonuko juosmenį bei priekį puošia kokybiška #dirbtinė oda# wub.gif Priekis taip pat padailintas stilingu skeltuku wub.gif Yra pamušalas. Nugaroje užtrauktukas. Per juosmenuką - 41 cm. GALI BŪTI PAŽEMINTAS. Per klubiukus - 49 cm. Ilgis - 44 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti