Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

New look maternity firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. BUSIMOMS MAMYTĖMS nestuke.gif wub.gif 4u.gif Stilingo modeliuko priekis iš kokybiškos dirbtinės odos imitacijos wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Modeliukas stilingos peštuko formos wub.gif Stilingas ilgis - 60 cm. Dydis - 12. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
NL ONE firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingas tamsiai mėlynos spalvos klasikinis modeliukas wub.gif Modeliukas dailiai pabrėžia figūros privalumus mirksiukas.gif wub.gif Nugarytėje yra užtrauktukas. Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Stilingas ilgis - 93 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauji marškinukai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
1.2.3. firmos naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
S'NOBish by sans noblesse firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabus puošnus stilingas modeliukas wub.gif Suknelė puošia žvyneliai. Taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Abi modeliuko pusės vienodos wub.gif Prie apykaklės audinukas dailiai paklostuotas - audinukas dailiai krenta wub.gif Petnešėlės susiriša mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušaliukas. Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS TAMPRUS mirksiukas.gif Stilingas ilgis - MATUOTA NUO APYKAKLĖS - 87 cm. VIENOS PETNEŠĖLĖS ILGIS - 33 CM. Dydis - M. Kaina tik 18 €. MODELIUKO ŪGIS NUOTRAUKYTĖJE 165 CM.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

DAR VIENA IŠ ŽVYNUKŲ SUKNELĖ ESANTI MANO TEMOJE wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Desigual firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Šilko švelnumo palaidinukę puošia nuostabios spalvos raštai gėlės wub.gif Stilingas apykaklės sukirpimas wub.gif Priekis susisega sagutėmis kaip ir rankovyčių kantai mirksiukas.gif Apačioje įverta gumutė. Nuo pažastuko iki pažastuko - 60 cm. Ilgis - 70 cm. Dydis - M/L. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Tommy Hilfiger nauji džinsai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
mintmelon firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Klass collection firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
H&M firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Dorothy Perkins firmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Man deja didoka. Lengvą audinuką puošia taikliai suderinta spalvų gama bei gėlės wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Stilingas rankovyčių sukirpimas wub.gif Šonuose yra diržiukai kurių dėka reguliuojasi apimtis mirksiukas.gif Po krūtine yra įverta gumutė - jos dėka audinukas daliai krenta klostelėmis (45 CM. TEMPIASI IKI 63 CM.) wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 70 cm. MATUOTA IŠTEMPUS AUDINUKĄ. Ilgis - 87 cm. Dydis - 16. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA 12. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti