Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Atmosphere firmos nauja palidaidinukė. Man deja didoka. Stilingai suderintos audinuko spalvytės - balta bei rožių - pelenų wub.gif Modeliukas turi mielą detalę - kišenuką wub.gif Madingas rankovių sukirpimas wub.gif Modeliukas susisega paslėptomis sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 55 cm. Per juosmenuką - 52 cm. Apačia - 55 cm. Nugarytėje yra daili klostelė. Ilgis - 67 cm. Dydis - 14. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Monton nauja palaidinė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Marciano firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliukas turi pamušaliuką - ant viršaus stilingų raštų su iškilia faktūra lengvas audinukas wub.gif Madingai paaukštinta apykaklė wub.gif Modeliukas šonuose turi ilgus dirželius kuriuos galima originaliai surišti mirksiukas.gif wub.gif Ilgis iki apykaklės - 53 cm. Apačia - 94 cm. Dydis - XS/TP. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara Basic firmos naujas sijonukas. Man deja didokas. Apačioje yra pamušalas - ant viršaus lengvas dailus audinukas papuoštas stilingais taškučiais wub.gif Sijonukas nuo juosmenuko papuoštas klostelėmis wub.gif Apačioje ir juosmenuko srituje - juoda juostele mirksiukas.gif wub.gif Dar viena daili detalė - sijonukas apačioje apkantuotas dryžuotu audinuku wub.gif Nugarytėje yra užtrauktuku. Per juosmenuką - 42 cm. Stilingas ilgis - 62 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modeliukas wub.gif Jį puošia šiais metais madingas languotas audinukas wub.gif Apačia išsiūvinėta baltomis gėlytėmis wub.gif Viršų puošia kaspinukai - jie suteikia modeliukui romantiškumo wub.gif Nugarytėje įvertos gumutės. Į juosmenuką įvertas dirželis reguliuojantis apimtį mirksiukas.gif Nuo juosmenuką audinuko sijonas padailintas vertikaliomis juostelėmis bei nerinukais wub.gif Viršus susiriša juostelėmis wub.gif Modeliukas turi pamušaliuką. Šone - užtrauktuką. Per krūtinę - 40 cm. TEMPIASI IKI 45 - 46 CM IR DAILIAI ATRODO. Per juosmenuką - 36 cm. Jis kaip ir minėjau reguliuojasi. Ilgis matuojant be petnešėlių - 121 cm. Petnešėlės ilgis - 87 cm. Dydis - 10. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Stefanel firmos naujas švarkas. Man deja mažokas. Elegantiškas stilingas modeliukas wub.gif Dailiai sukirpta apykaklė wub.gif Yra kišenukų imitacijos mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Nuo pažastuko iki pažastuko - 42 cm. Per juosmenuką - 36.5 cm. Apačia - 41 cm. Ilgis - 51 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko - 60 cm. Nuo petuko iki petuko - 30 cm. Dydis - 32 (EU) I(36). Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Colorine firmos naujas kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Labai originalus bei stilingas modeliukas wub.gif Pamušaliukas susiūtas su viršumi - stilingai keičiasi forma wub.gif Balto smėlio audinukas dailiai "paglamžytas" wub.gif Į aukštą dvigubo audinio juosmenuką (jis atsilenkia - yra kilpos dirželiui ) įvertas dirželis mirksiukas.gif wub.gif Juosmenukas tampraus audinio. Audinuko sudėtis: 70% - COTTON. 30% - SILK. Per juosmenuką - 33 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Cutie firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilinga - kreminė spalvytė. Audinukas papuoštas dailia faktūra wub.gif Viršus stilingai persišviečia wub.gif Modeliukas turi pamušaliuką. Apačia apkantuota standžia detale kuri dailiai keičia modeliuko forma - bangelėmis wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Jos dėka labai dailiai susiklostuoja viršus ir apačia wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 45+ cm. Per juosmenuką - 30 cm. TEMPIASI IKI 40 CM. IR DAILIAI ATRODO wub.gif mirksiukas.gif Ilgis - 86 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
FASHION WOMENSWEAR firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas elegantiškas modeliukas wub.gif Audinukas krūtinės srityje ir po ja dailiai persipina su žiedu wub.gif Audinukas pasipuošia dailiomis bangelėmis wub.gif Audinukas švelnus jaukus nesiglamžo mirksiukas.gif wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 42 CM. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 88 cm. Dydis - M. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
principles nauja tunika wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
River Island naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Papildyta:
H&M naujas švarkelis wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Kaliko juoda - balta spalvų suknelė - tunika wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti