Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

New look firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą kremo spalvos modeliuką puošia dailus raštai - iškyli faktūra wub.gif Barchato imitacija wub.gif Nuo pažastuo iki pažastuko - 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 56 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Miss Selfridge firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų mada - languotas audinukas wub.gif Audinuką puošia taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Modeliukas papuoštas stilingomis rankovėmis wub.gif Priekyje dar viena miela detalė - kišenukai užsisegantys sagutėmis wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Šonuose įvertos gumutės kurios dailiai keičia modeliuko formą mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 45 cm. Per juosmenuką - 32 cm. TEMPIASI IKI 38 CM. Ilgis - 56 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai daili spalvytė wub.gif Audinukas turi šilkinio blizgesio - 35% - SILK. wub.gif Originaliai suklostuota suknelės apačia wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Šone - užtrauktuką. Vidinėje pusėje - viršuje speciali lipni juosta pukiai laikanti modeliuką mirksiukas.gif Audinuko sudėtis: 65% - COTTON. 35% - SILK. TRIM - 100% - SILK. LINING - 100% - POLYESTER. Per krūtinę apie 47 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis matuojant nuo pažastuko žemyn - 57 cm. Dydis - 12/40. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
M&S firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Madingą raudonos spalvos modeliuką puošia stilingi balti taškučiai wub.gif Modeliukas susisega kakliuko srityje audiniu apsiuta sagute wub.gif Yra ir atsarginė sagutė. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. TEMPIASI IKI 53 CM. Per juosmenuką apie 47 cm. MODELIUKAS NEAPTEMPTAS PER JUOSMENUKĄ. AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Ilgis - 93 cm. Dydis - 12/40. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PANAŠUS MODELIUKAS PUIKIAI DERANTIS PRIE SPORTINIŲ BATUKŲ wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltas lengvutis su daiila faktūra audinukas papuoštas mielais kreminės spalvos taškučiais wub.gif Nugarytę ir priekį viršuje puošia dailios karbatkėlės wub.gif Viršus iš dvigubo audinuko mirksiukas.gif Stilingo 3/4 ilgio rankovytės wub.gif Dar viena daili detalė - V formos apykaklę puošia dabar taip madingos juostelės wub.gif Rankovytės bei pats modeliukas susisega dailiomis sagutėmis wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Stilingas ilgis - 73 cm. Dydis - 12/40. (M). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Lengvutis pilkos spalvos audinukas papuoštas stilingomis gėlytėmis wub.gif Madingas apykakės sukirpimas wub.gif V formos - sumetamas audinukas priekyje labai madinga detalė wub.gif Dar viena daili detalė - petukų sritis papuošta pilkos spalvos karoliukais wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Stilingas ilgis - 49 cm. Dydis - 14/42. L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvutis baltas audinukas papuoštas dailių spalvų gėlytėmis wub.gif Madingas rankovyčių bei pačio modeliuko sukirpimas wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Stilingas ilgis - 49 cm. Dydis - S. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Zara Basic nauja palaidinukė. Man deja didoka. Lengvą labai švelnų TAMSIAI JUODĄ audinuką į kurį įeina 30% - SILK. priekyje - apykaklę - puošia dailios karbatkėlės wub.gif Priekis susisega kabliuku. Audinuko sudėtis: 70% - COTTON. 30% - SILK. Nuo pažastuko iki pažastuko - 49+cm. Rankovės ilgis - 64 cm. Ilgis - 57 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Smash firmos suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
THE GARDEN COLLECTION BY H&M nauji šortukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Baltą audinuką puošia stilingų spalvų smulkios gėlytės wub.gif Dailiai sukirptas platus juosmuo wub.gif Nuo jo audinukas dailiai parauktas wub.gif Šone yra užtrauktukas. Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - TANCEL. Per juosmenuką - 35 cm. Ilgis - 34 cm. Dydis - 34. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
VISUAL firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą chaki spalvos modeliuką puošia dailus raštai wub.gif Priekis dailiai parauktas gumučių pagalba wub.gif Stilingo ilgio rankovės wub.gif Modeliukas stilingai susisega sagutėmis mirksiukas.gif Yra dirželis wub.gif Audinuko sudėtis: 97% - BOMULL. 3% - SPANDEX. Nuo pažastuko iki pažastuo - 51 cm. Per juosmenuką - 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S(38/40). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Parisian collection firmos nauja suknelė - sarafanas VIENAME mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažokas. Labai stilingas skater tipo modeliukas wub.gif Sijonuko audinukas lengvai krenta klostelėmis wub.gif Yra pamušaliukas. Viršus dvigubas. Petnešėlės prisisega prie sijonuko. Ilgis reguliuojasi sagučių dėka. Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 34 cm. Viršaus ilgis - 26 cm. Sijonuko ilgis - 47 cm. Petnešėlių ilgis - 58 cm. Dydis - 10. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Divided by H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvą audinuką puošia nuostabios spalvos bei raštai wub.gif Audinuką puošia įausti aukso spalvos siūlai wub.gif Krūtinės sritis dailiai paraukta - per vidurį ir šonuose yra stilingos juostelės wub.gif Šonuose yra skeltukai wub.gif Per krūtinę apie 45+cm. Ilgis - 62 - 77 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
E-vie collection firmos nauja palaidinė - švarkutis VIENAME atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Vintage stiliaus labai madingas modeliukas wub.gif Audinuką puošia dailios tarpusavyje suderintos spalvos bei raštai wub.gif Stilingos detalės - dviejų eilių sagutės priekyje, juostelės prie apykaklės - JAS GALIMA NUIMTI BEI dailiai sukirptos rankovės užsisegančios sagutėmis wub.gif Apačioje įvertos gumutės. Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko - 56 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vera Condotti firmos nauji marškinukai - tunika VIENAME atvežta iš užsienio mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Tamsiai mėlynos spalvos modeliukas padailintas iškilios faktūros žaviomis gėlėmis wub.gif Šonuose yra skeltukai mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas iki juosmenuko susisega sagutėmis mirksiukas.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko žemyn - 57 cm. Stilingas ilgis - 83 cm. Dydis - 40 (M). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti