Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

units woman firmos nauji džinsai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Madingas standus audinukas. Madingas paaukštintas juosmenukas. Preikyje yra kišenukai - stilinga bei labai patogu. Ir vienas nedidukas kišenukas. Nugarytėje taip pat du kišenukai. Yra kilpelės diržiukui. Audinuko sudėtis: 81% - COTTON. 17% - POLYESTER. 2% - ELASTANE. Per juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Nuo juosmenuko iki klynuko siūlės priekyje - 28 cm. Nugarytėje - 37 cm. Ilgis - 107 cm. Vidinės siūlės ilgis - 80 cm. Apačia - 23 cm. Dydis - 38. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
missguided firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas papuoštas dailiomis gėlėmis wub.gif Madingas kontrastas - balta - juoda wub.gif Į juosmenuką įverta juostelė reguliuojanti apimtį mirksiukas.gif wub.gif Petnešėlių ilgis reguliuojasi. Yra pamušaliukas. Nugaroje - užtrauktukas. Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Per juosmenuką - 50 cm. (MATUOTA IŠTIESTAS). Per klubiukus apie 50 cm. Visas ilgis - 70 cm. Dydis - 10. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
missguided firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas papuoštas dailiomis gėlėmis wub.gif Madingas kontrastas - balta - juoda wub.gif Į juosmenuką įverta juostelė reguliuojanti apimtį mirksiukas.gif wub.gif Petnešėlių ilgis reguliuojasi. Yra pamušaliukas. Nugaroje - užtrauktukas. Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 45 cm. MATUOTA RAMYB4S BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Per juosmenuką - 50 cm. (MATUOTA IŠTIESTAS). Per klubiukus apie 50 cm. Visas ilgis - 70 cm. Dydis - 10. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
misguided firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingas modeliukas puikiai pabrėžia figūros privalumus mirksiukas.gif wub.gif Originaliai apipavydalinta apykaklė wub.gif Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus - 42 cm. Ilgis - 85 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Dydis - 10. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Amisu firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Dabar taip madingas ruožuotas lengvutis audinukas wub.gif Stilingai sukirptos rankovės - dailiai atlenktos wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 58 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mango firmos nauja tunika - švarkelis VIENAME atvežtas iš užsienio mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja didokas. Labai stilingas modeliukas wub.gif Jis nesusegamas - lengvo audinuko - dailiai krenta klostelėmis wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 55 cm. PRIEKYJE YRA LABAI DAUG AUDINUKO KURIS DAILIAI KRENTA KLOSTELĖMIS wub.gif MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS;) Nuo petuko iki petuko - 44 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko - 60 cm. Stilingas ilgis - 82 cm. Dydis - L. Kaina tik 15 €. MODELIUKO ŪGIS NUOTRAUKYTĖJE 165 CM.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
ZARA W/B collection nauja palaidinukė. Man deja mažoka. Audinukas papuoštas dailiomis spalvomis bei stilingais raštais wub.gif GĖLĖMIS wub.gif Žalsvas audinukas standesnis mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 47 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 50 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
glamorous firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Standų audinuką puošią taikliai suderintos spalvos bei dailus raštai wub.gif Stilingas rankovyčių sukirpimas. Nugaroje yra užtrauktukas. Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Ilgis - 82 cm. Dydis - 12. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
true blue firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai taikliai suderinta sodrių spalvyčių bei raštų gama wub.gif Yra daili apykaklė wub.gif Priekyje ir nugarytėje audinukas šiek tiek persišviečia mirksiukas.gif wub.gif Nugarytė madingai ilgesnė wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Ilgis - 68 - 56 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ainike firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Labai stilingi raštai bei spalvos wub.gif Lengvas jaukus vasariškas modeliukas wub.gif Apačioje įvertos gumutės mirksiukas.gif Į juosmenuką įverta guma bei yra juostelė mirksiukas.gif Modeliukas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Audinuko sudėtis: 95% - COTTON. 5% - POLYESTER. Per juosmenuką - 34 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per klubiukus - 55 cm. Nuo juosmenuko iki klynuko priekyje - 31 cm. Nugaroje - 39 cm. Ilgis - 102 cm. Vidinės siūlės ilgis - 73 cm. Dydis - M/L. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė. Nuostabios spalvytės - stilingi drugeliai wub.gif Priekio audinukas madingai sumetamas wub.gif Po krūtine įvertos gumutės. Jų dėka labai dailiai bei lengvai klostelėmis krenta audinukas wub.gif Ilgis su petnešėlėmis - 88 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Adaptations Vintage stiliaus suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia nuostabios gėlės wub.gif Apačia dailiai pliusuota wub.gif Viršus - viduje yra lipni juosta puikiai laikanti modeliuką mirksiukas.gif Modeliukas turi pmušaliuką. Prie pamušalo apačios prisiutos karbatkėlės, kad dar labiau papustų apačią mirksiukas.gif wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę apie 42 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Ilgis matuojant nuo pažastuko - 60 cm. Ilgis matuojant nuo krūtinės viršaus - 65 cm. Dydis - 38. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Puošnus modeliukas - stilinga spalva wub.gif Apačioje yra pamušaliukas - ant viršaus lengvutis audinukas wub.gif Modeliuką puošia stilingos karbatkėlės wub.gif Šonuose jos dailiai susiutos wub.gif Nugaroje įverta plati guma. Priekis papuoštas stilingu dirželiu wub.gif Per juosmenuką - 38 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. JIS PUIKIAI SUSIMAŽINA BEI PASITEMPIA. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - 36, BET PUIKIAI TIKS IR 38 DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
E-vie collection firmos nauja palaidinė - švarkutis VIENAME wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti