Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Vila firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai taikliai suderinta spalvų gama bei raštai wub.gif Viršuje yra įverta guma kurios dėka dailiai susiklostuoja audinukas wub.gif Modeliukas turi dirželį mirksiukas.gif Yra nusegamos petnešėlės. Nuo pažastuko iki pažastuko - 37 cm. TEMPIASI IKI 47 CM. Bendras ilgis - 95 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M L.O.G.G. firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai taikliai suderinta spalvų bei raštų gama wub.gif Stilingai sukirptos rankovės bei apykaklė wub.gif Apačioje šonuose yra skeltukai wub.gif mirksiukas.gif Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. Ilgis - 93 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Divided by H&M firmos nauja palaidinė - tunika - komono atvežta iš užsienio mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Lengvą juodą audinuką puošia nuostabios gėlės bei spalvos wub.gif Priekis dailiai užapvalintas wub.gif Madingas rankovių sukirpimas wub.gif Modeliuką labai lengvai galima pritaikyti kaip stilingą aksesuarą prie įvairaus stiliaus aprangos mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 55 cm. Stilingas ilgis - 70 - 83 cm. Dydis - XS. TOKIO STILIAUS MODELIUKAS PUIKIAI TIKS IR S/M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

New look firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilingas modeliukas priekyje nuo juosmenuko plisuotas stambiomis klostėmis wub.gif Nugaroje klostės susidaro pačios wub.gif Tamsiai juodas standus audinukas turi dailią faktūrą wub.gif Nugarytėje yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 38 cm. Stilingas ilgis - 65 cm. Dydis - 12/40(M). Kaina tik 18 €. (REALI KAINA 29.99 €.)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
UCB firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliukas tinka VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilingai sukirptos rankovės wub.gif Suknelė turi pamušaliuką - nugaroje - užtrauktuką. Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 45 cm. Ilgis - 87 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
River Island firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Vario spalvos modeliukas su dailia faktūra puikiai TINKA VISIEMS SEZOMAS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Modeliukas turi pamušaliuką - nugaroje - užtrauktuką. Per krūtinę - 41 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 78 cm. Dydis - 8. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
FB sister firmos naujas švarkutis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingos samanų spalvytės wub.gif Labai jaukus audinukas wub.gif Yra pamušaliukas. Modeliukas priekyje turi kišenukų imitacijas wub.gif STILINGA wub.gif Audinuko sudėtis: 70% - POLYESTER. 30% - VISCOSE. Nuo pažastuko iki pažastuko - 46 cm. Per juosmenuką - 40 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko siūlės - 65 cm. Nuo petuko iki petuko - 40 cm. Ilgis - 60 cm. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja suknelė - tunika - ilga palaidinė atvežta iš užsienio. Šių bei ateinančių metų stilinga spalva - sodriai geltona, bet neįkyri wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas madingai susisega sagutėmis wub.gif Rūbelis plataus kirpimo - dailiai krenta klostelėmis wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 51 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 14(L), BET PUIKIAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
FERVENTE firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga raudona spalvytė. Modeliuko audinukas visas plisuotas. Viršų puošia trijų sluosnių plisuotos karbatkėlės. Nugaroje viršuje įverta gumutė. Petnešėlės reguliuojasi. Modeliukas turi pamušaliuką. Per krūtinę - 45 cm. Tempiasi iki 50 cm. Ilgis - 100 cm. Dydis - 40. ATITINKA 38 DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDUKAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas wub.gif Stilinga abrikosų spalvos audinuką puošia mielos gėlytės wub.gif Stilingas 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Modeliukas turi dirželį wub.gif STILINGA wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Per juosmenuką matuojant ramybės busenoje - 30 cm. PUIKIAI TEMPIASI. Ilgis - 84 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
SINSAY firmos nauja rankinė atvežta iš užsienio. STILINGAS BEI MADINGAS LABAI PATOGUS MODELIUKAS wub.gif Yra trys skyriai - vienas iš jų užsisega užtrauktuku mirksiukas.gif Modeliukas turi pamušaliuką. PARAMETRAI: Horizontaliai - 30 cm. Vertikaliai - 17 cm. Reguliuojamo diržo ilgis - 80 cm. Plotis - 3 cm. Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
FABIEN firmos naujas paltukas atvežtas iš užsienio. TINKA PAVASARIUI - RUDENIUI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažokas. Labai stilinga gelsva gaivi spalvytė wub.gif Madingas bei elegantiškas modeliuko sukirpimas wub.gif Paltuką puošia dailios formos sagos wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Labai madinga detalė 3/4 ilgio rankovės wub.gif Jos stilingai suklostuotos wub.gif Yra pamušaliukas. Audinuko sudėtis: LINNEN. POLYESTER. VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. Per juosmenuką - 45 cm. Per klubiukus apie 52 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko siūlės - 48 cm. Nuo petuko iki petuko - 38 cm. Ilgis - 86 cm. Dydis - 38. Kaina tik 29 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti