Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

mais il est ou le soleil firmos sijonas - pasijonis wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
mais il est ou le soleil firmos sijonas - pasijonis wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Victoria's secret nauja liemenėlė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingai suderintos spalvytės wub.gif Modeliuką puošia dailios karbatkėlės wub.gif Pakietinta mirksiukas.gif Puikiai laiko formą mirksiukas.gif wub.gif Dydis - 34 DD. Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Jantzen firmos naujas maudimosi kostiumėlis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Krūtinės sritis pastandinta - puikiai išlaiko formą wub.gif Šonau dailiai paraukti wub.gif Nugaroje yra dirželis kaip daili detalė kuri reguliuoja apimtį mirksiukas.gif wub.gif Petnešėlės nusiima mirksiukas.gif Dydis - 10. Kaina tik 26 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
HOBBS firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
manal firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus raštai bei spalvos wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Apykaklė rankovės nugarytė bei kišenukai padailinti mėlyna juostele wub.gif Modeliukas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu wub.gif Yra pamušalas. Šone - užtrauktukas. Apačia dailiai paklostuota wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Hollister firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia madingi raštai wub.gif Į visą viršų įvertos gumutės wub.gif Madingas šių metų rankovių sukirpimas wub.gif Modeliuką galima devėti ant petukų wub.gif mirksiukas.gif Ilgis - 50 cm. Dydis - XS. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Divided by H&M naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Švelnų audinuką puošia sodrios madingos spalvos bei raštai wub.gif Apačioje modeliukas madingai platėja wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per juosmenuką - 33 cm. Per klubiukus apie 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS mirksiukas.gif Bendras ilgis - 100 cm. Vidinės siūlės ilgis - 83 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mossimo Supplay Co firmos nauja piniginė atvežta iš užsienio. Bordo spalvytę puošia povo plunksnos wub.gif Patogi wub.gif Talpi wub.gif Yra šeši skyriai. Du iš jų užsisega užtrauktuku. Yra šeši skyriai kortelėms. PARAMETRAI: VERTIKALIAI - 10 CM. HORIZONTALIAI - 17 CM. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara Basic firmos naujas kombinezonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Victoria's secret firmos nauja maudimosi kostiumėlio viršutinė dalis wub.gif Modeliuką puošia stilingos spalvos - labai lengva prisitaikyti kelnaites wub.gif Yra push up mirksiukas.gif Dydis - 36 C. Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Divided by H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Crop top stiliaus madingą modeliuką puošia dailus raštai bei spalvos wub.gif Į apykaklę, apačią bei rankovių kantus įvertos gumutės kurios dailiai keičia modeliuko formą mirksiukas.gif wub.gif Audinuko sudėtis - 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Ilgis - 40 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujas švarkas atvežtas iš užsienio. Šių metų spalvytė wub.gif Elegantiškas modeliukas padailintas odos detalėmis wub.gif Yra pamušaliukas. Švarkas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 46 cm. (matuota nuo siūlės iki siūlės). Per juosmenuką - 40 cm. (matuota nuo siūlės iki siūlės). Per petukus - 40 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 64 cm. Dydis - 42. ATITINKA M(12) DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti