Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

dizzylizzy firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Nuostabi karališka mėlyna spalvytė wub.gif REALYBĖJE DAR DAILESNĖ wub.gif Stilingas modeliukas turi reguliuojamas rankoves mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įvertas dirželis kurio dėka lengvas audinukas krenta dailiomis klostelėmis wub.gif Priekyje yra du mieli kišenukai wub.gif Modeliukas susisega sautėmis. Yra pamušaliukas. Per krūtinę - 55 cm. Per juosmenuką - 50 cm. Rankovės ilgis - 62 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. ATITINA M DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Miss Selfridge firmos nauja palaidinukė. Man deja mažoka. Labai stilingas modeliukas wub.gif Viršų puošia dabar taip madingos karbatkėlės wub.gif Stilingai apnuoginti petukai wub.gif Audinuką puošia dailios gėlės wub.gif Petnešėlės reguliuojasi. Per krūtinę - 44 cm. Ilgis - 56 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Limited collection firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Labai stilingai sukirptas modeliukas wub.gif Lengvą audinuką puošia stilingi drugeliai wub.gif Madingai sukirptos rankovės dailiai krenta klostelėmis kaip ir stilingai užapvalinta apačia wub.gif Priekis susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę apie 55 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Ilgis - 60 cm. Dydis - 12. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Victoria's secret PINK naujos maudimosi kelnaitės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Sodrių spalvyčių madinga gama wub.gif Šonuose dirželiai reguliuoja ilgį mirksiukas.gif wub.gif Dydis - XS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ginatricot firmos nauja palaidinukė - tunika atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabios sodrios dailiai pereinančios spalvos wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Nugrytė stilingai ilgesnė wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę apie 56 cm. Per juosmenuką - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 75 -80 cm. Dydis - 42(L). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Zara women firmos naujas megztinis wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Forever 21 firmos nauja paalidinė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
OLD NAVY firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvą audinuką puošia nuostabios gėlės bei taikliai suderintos spalvos wub.gif Viršus padailintas dabar taip madinga karbatkėlė (abi pusės) wub.gif Nugarytę puošia dar viena daili detalė - "skeltukas" wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lindex firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia dailus iškilus taškučiai wub.gif Stilingai sukirptą modeliuką priekyje puošia vertikalios juostelės iš biejų pusių wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Mdingas rankovių ilgis wub.gif Per krūtinę - 55 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - M. PUIKIAI TIKS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Mohito firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų raštai wub.gif Labai švelnus audinukas wub.gif Rankovės madingo 3/4 ilgio wub.gif Jų ilgis dar reguliuojasi su juostelėmis mirksiukas.gif wub.gif Labai stilinga apačia wub.gif Šonuose skeltukai wub.gif Nugara ilgesnė už prekį wub.gif Priekis sukurptas ne užapvalintai kaip įprasta, o "kampuotai" wub.gif Nugara - užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Ilgis - 66 - 76 cm. Dydis - 42. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti