Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytos uogos

QUOTE(Supergirl @ 2005 07 02, 11:04)
O kur tuos indelius parduoda?  blush2.gif  Na, bent jau kokiam skyriuj jų ieškot, pvz. Maximose?  ax.gif


Aš pirkau Švitrigailos g. prie Norfos. Ten tokia spec.parduotuvė, prekiaujanti vienk. indais. Yra 250,350 ir 450ml. Kaina - 16 ct.
Atsakyti
Kaune Urmo bazėje yra keletas skyrių, kur vienkartiniais indais prekiauja. Pigiausi indeliai 0,11 Lt (berods 250 ml talpos) ir 0,14 Lt (0,5 litrų talpos).
Atsakyti
labas, parsiveziau daug braskiu, ir nezinau ka daryti, jau kokius 5 kg uzsisaldziau, as iberiu biski cukraus gal sauksta koki ar du, ir dabar neiznauka su tom likusiom daryti, gal susitrinti, ir su cukrum, o keik i 1 kg trintu braskiu deti cukraus???gal dar kas pasiulys su kuo galima jas sutrinti sumaisyti, su melynem turewtu buti skanu!!!Laukiu pasiulymu!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexi 04 @ 2005 07 02, 19:06)
labas, parsiveziau daug braskiu, ir nezinau ka daryti, jau kokius 5 kg uzsisaldziau, as iberiu biski cukraus gal sauksta koki ar du, ir dabar neiznauka su tom likusiom daryti, gal susitrinti, ir su cukrum, o keik i 1 kg trintu braskiu deti cukraus???gal dar kas pasiulys su kuo galima jas sutrinti sumaisyti, su melynem turewtu buti skanu!!!Laukiu pasiulymu!!!! thumbup.gif


Aš tai sutryniau, užbėrusi cukraus. Cukraus kiekis šaldymui nesvarbu, tai dėk, kiek norisi.
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 06 18, 10:49)
Aš planuoju šaldyt braškes, trintas su cukrum. Maišeliai gal labiau tinka "čieloms" uogoms.

Aš trintas uogas supilu į plastikinius indelius, įkišu į kamerą, sušla, tada ttą gabalą perdedu į šaldymui skirtą maišelį ir vėl kameron smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexi 04 @ 2005 07 02, 19:06)
labas, parsiveziau daug braskiu, ir nezinau ka daryti, jau kokius 5 kg uzsisaldziau, as iberiu biski cukraus gal sauksta koki ar du, ir dabar neiznauka su tom likusiom daryti, gal susitrinti, ir su cukrum, o keik i 1 kg trintu braskiu deti cukraus???gal dar kas pasiulys su kuo galima jas sutrinti sumaisyti, su melynem turewtu buti skanu!!!Laukiu pasiulymu!!!! thumbup.gif

Paprastai 1 kg braškių dedu 100g cukraus.
Atsakyti
Nezinau kiek tos teisybes ,bet teko skaityti ,kad uogas geriau saldyti be cukraus -nes cukrus vitaminus '' sueda''. g.gif
Atsakyti
man skanu braškės su juodaisiais serbentais trintos su cukrum, niam niam smile.gif
Atsakyti
Ar visas prieskonines žoles galima šaldyti? Krapus tai labai patogu į plėvelę mažais kuokšteliais suvynioti.. Ar galima petražoles , kalendrą, špinatus, gelsvė(kaip ji ten vadinasi?) šaldyti?
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 07 07, 13:23)
Ar visas prieskonines žoles galima šaldyti? Krapus tai labai patogu į plėvelę mažais kuokšteliais suvynioti.. Ar galima petražoles , kalendrą, špinatus, gelsvė(kaip ji ten vadinasi?) šaldyti?

Aš dar šaldau petražoles, salierus, morkas (tarkuotas). Pasiradau prieskoninių daržovių mišinį iriš šaldiklio dedu į sriubas ar troškinius. Labai praverčia pavasariop, kai jau visos morkos būna sušutusios...
Atsakyti
O as tai braskes trintas saldau pakeliuose nuo pieno, sulciu ir pan smile.gif uzlenkiu ta galiuka, uzklijuoju su lipnia juosta - ir istraukt po to patogu, atpjovei puse pakelio, kita i maisiuka sudejai biggrin.gif
O cielas uogas saldau taip: isplaunu, palieku nakciai, kad isdziutu, po to padedu popieriuka i saldiklio stalcius ir sudedu uogas taip, kad viena prie kitos nesiliestu. Kai uzsala, tada sudedu i maiselius. Uogos iseina grazutes, kaip plastmasines dekoracijos, ir laikant maiseliuose saldiklyje po to nesulimpa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 07 07, 19:23)
O as tai braskes trintas saldau pakeliuose nuo pieno, sulciu ir pan smile.gif uzlenkiu ta galiuka, uzklijuoju su lipnia juosta - ir istraukt po to patogu, atpjovei puse pakelio, kita i maisiuka sudejai biggrin.gif
O cielas uogas saldau taip: isplaunu, palieku nakciai, kad isdziutu, po to padedu popieriuka i saldiklio stalcius ir sudedu uogas taip, kad viena prie kitos nesiliestu. Kai uzsala, tada sudedu i maiselius. Uogos iseina grazutes, kaip plastmasines dekoracijos, ir laikant maiseliuose saldiklyje po to nesulimpa wink.gif

Šiemet pirmą kartą šaldžiau braškes, iš trijų šaldiklio lentynų, vieną prigrūdau braškių. Vienas tryniau, kitas dariau cielas, kitas pagal Frosted berry receptą, labai gražios gavosi thumbup.gif
Atsakyti