Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(Bitė Plius @ 2007 05 16, 11:38)
Aga, o dabar man tundrai paaiškinkit kuom skiriasi permanentinis nuo konurinio (ar kaip jis ten). Ir dar skaičiau, kad reikia net kelis kartus daryti, kad gautum norimą rezultatą. Ar aš kažką ne taip supratau. Aš kalbu tik apie antakius  unsure.gif
Čia va tokia ištraukėlė:"Tolygi makiažo spalva ir formų simetrija turėtų būti išgaunama po 2—3 procedūrų, tačiau moterims, kurių oda sunkiau priima pigmentą, reikia iki penkių koreguojamųjų procedūrų"

Apsispęsti teks pačiai, man asmeniskai labai negražu šviesaus gymio moteriai kontūriniai antakiai, plaukeliai šviesūs, kaip su pieštuku ant odos nupiešta, (draugei) beja po dvieju nepilnų metų jie pakeitė spalvą, paliko melsvai pilki.
Atsakyti
aciu uz atsakymus,
as ir be permanentinio ar konturinio dazniau kaip karta i menesi nenuseinu, tai gautusi, kad buciau priversta eiti, kad negraziai neatrodytu g.gif
na, gal as kol kas su piestuku pasikankinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2007 05 16, 10:38)
Aga, o dabar man tundrai paaiškinkit kuom skiriasi permanentinis nuo konurinio (ar kaip jis ten). Ir dar skaičiau, kad reikia net kelis kartus daryti, kad gautum norimą rezultatą.

Šitos temos 39 puslapyje buvo apie tai daug diskutuota, o iš esmės perkeliu tokią citatą:
QUOTE
* kontūrinį darant dažai įvedami ne taip giliai, kaip permanentinio. Skiriasi aparatai, kuriais daroma.
* kontūrinis mažiau skausminga procedūra, ne taip smarkiai reaguoja oda, greitesnis gijimo procesas.
* skiriasi patys dažai - kontūrinio yra augaliniai su visais iš to plaukiančiais privalumais (nekelia alergijų, kitaip reaguoja su oda ir pan.), todėl gerokai brangesni.
* darant permanentinį nesi garantuotas dėl rezultato, nes oda nevienodai reaguoja į pigmentą dažuose, tai labai priklauso ir nuo hormonų. Spalva gali būti ne tokia, kokia planuota, arba keistis laikui bėgant. Pvz., antakiai tampa mėlyni. Kontūriniam tokios rizikos nėra.
* kontūrinis greičiau blunka, permanentinis ilgalaikiškesnis
* permanentinis gali blukti dalimis ar dėmėmis, kontūrinis blunka tolygiai.
* kadangi dažai nėra įvedami taip giliai, kaip permanentinio, kontūrinį makiažą lengva koreguoti, taisyti, šviesinti.

Dėl korekcijų kiekio - čia turbūt kaip kam. Aš dariausi kontūrinį makiažą ir esu juo patenkinta net ir be korekcijos, kurios dar nesidariau, bet darysiuosi tik smulkmenas pataisyti.

QUOTE(Dile @ 2007 05 16, 11:35)
Apsispęsti teks pačiai, man asmeniskai labai negražu šviesaus gymio moteriai kontūriniai antakiai, plaukeliai šviesūs, kaip su pieštuku ant odos nupiešta,  (draugei) beja po dvieju nepilnų metų jie pakeitė spalvą, paliko melsvai pilki.

Turiu įtarimą, kad painioji sąvokas g.gif 4u.gif Kas yra kontūriniai antakiai - kontūrinio makiažo metodu daryti ar tiesiog kad atrodo kaip nupiešti? Nes pagal tai, kad pakeitė spalvą, tai turėtų būti permanentinis makiažas mirksiukas.gif

QUOTE(egle50 @ 2007 05 16, 11:41)
as ir be permanentinio ar konturinio dazniau kaip karta i menesi nenuseinu, tai gautusi, kad buciau priversta eiti, kad negraziai neatrodytu g.gif
na, gal as kol kas su piestuku pasikankinsiu mirksiukas.gif

O tu kai su pieštuku dabar piešiesi, tai neatrodo, kaip nupiešta? unsure.gif Jeigu plaukelių ir dabar nesidažai, tai išsirinktum šviesesnę spalvą antakių ir nebūtų jokio skirtumo mirksiukas.gif
Mano problema buvo ta, kad antakių turėjau tik pusę, o kitos pusės plaukeliai itin reti, nesimatė formos. Irgi paišydavausi, bet pieštukas man nelaikydavo ilgai, neatsargiai brūkštelėjus tuoj išsitepdavo (gal nekokybiškas pieštukas buvo...). O dabar - liuks, galvos nesuku thumbup.gif
Beje, darant kontūrinį, galima išpiešti formą, o lygiame fone dar išryškti plaukelius. Atrodo labai natūraliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 05 16, 09:35)
Apsispęsti teks pačiai, man asmeniskai labai negražu šviesaus gymio moteriai kontūriniai antakiai, plaukeliai šviesūs, kaip su pieštuku ant odos nupiešta,  (draugei) beja po dvieju nepilnų metų jie pakeitė spalvą, paliko melsvai pilki.


O tai ka, sviesiai moteriai permanentinis geriau atrodo? lotuliukas.gif oj, prajuokinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif juk permanentinis plaukeliu nenudazo schmoll.gif tiek vienas, tiek kitas nuspalvina oda. O konturinio pliusas tas, kad jis spalvos nekeicia, o tik tolygiai blunka.
Papildyta:
QUOTE(Luandra @ 2007 05 16, 09:31)
Taip, gali būti ir taip. Todėl geriau daryti tne, kur moki vieną kartą ir darai tiek korekcijų kiek reikės, nei mokėti  už kiekvieną papildoma korekciją. nes gali labai brangiai išeiti:)


Tame ir stabtelejau nuo trecios korekcijos: pas mano meistre reik moket atskirai uz kiekviena procedura, tada va taupau treciajai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2007 05 16, 12:33)
O tai ka, sviesiai moteriai permanentinis geriau atrodo?  lotuliukas.gif  oj, prajuokinai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  juk permanentinis plaukeliu nenudazo  schmoll.gif  tiek vienas, tiek kitas nuspalvina oda. O konturinio pliusas tas, kad jis spalvos nekeicia, o tik tolygiai blunka.
Papildyta:
Tame ir stabtelejau nuo trecios korekcijos: pas mano meistre reik moket atskirai uz kiekviena procedura, tada va taupau treciajai biggrin.gif

Permanentinis irgi nekeicia, jeigu kokybiskai padarytas su kokybiskiais dažais smile.gif
O aš v eisiu 3 kartą į korekcija, vis noriu ryškiau, ir mokėt nereikia tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 16 gegužės 2007 - 14:37
QUOTE(Luandra @ 2007 05 16, 13:36)
Permanentinis irgi nekeicia, jeigu kokybiskai padarytas su kokybiskiais dažais smile.gif
O aš v eisiu 3 kartą į korekcija, vis noriu ryškiau, ir mokėt nereikia tongue.gif


Nesierzink, gerai cray.gif ir as noriu... dar man biskiuka reikia pasidailint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2007 05 17, 02:06)
Nesierzink, gerai  cray.gif ir as noriu... dar man biskiuka reikia pasidailint  4u.gif

Tai o kiek mokėjai už pirmą procedurą???
Kiek po to korekcija
N|Viena pažistama darė(norėjo sutaupyti) 1 kartas 450lt, o korekcija priklausomai nuo to kiek badyti dar reikės. nuo 50 iki 100.
Atsakyti
QUOTE(#Burbule# @ 2007 04 17, 07:54)
Pagaliau nugalejau baime ir esu jau pasidarius lupas clap.gif Galiu papasakoti,kaip kas buvo.Pirmiausia papuoliau i sterilia aplinka,visur balta,sviesu,vos ne kaip pries tikra operacija unsure.gif dar toks pastebejimas,kad ir meistre dirbo su medicinine kepure,pirstinem,dar buvo ant veido uzsidejus kaip ten jis vadinasi blush2.gif na,o pati procedura vyko puikiai,ipusejus,kai uztepe dazus,net leido i tualeta iseiti prasivaiksciot,kad nenuguleciau nugaros biggrin.gif Tiesa,apie skausma,pradziai visai neskaudejo,toks jausmas kaip vabaliukai laksto smile.gif ,o uz kokios valandos vis jautrejo,pajauciau nemalonu skausma.Tada vel nuskusmino ir tese procedura iki galo.Bet tikejausi tikrai didesniu kanciu,palyginus niekis.Na,o rezultatu esu labai patenkinta,parinko man tokia persikine naturalia spalvyte,kaip tik vasarai tiks,lupytes putlesnes,simetriskos dabar wub.gif ,labai labai dziaugiuosi thumbup.gif



labuks
ech kaip malonu skaityti kad kazkas labai dziaugiasi graziomis lupytemis tongue.gif
zadu ir as gryzus pasidaryti lupu konturini...
gal galetum imesti savo nuotraukyte? tai padetu gal man galutinai apsispresti 4u.gif
beje o kur dareisi?

aciuks
Atsakyti
Dabar turbūt taip jau daug panų su permanentųsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 17 gegužės 2007 - 15:27
QUOTE(Luandra @ 2007 05 17, 07:26)
Tai o kiek mokėjai už pirmą procedurą???
Kiek po to korekcija
N|Viena pažistama darė(norėjo sutaupyti) 1 kartas 450lt, o korekcija priklausomai nuo to kiek badyti dar reikės. nuo 50 iki 100.


As dariausi cia Anglijoje. Pirma procedura 750Lt uz kiekviena dali, o po to uz kiekviena moki po 250Lt. Cia man dar papigiai dare, nes buvau viena is pirmuju klienciu lietuviu pas ta meistre Londone.
Atsakyti
Luandra, tai dar ryskinsi??
O kas tau blogai?
As irgi einu pirmadieni i korkcija, bet kazkaip nezinau, ka koreguot smile.gif Viskas lyg gerai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 18, 20:58)
Luandra, tai dar ryskinsi??
O kas tau blogai?
As irgi einu pirmadieni i korkcija, bet kazkaip nezinau, ka koreguot smile.gif Viskas lyg gerai smile.gif

Aš pailginsiu pora milimetrų vieno apatinio voko linija, nes toj vietoj nieko neliko, kai ževelės nukrito
Atsakyti