Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

as irgi galvojau, gal prailgint man linijas, bet nezinau kazkaip neapsisprendziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 19, 15:22)
as irgi galvojau, gal prailgint man linijas, bet nezinau kazkaip neapsisprendziu smile.gif


Bet man į vidinę pusę reikia pailginti vieno akies liniją. Bet jau pripratau prie savo paryškintų ir kažkaip galvoju, gal reikėjo juoda daryti, o ne grafito spalva:D Vienu žodžiu, pripranti, jau tokia išvaizda atrodo natūrali, norisi kažko ryškesnio smile.gif Bet aišku saiką irgi turėti reikia
Atsakyti
Siandien vaziuoju antra karta irgi noriu truputi pailginti pravedimus blush2.gif kazkaip jau akis priprato ir norisi ilgesniu, nes kaip blakstienos pasidazai atrodo ir prasosi, kad ciut ciut ilgesni pravedimai butu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(liza @ 2007 05 24, 12:42)
Siandien vaziuoju antra karta irgi noriu truputi pailginti pravedimus  blush2.gif  kazkaip jau akis priprato ir norisi ilgesniu, nes kaip blakstienos pasidazai atrodo ir prasosi, kad ciut ciut ilgesni pravedimai butu  tongue.gif

As jau anksciau klausiau, gal galetum pasakyti, kur daraisi makiaza? Tavo matytos kainos pigiausios, bet jei kaip sakiai kokybe gera, tai ir as noreciau.... blush2.gif Taip pat is Kauno.
Atsakyti
QUOTE(mamyte1 @ 2007 05 24, 14:56)
As jau anksciau klausiau, gal galetum pasakyti, kur daraisi makiaza? Tavo matytos kainos pigiausios, bet jei kaip sakiai kokybe gera, tai ir as noreciau.... blush2.gif Taip pat is Kauno.

Sorry nemaciau blush2.gif parasiau i AZ 4u.gif

As jau po korekcijos, prailgino dar man pravotkes, tai teko 50lt. sumoket, o siaip butu uz dyka buve, nu bet norejau ilgesniu ir viskas doh.gif
Praeis kiek laiko gal dar uzsimanysiu pilgint lotuliukas.gif
Atsakyti
Noreciau pasidaryti permanentini makiaza.Bet vis nedristu.Viena pazistama sake,kad atrodo nenaturaliai,nors pati nesidare g.gif Labai noreciau suzinoti nuomone tu,kurios jau daresi,ar verta bandyti g.gif Labai prasau parasykit 4u.gif
Atsakyti
Sveika, tikrai verta thumbup.gif visada atrodisi graži.Aš labai patenkinta.Tiktai truputuka skaudėjo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingele19 @ 2007 06 04, 15:57)
Noreciau pasidaryti permanentini makiaza.Bet vis nedristu.Viena pazistama sake,kad atrodo nenaturaliai,nors pati nesidare g.gif Labai noreciau suzinoti nuomone tu,kurios jau daresi,ar verta bandyti g.gif Labai prasau parasykit 4u.gif

Sveika, apie permanenta yra visa tema , gal paskaicius pades apsispresti ax.gif
Manau verta,bet labai jaunai tai tikrai ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingele19 @ 2007 06 04, 15:57)
Noreciau pasidaryti permanentini makiaza.Bet vis nedristu.Viena pazistama sake,kad atrodo nenaturaliai,nors pati nesidare g.gif Labai noreciau suzinoti nuomone tu,kurios jau daresi,ar verta bandyti g.gif Labai prasau parasykit 4u.gif

Verta, tikrai verta, tik neik į ”Paradizę” Totorių gatvėje. Nusivyliau.
Atsakyti
Aciuks mergaites 4u.gif

Radau apie permanentini visa tema thumbup.gif

Kaip as praleidau g.gif

Dar daug diskusiju vyksta ir apie konturini makiaza,kaip atsirinkti..... g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na mane jau ilgai kamuoja noras susitvarkyti lupytes savo, kurios labai plonos.Tikiuosi, kad atrodytu geriau.Taciau niekada nesu maciusi, kaip atrodo lupu permanentinis.Gal galite, kas ideti nuotrauka, ar parasyti koki puslapiuka, kur galeciau pasiziureti.Dekoju! 4u.gif
Atsakyti
www.erika.lt mirksiukas.gif
Atsakyti