Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(liza @ 2007 05 24, 19:28)
Sorry nemaciau  blush2.gif parasiau i AZ  4u.gif

As jau po korekcijos, prailgino dar man pravotkes, tai teko 50lt. sumoket, o siaip butu uz dyka buve, nu bet norejau ilgesniu ir viskas  doh.gif 
Praeis kiek laiko gal dar uzsimanysiu pilgint  lotuliukas.gif

tai taip ir iki ausu prailginsi smile.gif

Papildyta:
QUOTE(ingele19 @ 2007 06 04, 15:57)
Noreciau pasidaryti permanentini makiaza.Bet vis nedristu.Viena pazistama sake,kad atrodo nenaturaliai,nors pati nesidare g.gif Labai noreciau suzinoti nuomone tu,kurios jau daresi,ar verta bandyti g.gif Labai prasau parasykit 4u.gif

aha, as irgi sakau, kad verta smile.gif isvis kazkaip labiau savim pasitiki smile.gif o as jau visa savaite nesidazius vaikstau, nors seniai ne nosies i lauka nekisdavau be dazu smile.gif
Atsakyti
bet jei vokas užkrites tai netinka pravotke doh.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif . o as pasigirsiu jau. paklausinejau Jusu patarimu ir jau uzsirasiau antakiu permanentiniui Kosmedijoje bigsmile.gif . ar kas gali pasakyt ar ten labai patinsta po visos proceduros blush2.gif g.gif ?
Atsakyti
Mano mama sestadieni darys kosmedijoj antakius, tai po to parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 06 12, 23:09)
Mano mama sestadieni darys kosmedijoj antakius, tai po to parasysiu smile.gif


o, super bigsmile.gif . laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuliaaa @ 2007 06 12, 08:51)
sveikutes  smile.gif . o as pasigirsiu jau. paklausinejau Jusu patarimu ir jau uzsirasiau antakiu permanentiniui Kosmedijoje  bigsmile.gif . ar kas gali pasakyt ar ten labai patinsta po visos proceduros  blush2.gif  g.gif  ?



Sveika, truputuka bus patine, dėk ledukus geičiau nusluks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ALEXS @ 2007 06 13, 10:19)
Sveika, truputuka bus patine, dėk ledukus geičiau nusluks mirksiukas.gif


aciukas 4u.gif
Atsakyti
O labas, visai buvau pamirsus parasyt smile.gif
Na, tai mano mama pasidare smile.gif
Tai buvo patine ta pacia diena siek tiek, bet normaliai mes ir kavinej buvom. O kita diena sake nieko nebuvo. Kaip ranka nueme wink.gif
Ir isvis labai grazia forma padare. Tikrai labai gera ta musu kosmetologe.
Atsakyti
Sveikutes,

o kiek kainuoja toks malonumas (antakiams)?
ir kuriam laikui čia tada jau bus, juk visvien per kažkiek laiko nežinau nublanksta ar kas ten pasidaro? nieko apie tai neišmanau... blush2.gif
Atsakyti
mano mama sumokejo 600 lt kosmedijoj uz antakius smile.gif
Bet kitur galima ir maziau turbut. Nors as manau, kad tokiuose dalykuose pagal kaina kokybe smile.gif
o siaip sake, kad po metu ar dvieju pvz reikia atvaziuot pasirodyt, nes kai kur pradeda gal blukt, tada pataiso ir vel gyveni issidazius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 06 20, 11:24)
O labas, visai buvau pamirsus parasyt smile.gif
Na, tai mano mama pasidare smile.gif
Tai buvo patine ta pacia diena siek tiek, bet normaliai mes ir kavinej buvom. O kita diena sake nieko nebuvo. Kaip ranka nueme wink.gif
Ir isvis labai grazia forma padare. Tikrai labai gera ta musu kosmetologe.

na va, eisiu ramesne sirdimi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuliaaa @ 2007 06 21, 07:48)
na va, eisiu ramesne sirdimi  thumbup.gif

o kada tu eisi? smile.gif
Atsakyti