Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2017 m. pašnekesiai

bliamba, negaliu įkelti, rašo kad failas per didelis :)

Sumažink ar nuorodá įdėk  :rolleyes: 

*melisa*, sveikinu su puikiu vizitu!  :wub: 

Atsakyti

Rinkomės iš šių: 

 

Priedas  IMG_0717.PNG   503,35KB   1 Parsiųsta kartų

 

Ir 

 

Priedas  IMG_0716.PNG   748,56KB   0 Parsiųsta kartų

 

Aš dabar labiau linkstu prie antro varianto :)

Atsakyti

Merisier kaip miela del to lopsiuko :wub: ir labai lauksim ziniu is pasimatymo! 

BS na tai ne tiek ir daug liko, 1,5 menesiuko iki atostogu :) nors su pirma atsimenu, tai tos paskutines savaites iki ju ejo, atrode, visa amzinybe...

grazios lovytes :4u: :wub:  norejau klaust ar sonas nusiima, na kad butu galima prie savo lovos pristumt, bet dabar susimasciau kaip kazin su dvynukais daro :hmm: stumia abi  lovytes, nestumia is vis, pradzioj abu vaikiukus i viena lovyte guldo? Nors aisku, turbut kiekvieni tevai atsirenka ir daro taip, kaip jiems pasirodo patogiausia.   

O as labai laukiu rytoj vasarisku oru! :D Tikiuosi nenuvils jie manes, nu kiek gi galima tu striukiu ir liemeniu nuo vejo :rolleyes: 

beje, gal kuri zinot kokiu skaniu patiekalu su spinatais? Pirmakart siemet pasisodinom, priaugo jau ju kaip reikiant, reik kazka gamint, o ka nesugalvoju :)   

Atsakyti

Merisier kaip miela del to lopsiuko :wub: ir labai lauksim ziniu is pasimatymo! 

BS na tai ne tiek ir daug liko, 1,5 menesiuko iki atostogu :) nors su pirma atsimenu, tai tos paskutines savaites iki ju ejo, atrode, visa amzinybe...

grazios lovytes :4u: :wub:  norejau klaust ar sonas nusiima, na kad butu galima prie savo lovos pristumt, bet dabar susimasciau kaip kazin su dvynukais daro :hmm: stumia abi  lovytes, nestumia is vis, pradzioj abu vaikiukus i viena lovyte guldo? Nors aisku, turbut kiekvieni tevai atsirenka ir daro taip, kaip jiems pasirodo patogiausia.   

aš žinok blaškiausi labai :) iš pradžių maniau kad tikrai pirksime dvi lovytes, dabar galvoju kad pradžiai manau imsim bent kokiam pusmečiui viena, nes dviejų  vienaip ar kitaip miegamajam savo nelabai kaip sutalpsinsim, be to gal patogiau bus kai miegos kartu :) o guldyt skaičiau galima įvairiai, galima viena šalia kito jei abu ramus ir nesimuisto :) galima viena į viena galą kitą į kitą, tik tokiu atveju aš maniau kad kojytes į vidury lovos abiejų bus o pasirodo kad reikia jog galvytes  butų į vidurį lovos :) 

siom lovytem man atsakė kad šonas nusiima jei lovyte imsiu be stalčiaus, jei su tai tada nėra kaip nuimti nes nuėmus nesilaiko stalčiaus dugnas ar kaip ten sakė :) tai svarstau, siaip noriu kad butų stalcius :) 

Atsakyti

Labas rytas :) 

BS, man antras variantas neutralesnis. Pirmas toks saldokas  :4u: 

Mes neplanuojam prie lovos prisistūminėti. Kol maitinsiu (jei maitinsiu, neaišku, ar leis), tol bus vienam kambary, vėliau norėtume būstą keisti ir kelti į atskirą kambarį. Aišku, čia planai, o kaip bus, pamatysim vėliau :)

Melisa, siunčiu karštųųų linkėjimų. 8 ryto jau 24, taip gerai pasivaikščiojau iki mokyklos su dukra, o vėliau bus pragariukas... Man pradėjo kojos tint. Su pirmaja taip nebuvo nei karto.. Jaučiu, kad dėl karščio. Nors ir vandens daug geriu, ir arbūzus valgau. Kas dar padeda? Mankšta?

Atsakyti

Merisier, stenkis kojas kuo dažniau pakėlusi laikyti - kokį pakojuką po stalu darbe pasidėk ar pan, namuose irgi vis pailsink jas aukščiau susikeldama, net miegodama gali pagalvėlę pasidėti :)

Atsakyti

Vėl kaip tylu čia :) 

kaip sekasi tokiom šiltom dienom darbe išsėdėti? :) siaubas kaip tvanku :( 

savaitgalį prisipirkau uogų kad atsakyt geležį ne vien sintetiniais papildais :) nors jau išrašė tardyferon man :(

siandien pasidariau skydliaukės hormonus, tai viskas normose :) TTH 2,37 (antro trimestro norma 0,2-3), FT4 13,34 (12-22) :) 

dar savaitgalį buvau nuėjusi į kidzone, paciupinejau keletą rūbelių bet dar neišdrįsau pirkti :D 

Atsakyti

Vėl kaip tylu čia :)

kaip sekasi tokiom šiltom dienom darbe išsėdėti? :) siaubas kaip tvanku :(

savaitgalį prisipirkau uogų kad atsakyt geležį ne vien sintetiniais papildais :) nors jau išrašė tardyferon man :(

siandien pasidariau skydliaukės hormonus, tai viskas normose :) TTH 2,37 (antro trimestro norma 0,2-3), FT4 13,34 (12-22) :)

dar savaitgalį buvau nuėjusi į kidzone, paciupinejau keletą rūbelių bet dar neišdrįsau pirkti :D

Visos nuo karščio aprime. Merisier turbūt išvis kepa  :blink:  :D 

Aš sėdžiu viduj su kondicionieriais, neinu lauk  :B 

Koks Tavo hemoglobinas?

TTH geras toks? Nebūna jis mažesnis nėštumo metu? Man nieks nedarė skydliaukės tyrimú...

O kodėl dar nedrįsti pirkti?  :D Aš po scano antradienį jau gal pradėsiu žiūrėtis ko reikia, bet noriu labai labai minimaliai viská susipirkt  :) 

Atsakyti

Labukas :)

 

Vėl kaip tylu čia :)

 

kaip sekasi tokiom šiltom dienom darbe išsėdėti? :) siaubas kaip tvanku :(

 

savaitgalį prisipirkau uogų kad atsakyt geležį ne vien sintetiniais papildais :) nors jau išrašė tardyferon man :(

 

siandien pasidariau skydliaukės hormonus, tai viskas normose :) TTH 2,37 (antro trimestro norma 0,2-3), FT4 13,34 (12-22) :)

 

dar savaitgalį buvau nuėjusi į kidzone, paciupinejau keletą rūbelių bet dar neišdrįsau pirkti :D

Oj sunkiai... šią savaitę pas mus apie 35 laikosi, tai net imu abejoti, ar vaiką leist į mokyklą, nes kondiškių tai aišku nėra ten. Bet užtat kaip smagiai prie ežeriuko pramirkom dvi dienas! Super, vanduo +24, oras apie 30, pavėsiuke rojus  :wub:

 

O kokie tavo hemoglobinas ir feritinas? Gal truputuką pagersi ir nebereiks? Nors aišku du žmogučiai turbūt sunaudoja didelę dalį atsargų, kad ir kiek uogų ir jautienos bevalgytum :) Aš tardyferon geriu jau 2 mėnesius. Labai atsigavau ir energijos padaugėjo. Kažkaip net nepagalvojau, kad reiktų dėl to liūdėti ar pergyventi  :hmm: geriau taip, nei, kaip mano ginė juokavo, kad "jei ką, taigi šiek tiek dapilsim :D  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merisier: 19 birželio 2017 - 16:33

Visos nuo karščio aprime. Merisier turbūt išvis kepa  :blink:  :D

Oj nesakyk  :oh: bet geriau man taip, nei šaltis  :victory2: aišku pasivaikščiojimai pamirštas reikalas. Nebent iki dušo  :D​ 

Atsakyti

Oj nesakyk  :oh: bet geriau man taip, nei šaltis  :victory2: aišku pasivaikščiojimai pamirštas reikalas. Nebent iki dušo  :D 

Su MV gerai sutartumėt šilumos atžvilgiu  :D 

Mes naktį visada kondicionieriú jungiam, bet vyras leidžia sumažint temperatūra tik iki 22 laipsniú  :unsure: o man čia niekis... tai jis miega su maikute ilgom rankovėm ir kaldrá iki pat kaklo užsitempęs, o aš su mini pižama ir be jokios kaldros  :D 

Atsakyti

HappyAngel, kaip Tavo sūnelis dabar miega? Kaip kambarį vėsini?  :) 

Atsakyti