Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2017 m. pašnekesiai

Sveikos sveikos sveikos smile.gif smile.gif smile.gif prisiminiau jus smile.gif kaipmaloniai bendraudavome smile.gif gal dar yra kas mane prisimena. Galiu pasigirti, kad vėl laukiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgine... @ 2017 06 26, 22:33)
Sveikos sveikos sveikos smile.gif smile.gif smile.gif prisiminiau jus smile.gif kaipmaloniai bendraudavome smile.gif gal dar yra kas mane prisimena. Galiu pasigirti, kad vėl laukiuosi smile.gif

Aisku kad prisimenam! Kaip smagu, dideli sveikinimai! wub.gif pasakok kaip kas kur ? biggrin.gif ar ilgai antra planavot? Primink kiek laiko pirma planavot? Jei neklystu tai ilgokai?
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2017 06 26, 09:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MeilesVaikai" data-cid="71694054" data-time="1498430079"><div><p>Thybon irgi nuo skydliaukės, pagal K, jis padeda sureguliuoti visus skydliaukės hormonus, nors jis yra T3 pakaitalas, be to, ne toks agresyvus hormonas. Man geriant vien 50 mg tiroksino per pusantro menesio iš 2.7 su ketvirtadaliu thybon ir 25 mg tiroksino, tth pakilo į 3.3. Nedaug, bet ir nieko gero. Dabar geriu po ketvirtdalį ryte ir vakare vartotojo įkelta nuotrauka
Dar thybon vadina antidepresantu, bet aš tokio poveikio nejaučiu visai, gal kad mažos dozės vartotojo įkelta nuotrauka

Mano vitaminas D 78. Norma 75-125.. Tai man taip ne ypač gražu vartotojo įkelta nuotraukathybon turiu daug ir dar plius tavo 😍 tikrai nepirksiu vartotojo įkelta nuotrauka
Bėda man su tuo pareguliavimu kai esu LT, nes norisi atsivalgyti visokio maisto nelabai tinkančio vartotojo įkelta nuotraukabet žinoma kertu ir žalumynus iš daržų, o dar vyšnios 🍒❤❤❤...</p></div></blockquote><p>78 tai visai gerai, nesu turėjusi tokio aukšto vit D  biggrin.gif esu mačius normas nuo 30  smile.gif </p><p>Atsiúsk vyšniú!  wub.gif  biggrin.gif Kaip norėčiau dabar būti Lietuvoj  wub.gif braškės, žemuogės, vyšnios ... salotos iš daržo  wub.gif </p><p></p>

Na gal kiti matavimo vienetai, bet pagal šitos laboratorijos normas po 75 jau yra trūkumas ir nėra pakankamai vitamino kalciui gamintis.
Vyšnių lietuviškų dar nėra čia, tai valgom tokias pat kokias pas jūs parduoda biggrin.gif aš kai grįšiu tai atakuosiu kelis medžius prie vietinės parduotuvės. Švedijoj niekas jų nerenka, jie geriau nusiperka turkiškų, tad man daaaaug liks, atsiųsiu foto smile.gif

QUOTE(jauniute @ 2017 06 26, 10:16)
<p>Meiles Vaikai, o tas thybon galimas nestumo metu??? smile.gif nu reiks ma</p>
<p>n savo endo paklausti apie ji smile.gif o jis kompensuojamas???:0 Labai brangus? smile.gif</p>

Thybon galima nėštumo metu. Abejoju ar kompensuojamas, nes nėra net registruotas Lietuvoje ir galima įsigyti vaistinėse su deklaracija. Dažniausiai K jau tuo pasirūpina ir šalia esančioje vaistinėje galima nusipirkt, arba palaukt kol atveš užsakius smile.gif

QUOTE(Jurgine... @ 2017 06 26, 20:33)
Sveikos sveikos sveikos smile.gif smile.gif smile.gif prisiminiau jus smile.gif kaipmaloniai bendraudavome smile.gif gal dar yra kas mane prisimena. Galiu pasigirti, kad vėl laukiuosi smile.gif

Ooo sveika! Kaip greit susiplanavot! Irgi natūraliai? Aha pamenu kad ilgai jum ėjosi, bet po to pavyko be pagalbos smile.gif
Kada numatoma data?
Atsakyti
Akuku biggrin.gif kaip gyvenat? ax.gif
Atsakyti
Idomu kaip.Piktutes auga trynukai smile.gif
Atsakyti
Labas,
Labai laukiau liepos, sulaukiau, nieko nevyksta, tuoj pradėsiu svajoti kad tik greičiau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 01 liepos 2017 - 15:12

Sveikos :) 

as buvau siandien apziuroj, viskas gerai, leliukas graziai auga :wub: lyties visdar nezinom, sake kita karta jau turetu matytis, jei padetis bus tam tinkama :D nusipirkau dar siandien nestukiskus dzinsus, nes maniskiai jau spaudzia, dar sio bei to, tai dabar jau laiminga, turesiu ka rengtis, nes jau beda buvo. 

na ir ka, netiketai man anksti, pradedu jausti pirmuosius pasikrebzdenimus pilvuke :wub: 

Uranija5 laukiam tavo leliuko :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2017 07 01, 16:11)
Labas,
Labai laukiau liepos, sulaukiau, nieko nevyksta, tuoj pradėsiu svajoti kad tik greičiau  hihihi.gif

Tai tau jau greitai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Janima @ 2017 06 26, 22:36)
Aisku kad prisimenam! Kaip smagu, dideli sveikinimai!  wub.gif pasakok kaip kas kur ?  biggrin.gif ar ilgai antra planavot? Primink kiek laiko pirma planavot? Jei neklystu tai ilgokai?

Bijau dėkoti už sveikinimus, nes dar tik 6-ta savaitė eina smile.gif Manodičkei jau 9,5mėn. Šauni mano panelytė smile.gif Pirmą planavom 2,7m. O antras pavyko netyčia pabandžius 16 ciklo dieną smile.gif tai planuoti neteikėjo visai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MeilesVaikai @ 2017 06 26, 22:52)
Ooo sveika! Kaip greit susiplanavot! Irgi natūraliai? Aha pamenu kad ilgai jum ėjosi, bet po to pavyko be pagalbos smile.gif
Kada numatoma data?


Kovo 2d ;)

Kaip malonu jus visas matyti, daugumą puikiai prisimenu smile.gif
Atsakyti

Jurgine, tylūs sveikinimai  :wub:

Melisa, kaip smagu, kad viskas gerai ir kad augi!

Uranija, lengvai ir greitai tau  :wub:

 

Mano vaikinas irgi auga puikiai. Viskas pagal echo gražu, atitinka normas, aš pati priaugau 4 kg (kas turbūt nėra daug, ryt 25 savaitės). Laukiu nerealiai atostogų. Nėra man nei sunku, nei skauda ką, tiesiog jaučiuosi beprotiškai nuo visko pavargus. Vis dėlto eveik 2 metai be atostogų duoda savo... Tai va tokia pritilus pastaruoju metu, nieko aš nenoriu, niekas nedžiugina. Na, gal praeis :unsure:

Atsakyti

Mano vaikinas irgi auga puikiai. Viskas pagal echo gražu, atitinka normas, aš pati priaugau 4 kg (kas turbūt nėra daug, ryt 25 savaitės). Laukiu nerealiai atostogų. Nėra man nei sunku, nei skauda ką, tiesiog jaučiuosi beprotiškai nuo visko pavargus. Vis dėlto eveik 2 metai be atostogų duoda savo... Tai va tokia pritilus pastaruoju metu, nieko aš nenoriu, niekas nedžiugina. Na, gal praeis :unsure:

Merisier, o kada žadi į dekretines išeiti?  :rolleyes: 

Nerašiau gal čia, bet pas mane pilve jau nebe mergytė, o 100% berniukas  :D Per scanus nesirodo aiškiai, tai teko kraujo tyrimá daryti, jog išsiaiškintú lytį :) Pink rūbelius teks atiduot kažkam ir pirkt mėlynus  :D 

Atsakyti

melutia, geeeeeras! :D Na, tai tuomet mėlyni sveikinimai :D

Merisier, ilgai dar atostogų laukti?

Jurgine..., kokios gražios naujienos :wub: Sklandaus laukimosi tau :wub: 

Uranija, laukiam laukiam tavo panelytės :bigsmile: 

Atsakyti