Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2017 m. pašnekesiai

Su MV gerai sutartumėt šilumos atžvilgiu  :D

Mes naktį visada kondicionieriú jungiam, bet vyras leidžia sumažint temperatūra tik iki 22 laipsniú  :unsure: o man čia niekis... tai jis miega su maikute ilgom rankovėm ir kaldrá iki pat kaklo užsitempęs, o aš su mini pižama ir be jokios kaldros  :D

:D tau su mano dukra ir HA sūnum reiktų gyvent atrodo :D

Atsakyti

HappyAngel, kaip Tavo sūnelis dabar miega? Kaip kambarį vėsini?  :)

Geriau paklausk, kaip nemiega... O nemiega jis puikiai! Tik dar visai norėčiau sužinoti, kodėl :dry2:​ 

Atsakyti

Sveikos gyvos :) 

pas mus tai ner kazkaip beproto karsta, lauke tai ir vejukas toks gaivus, tai tupim sau kieme vos ne kiaura diena. Jau ir braskes raudonuoja, ryt jauciu bus galima ir valgyt pirmasias savas. Siaip visokios veiklos su vaikais susigalvojam, zodziu linksmai vasarojam :D tik man kazko vis galva paskauda, tai vat tas nervina siek tiek... 

siandien skambinausi savo seimos gydytojai, kad paskirtu laika padaryt kraujo, slapimo tyrimus. Kitam vizitui pas giniu reik turet, tai galvoju vis sutaupysiu viena kita eura ir pas ja nemokamai pasidarysiu :rolleyes: tai moteriskei kelioms minutems net zada ateme isgirdus kam man tu tyrimu reikia :D tai idomu ka sakys, kai nueisiu :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2017 06 19, 15:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BaltosSnaigės" data-cid="71683627" data-time="1497870820"><div><p>Vėl kaip tylu čia smile.gif</p><p></p><p>kaip sekasi tokiom šiltom dienom darbe išsėdėti? smile.gif siaubas kaip tvanku verysad.gif</p><p></p><p>savaitgalį prisipirkau uogų kad atsakyt geležį ne vien sintetiniais papildais smile.gif nors jau išrašė tardyferon man verysad.gif</p><p></p><p>siandien pasidariau skydliaukės hormonus, tai viskas normose smile.gif TTH 2,37 (antro trimestro norma 0,2-3), FT4 13,34 (12-22) smile.gif</p><p></p><p>dar savaitgalį buvau nuėjusi į kidzone, paciupinejau keletą rūbelių bet dar neišdrįsau pirkti biggrin.gif</p></div></blockquote><p>Visos nuo karščio aprime. Merisier turbūt išvis kepa  blink.gif  biggrin.gif </p><p>Aš sėdžiu viduj su kondicionieriais, neinu lauk  cool.gif </p><p>Koks Tavo hemoglobinas?</p><p>TTH geras toks? Nebūna jis mažesnis nėštumo metu? Man nieks nedarė skydliaukės tyrimú...</p><p>O kodėl dar nedrįsti pirkti?  biggrin.gif Aš po scano antradienį jau gal pradėsiu žiūrėtis ko reikia, bet noriu labai labai minimaliai viská susipirkt  smile.gif </p><p></p>

Nėštumo metu pakyla TTH, man atrodo mes diskutavom smile.gif keista, kad tau nepatikrino, šiaip sako, kad skydliaukė labai svarbu prižiūrėti nėštumo metu..
Oj merginos, per tuos visus rūpesčius grįžus, pamiršau, kad man pas K-o ryt vizitas... Pavariau biggrin.gif
Atsakyti

Nėštumo metu pakyla TTH, man atrodo mes diskutavom smile.gifkeista, kad tau nepatikrino, šiaip sako, kad skydliaukė labai svarbu prižiūrėti nėštumo metu..
Oj merginos, per tuos visus rūpesčius grįžus, pamiršau, kad man pas K-o ryt vizitas... Pavariau biggrin.gif

Buvo jau vizitas? Kas girdėt naujo? :)

Atsakyti
QUOTE(Janima @ 2017 06 21, 10:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MeilesVaikai" data-cid="71686204" data-time="1497990733"><div><p>Nėštumo metu pakyla TTH, man atrodo mes diskutavom vartotojo įkelta nuotraukakeista, kad tau nepatikrino, šiaip sako, kad skydliaukė labai svarbu prižiūrėti nėštumo metu..
Oj merginos, per tuos visus rūpesčius grįžus, pamiršau, kad man pas K-o ryt vizitas... Pavariau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Buvo jau vizitas? Kas girdėt naujo? smile.gif</p>

Naujo tai čia nebus nieko, tiesiog pasikalbėjom apie įmanomus variantus. Ji sako kad greičiausiai kažkas yra ląstelių lygmeny.. Tai nusprendėm palaukt IVF ir pažiūrėt ar užauga ten kas gero ir pan. Jei nieko nepavyksta, tai išsitirti visą genetiką, imuninius ir pan pas Serapiną (nes švedai vargu ar ką paskirs panašaus). Gal esat kuri susidūrus? Paskaičiau daug gerų atsiliepimų apie jį. Toliau vartosiu Thybon ir gal dar Ovaboost nusipirksiu.
Šian išsityriau TTH ir vitaminą D. Laukiu rezultatų smile.gif

Kas girdėti dėl ex-ELMO? smile.gif
Atsakyti
Na va gavau atsakymus. TTH 2.8 vien su thybon, kas žymiai geriau nei kai gėriau tiroksiną, o ir savijauta geresnė, jei dar maitinimą susitvarkyčiau, tai dar turbūt nukristų smile.gif
O vitaminas D taip ant ribos, tik šiek tiek virš apatinės normos ribos.. Nėra optimalus variantas. Pasitarsiu vaistinėj ar verta tą ampulę dar pavartot papildomai smile.gif
Atsakyti

MeilesVaikai, o nuo ko tas thybon??? man po nestumo nesusitvarko skydliauke, nzn ka daryt toks vaizdas kad tiroksinas neveiktu :(

Nu tavo labai neblogas tas tth :) o koks buvo kai tiroksina gerei???:)

Atsakyti

Na va gavau atsakymus. TTH 2.8 vien su thybon, kas žymiai geriau nei kai gėriau tiroksiną, o ir savijauta geresnė, jei dar maitinimą susitvarkyčiau, tai dar turbūt nukristų smile.gif
O vitaminas D taip ant ribos, tik šiek tiek virš apatinės normos ribos.. Nėra optimalus variantas. Pasitarsiu vaistinėj ar verta tą ampulę dar pavartot papildomai smile.gif

Išsiunčiau kaip tik Tau Thybon papildymá, tai tik neužsipirk LT būdama  :D kiek jo geri? Po ketvirtį? Pas mane du lapeliai buvo  :) Tikiuosi sėkmingai pasieks Tave.

Koks tas vit D? Man skirtingi centrai labai skirtingas normas buvo davę  :) 

Vasará kaip tik puikus metas mitybá pasikoreguoti  :P Galėčiau dabar tik salotas, vaisius ir uogas valgyt  :D 

Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2017 06 25, 21:33)
<p>MeilesVaikai, o nuo ko tas thybon??? man po nestumo nesusitvarko skydliauke, nzn ka daryt toks vaizdas kad tiroksinas neveiktu verysad.gif
</p><p></p><p>Nu tavo labai neblogas tas tth smile.gif o koks buvo kai tiroksina gerei???smile.gif
</p>

Thybon irgi nuo skydliaukės, pagal K, jis padeda sureguliuoti visus skydliaukės hormonus, nors jis yra T3 pakaitalas, be to, ne toks agresyvus hormonas. Man geriant vien 50 mg tiroksino per pusantro menesio iš 2.7 su ketvirtadaliu thybon ir 25 mg tiroksino, tth pakilo į 3.3. Nedaug, bet ir nieko gero. Dabar geriu po ketvirtdalį ryte ir vakare smile.gif
Dar thybon vadina antidepresantu, bet aš tokio poveikio nejaučiu visai, gal kad mažos dozės smile.gif

QUOTE(melutia @ 2017 06 25, 22:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MeilesVaikai" data-cid="71691375" data-time="1498246913"><div><p>Na va gavau atsakymus. TTH 2.8 vien su thybon, kas žymiai geriau nei kai gėriau tiroksiną, o ir savijauta geresnė, jei dar maitinimą susitvarkyčiau, tai dar turbūt nukristų vartotojo įkelta nuotrauka
O vitaminas D taip ant ribos, tik šiek tiek virš apatinės normos ribos.. Nėra optimalus variantas. Pasitarsiu vaistinėj ar verta tą ampulę dar pavartot papildomai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Išsiunčiau kaip tik Tau Thybon papildymá, tai tik neužsipirk LT būdama  biggrin.gif kiek jo geri? Po ketvirtį? Pas mane du lapeliai buvo  smile.gif Tikiuosi sėkmingai pasieks Tave.</p><p>Koks tas vit D? Man skirtingi centrai labai skirtingas normas buvo davę  smile.gif </p><p>Vasará kaip tik puikus metas mitybá pasikoreguoti  tongue.gif Galėčiau dabar tik salotas, vaisius ir uogas valgyt  biggrin.gif </p>

Mano vitaminas D 78. Norma 75-125.. Tai man taip ne ypač gražu smile.gif thybon turiu daug ir dar plius tavo 😍 tikrai nepirksiu smile.gif
Bėda man su tuo pareguliavimu kai esu LT, nes norisi atsivalgyti visokio maisto nelabai tinkančio ax.gif bet žinoma kertu ir žalumynus iš daržų, o dar vyšnios 🍒❤❤❤...
Atsakyti

Thybon irgi nuo skydliaukės, pagal K, jis padeda sureguliuoti visus skydliaukės hormonus, nors jis yra T3 pakaitalas, be to, ne toks agresyvus hormonas. Man geriant vien 50 mg tiroksino per pusantro menesio iš 2.7 su ketvirtadaliu thybon ir 25 mg tiroksino, tth pakilo į 3.3. Nedaug, bet ir nieko gero. Dabar geriu po ketvirtdalį ryte ir vakare smile.gif
Dar thybon vadina antidepresantu, bet aš tokio poveikio nejaučiu visai, gal kad mažos dozės smile.gif

Mano vitaminas D 78. Norma 75-125.. Tai man taip ne ypač gražu smile.gifthybon turiu daug ir dar plius tavo 😍 tikrai nepirksiu smile.gif
Bėda man su tuo pareguliavimu kai esu LT, nes norisi atsivalgyti visokio maisto nelabai tinkančio ax.gifbet žinoma kertu ir žalumynus iš daržų, o dar vyšnios 🍒❤❤❤...

78 tai visai gerai, nesu turėjusi tokio aukšto vit D  :D esu mačius normas nuo 30  :) 

Atsiúsk vyšniú!  :wub:  :D Kaip norėčiau dabar būti Lietuvoj  :wub: braškės, žemuogės, vyšnios ... salotos iš daržo  :wub: 

Atsakyti

Meiles Vaikai, o tas thybon galimas nestumo metu??? :) nu reiks ma

n savo endo paklausti apie ji :) o jis kompensuojamas???:0 Labai brangus? :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 26 birželio 2017 - 11:17