Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

Varpeli, o tu sunkiai pastojai? Internete radau tokią info, kad turinčios hipofunkciją labai sunkiai pastoja. Na, bet jei tas thybon tikrai dar ir pastojimą lengvina, teks bent jį pradėti gerti. Dėl to reductil teks jam perskambinti šeštadienį. Mat ryt eisiu dar pasidaryti insulino tyrimą, tai su atsakymu pasiteirausiu ir apie tą vaistą. Keisčiausiai, kad aš jam akcentavau, jog mes su vyru ketiname pastoti, o jį skyrė... unsure.gif
Atsakyti
Pastojau lengvai smile.gif
Atsakyti
Svoris tau kris nuo reducil,bet stebuklu tikrai nebus.Tik nustosi juos naudoti ir visi kilogramai vel priaugs.Ir visi pinigai bus ismesti i ora. Nu nebent save badu marinsi tai gal ir nepriaugs.O ji ilgai vartoti ir negalima.Pries puse metu jis kainavo 200lt.dabar gal ir atpigo.
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2006 07 31, 15:44)
Pastojau lengvai smile.gif



Duok dieve ir man taip ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Diana& @ 2006 07 31, 18:50)
Svoris tau kris nuo reducil,bet stebuklu tikrai nebus.Tik nustosi juos naudoti ir visi kilogramai vel priaugs.Ir visi pinigai bus ismesti i ora. Nu nebent save badu marinsi tai gal ir nepriaugs.O ji ilgai vartoti ir negalima.Pries puse metu jis kainavo 200lt.dabar gal ir atpigo.



Diana, o tu pati bandei reductil? Ir apskritai, tu nuo šios ligos nepriaugai kg? Beje aną kartą minėjai, kad pabandyti nueiti pas kita gydytoją. Ar po to, kai lankeisi pas Kazanavičių, buvai kur kreipusis? Ką naujo dar pasakė?
Atsakyti
Kaip prasdejo ,tai as per savaite numeciau 15kg.o po 3m.gydymo pradejo augti.Tai priaugo tie 15kg.ir dar plius 25kg.Ir nieko as su jais nepadarau.O saves badu nesiruosiu marinti.Geriau man ji ir Kazanavicius israse.Bet jei tu planuoji leliuka nestuke.gif tai tau jo nepatarciau gerti.Po gimdymo ir maitinimo galesi pabandyti.Nes sis vaistas tikrai gali pakenkti leliui.Nes jo negali gerti vaikai ir seni zmones.O kaip ir pati zinai kad per placenta ir piena viskas persiduoda kudikiui.Nenoriu cia taip "varyti",bet man atrodo ,kad as su juo prisizaidziau.Dar pati nebuvau blush-anim-cl.gif, bet ir vaistu negeriu kur K.israse.Ir kazkaip gerai jauciuosi,tai ir "tempiu guma".Ruosiuosi ,bet niekaip nerandu pas ka rimtesnio cia nuejus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana& @ 2006 08 01, 09:32)
Kaip prasdejo ,tai as per savaite numeciau 15kg.o po 3m.gydymo pradejo augti.Tai priaugo tie 15kg.ir dar plius 25kg.Ir nieko as su jais nepadarau.O saves  badu nesiruosiu marinti.Geriau man ji ir Kazanavicius israse.Bet jei tu planuoji leliuka nestuke.gif  tai tau jo nepatarciau gerti.Po gimdymo ir maitinimo galesi pabandyti.Nes sis vaistas tikrai gali pakenkti leliui.Nes jo negali gerti vaikai ir seni zmones.O kaip ir pati zinai kad per placenta ir piena viskas persiduoda kudikiui.Nenoriu cia taip "varyti",bet man atrodo ,kad as su juo prisizaidziau.Dar pati nebuvau blush-anim-cl.gif, bet ir vaistu negeriu kur K.israse.Ir kazkaip gerai jauciuosi,tai ir "tempiu guma".Ruosiuosi ,bet niekaip nerandu pas ka rimtesnio cia nuejus. g.gif



Tai man panašiai buvo su Grigoniu. Taip pat visi sakė, kad jis labai puikus gydytojas. O tada man labai knietėjo sužinoti, kodėl tie kilai ėmė taip greit augti. Jis ir rado hipo funkciją. išrašė tų l-tiroxino tablečių, o aš nuo jų ėmiau dar labiau pampti. Tada mečiau. Dabar jau vargais negalais numečiau 8kg. Stengiuosi prisižiūrėti. Nors badu tikrai savęs nemarinu. Bet dėl būsimo vaikučio stengiuosi. Bet dabar jaučiuosi l.gerai. Visai nejaučiu tų hormonų trūkumo. Tik, kad va, kai aną mėnesį su siaubu laukiau mm, nes buvau dar nieko nesityrus ir truputį prisidirbus blush2.gif , prisiskaičius internete visokios info apie šią ligą ir jos psekmę vaikui, nutariau nebejuokauti ir nuėjau pas Kazanavičių. Jis užtai ir išrašė ne tik l-tiroxiną, bet ir thyboną. Tipo jie kartu neleis taip augti svoriui. Nežinau ar tai tiesa. Dar kol kas negeriu, bet ryt eisiu į miesta, užsuksiu ir į tą vaistinę. Tada ir pradėsiu...
Atsakyti
labai fainai, Mičiko, kad atidarei atskirą temą drinks_cheers.gif
o tai labai dažnai po to ir pačios beskaitančios susipainioja, kuriai kokia ir t.t.

aš tada noriu prie jūsų prisijungt ax.gif , nes man irgi hipofuncija.

QUOTE(Varpelis @ 2006 07 31, 15:44)
Pastojau lengvai smile.gif


pirmą kartą pastojau ir aš gan lengvai, bet dabar kai norim antro vaikeli susilaukt, tai kažkaip nelabai sekasi:(

QUOTE(Mičiko @ 2006 08 01, 11:56)
Jis ir rado hipo funkciją. išrašė tų l-tiroxino tablečių, o aš nuo jų ėmiau dar labiau pampti. Tada mečiau. Dabar jau vargais negalais numečiau 8kg.

Bet dabar jaučiuosi l.gerai. Visai nejaučiu tų hormonų trūkumo.

Jis užtai ir išrašė ne tik l-tiroxiną, bet ir thyboną. Tipo jie kartu neleis taip augti svoriui. Nežinau ar tai tiesa.


Kaip keista, kad kai pradėjai gerti tiroksiną, tau svoris pakilo? Pirmą kartą (prieš 9 metus) pradėjus gert tiroksiną, svoris per pirmą mėnesį grįžo į savo vėžias. Per nėštumą nutraukė ir negėriau beveik 5 metus. Pernai pradėjau vėl gerti. Svoris pakilo ir laikosi maždaug +4 kg.

Nežinau kaip jums, bet kai man trūksta hormonų, aš tai labai greit pajaučiu. Juočiuosi tada klaikiai. Dirbti praktiškai neįmanoma.

Man kai prie tiroksino pridėjo Thybon, svoris nei kiek nepakito, bet energijos tai tikrai atsirado daugiau. Aš kai pasiskundžiau energijos trūkumu, tai ir išrašė. Tas thybon vos ne mūsų norų pildytojas biggrin.gif

o sakykit, ką jums gydytojai sako apie prognozes? ar ilgai reiks mums mūčytis su tais hormonais, ką? aš tai jų labai labai nenoriu gerti schmoll.gif
Atsakyti
Tai kad visam gyvenimui šitas "džiaugsmas" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 08 03, 22:57)

Kaip keista, kad kai pradėjai gerti tiroksiną, tau svoris pakilo? Pirmą kartą (prieš 9 metus) pradėjus gert tiroksiną, svoris per pirmą mėnesį grįžo į savo vėžias. Per nėštumą nutraukė ir negėriau beveik 5 metus. Pernai pradėjau vėl gerti. Svoris pakilo ir laikosi maždaug +4 kg.



Kaip suprasti, kad svoris grįžo į savo vėžes? Tai buvot priaugusi, o pradėjus vartot tiroksiną, svoris nukrito? Kiek maždaug?
Man irgi gydytoja įtaria hipofunkciją, nes kraujo tyrimas parodė, kad mažokai hormonų...Rugsėjį darys vėl skydliaukės echoskopiją, po jos bus aiškiau, bet gydytoja užsiminė, kad gali tek tiroksiną pagert..O aš jo bijau nežmoniškai...Pas mane ir dabar problemos dėl svorio, nu niekaip negaliu atsikratyt nereikalingais kg, tai jei pradėjus tiroksiną gert ji dar kils, nusišausiu... verysad.gif
Patojus ir aš lengvai buvai, bet nesėkmingai baigės, nesivystė embrioniukas, tai irgi gali būti hipofunkcijos įtaka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2006 08 04, 10:08)
Kaip suprasti, kad svoris grįžo į savo vėžes? Tai buvot priaugusi, o pradėjus vartot tiroksiną, svoris nukrito? Kiek maždaug?
Man irgi gydytoja įtaria hipofunkciją, nes kraujo tyrimas parodė, kad mažokai hormonų...Rugsėjį darys vėl skydliaukės echoskopiją, po jos bus aiškiau, bet gydytoja užsiminė, kad gali tek tiroksiną pagert..O aš jo bijau nežmoniškai...Pas mane ir dabar problemos dėl svorio, nu niekaip negaliu atsikratyt nereikalingais kg, tai jei pradėjus tiroksiną gert ji dar kils, nusišausiu...  verysad.gif
Patojus ir aš lengvai buvai, bet nesėkmingai baigės, nesivystė embrioniukas, tai irgi gali būti hipofunkcijos įtaka?  g.gif


Prieš atrandant skydliaukės sutrikimus, buvau per pusmetį gal 6-8 kg priaugus. Pradėjau gerti tiroksiną ir svoris nukrito.
O dabar kažkaip viskas ne taip ir tas svoris kažkoks keistas. Toks jausmas, kad būčiau pripūsta kaip balionas:) Be to, nuolat tenka kovot su besikaupiančiais skysčiais.
O kaip bus tau, tai tik pabandžius turbūt pamatysi tongue.gif smile.gif

Gaila, kad taip nutiko su tavo nėštumu... verysad.gif Žinai, ir aš to labai bijau. Kai nešiojau savo dukrelę visą nėštumą grėsmė buvo netekt, bet viskas baigėsi liuks. Turiu sveiką gražią dukrytę. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 08 04, 09:24)
Prieš atrandant skydliaukės sutrikimus, buvau per pusmetį gal 6-8 kg priaugus. Pradėjau gerti tiroksiną ir svoris nukrito.
O dabar kažkaip viskas ne taip ir tas svoris kažkoks keistas. Toks jausmas, kad būčiau pripūsta kaip balionas:) Be to, nuolat tenka kovot su besikaupiančiais skysčiais.
O kaip bus tau, tai tik pabandžius turbūt pamatysi tongue.gif  smile.gif

Gaila, kad taip nutiko su tavo nėštumu... verysad.gif Žinai, ir aš to labai bijau. Kai nešiojau savo dukrelę visą nėštumą grėsmė buvo netekt, bet viskas baigėsi liuks. Turiu sveiką gražią dukrytę. thumbup.gif


Džiaugiuosi už tave dėl mažylės ir pati nenukabinu nosies, apie blogumus nebegalvoju ir tikiuos, kad antrą kartą viskas bus gerai... Aišku, giliai širdyje slepiu didžiulę baimę...O dar ta nelemta skydliaukė... verysad.gif
O nuo hormonų aš irgi "išsipučiu", pagėriau dufastoną mėnesiuką, tai baisu net prisiminti, kaip atrodžiau... Tai ir planuoju to tiroksino kaip nors išvengti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2006 08 04, 10:42)
Džiaugiuosi už tave dėl mažylės ir pati nenukabinu nosies, apie blogumus nebegalvoju ir tikiuos, kad antrą kartą viskas bus gerai... Aišku, giliai širdyje slepiu didžiulę baimę...O dar ta nelemta skydliaukė...  verysad.gif
O nuo hormonų aš irgi "išsipučiu", pagėriau dufastoną mėnesiuką, tai baisu net prisiminti, kaip atrodžiau... Tai ir planuoju to tiroksino kaip nors išvengti...  g.gif


laikysim kumščius, kad viskas būtų gerai mirksiukas.gif
o kas tas dufastonas? kodėl tau jį skyrė gerti? ar tai kažkas panašaus kaip tiroksinas?
Atsakyti