Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo 97 iki 63

Sveikos, gal kuri zinote Sali misinio sudeti tiksliau, nes buvau kazkur radusi forume, o dabar nors tu ka - nerandu cry.gif cry.gif
Ir gal zinote, kur Kaune galima ji rasti - kiek vaistiniu klausiau, net negirdejo apie toki... sad.gif
Padekite, man jau irgi pilvas ant nosies lipa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leu @ 2005 10 25, 16:46)
Sveikos, gal kuri zinote Sali misinio sudeti tiksliau, nes buvau kazkur radusi forume, o dabar nors tu ka - nerandu cry.gif  cry.gif
Ir gal zinote, kur Kaune galima ji rasti - kiek vaistiniu klausiau, net negirdejo apie toki... sad.gif 
Padekite, man jau irgi pilvas ant nosies lipa ax.gif


"SALI" : Sausas javainiu, riesutu, moliugu seklu, saulegrazu misinys.
Valo organizma nuo slaku ir riebalu. Gamintojas: P.I "Marisale".
Radau pas save spintelej, galiojimo laikas pasibaige pries puse metu rolleyes.gif Neturiu valios, pora dienu sveikai pasimaitinau, sali pavalgiau.. o paskui susinervinau ir i viska spjoviau... rezultatas matosi... ir taip visa laika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2005 10 28, 00:28)
"SALI" : Sausas javainiu, riesutu, moliugu seklu, saulegrazu misinys.
Valo organizma nuo slaku ir riebalu.  Gamintojas: P.I "Marisale".
Radau pas save spintelej, galiojimo laikas pasibaige pries puse metu rolleyes.gif Neturiu valios, pora dienu sveikai pasimaitinau, sali pavalgiau.. o paskui susinervinau ir i viska spjoviau... rezultatas matosi... ir taip visa laika doh.gif

o procentinis sudedamuju daliu pasiskirstymas nurodytas? Jei taip, ar nepasakytum ax.gif Ir kas tie javainiai? Kokie tai grudai?
O siaip tai nepasiduok 000189.gif bandyk ir vel, nes kitaip kelio i sveikata per zoles nematysi (och ir graziai issireiskiau blush2.gif )
As va dabar stengiuosi sumazinti sudorojamo maisto kieki, nes per vasara g.gif g.gif priaugau svorelio apie 5 kg, o pries tai gerus kelis metus laikesi normalus (nors gerai butu dar numesti) svoris, kuri isgavau laikydamasi dietos pagal kraujo grupe - numeciau tada 8 kg 4u.gif Tai va, dabar noriu "vasaros malonumu" atsikratyti mirksiukas.gif
Sekmes mudviem 4u.gif
Atsakyti
Girdėjau ir aš apie Sali mišinį - kolegė, kol jį vartojo, per neilgą laiką numetė 7 kg, bet paskui pritrūko valios, ir dabar vėl visa liulanti vaikšto doh.gif
O vegetariška mityba tip labai nesižaviu... Mano brolis vegetaras jau 15 metų, nevalgo mėsos jokios, žuvies, kiaušinių. Labai domisi mityba, jam programą pagal Ajurvedą sudarinėjo Indijoje, iš ten ir kažkokius ajurvedinius vaistus, maisto papildus siuntėsi... Tiesa, antsvorio jis niekada neturėjo. O per tuos 15 vegetarinių metų iš viso kaulu rinkiniu pavirto, kankina vis stiprėjanti alergija viskam, skrandžio opos... Negali visiems būti panacėja mėsos atsisakymas.
Atsakyti
Sutinku, mesos atsisakymas ne visiem tinka.Yra vegetaru, kurie yra gan stambus ( irgi ilgai nevalgo mesos). Cia priklauso dar ir nuo to ka be mesos valgai,nes storejimo "saltinis" nebutinai mesa. Balerinos, del kaulu lankstumo nevalgo mesos. Ir dar karta noreciau pabrezt, kad esme mano mityboje, tai nera vien tik mesos atsisakymas. Del Sali - tai nera kazkox stebuklingas preparatas, kuri vartodamos ir valgydamos betka numesit svorio. Galit pries maista suvalgyt ir selenu ( zarnyna valo plius uzpildo skrandi -maziau norisi valgyt ) Tiek siam kartui smile.gif
Atsakyti
nu pas mane panasi situacija kaip pas tave cornus ax.gif tik as kolkas mesa dar valgau, bet ne visa, tik zuvi ir paukstiena o mano draugas jau kokius 4 metus nevalgo jokios g.gif tai pasakyciau, kad kaip tik stambejama blink.gif draugas priaugo kokius 15 kg. gal daugiau, nu ir as truputeli suapvalejau cry.gif bet namuose mesos negaminu niekuomet schmoll.gif gaminam taip pat sojos patiekalus, salotos sriubos ir t.t.t tik vaisiu ne per daugiausiai, reikes pradet vaisiais man maitintis tongue.gif
Atsakyti
Sveika,
As truputi i kitas lankas. Kur tu Cornus joga lankai? Gal Kaune? Noreciau dar paklaust ar galima joga uzsiimti namuose skaitant "knygeles"? g.gif Nelabai galiu is manuciu viena istrukt ax.gif , vaikis neleidzia, tad ir teiraujuosi ar galeciau namuose uzsiimti, siaip niekad nebandziua ir net neisivaizduoju ar patiktu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reginulka: 13 lapkričio 2005 - 20:42
To reginulka --> zinoma kad gali daryt, bet gera knyga nusipirk. o gera knyga apie 50 lt kainuoja. Nors jogos mokytojai teigia jog pratimus reikia atlikti su prieziura, tam pritariu. Sudetingi pratimai turi buti atliekami stebint. Taciau paprastas asanas padarysi pati. Esme gerai suwokti daromo pratimo nauda ir ka jis weikia ( koki organa ir pan). Siaip visai nuostabu butu jei iseitu tau nors pora sykiu apsilankyt jogos burelyje, papasakotu daugiau, sawo akimis pamatytum. O poto be jokiu problemu padarysi pati. Na kad ir sawaitgaliais, gal waikeli kas paziuretu pora h. Wisas kitas dienas pati darysi smile.gif As beje ne kaune lankau smile.gif
Atsakyti
Cornus, tai gal Vln lankai? aš irgi norėčiau į jogą. žodžiu, buvau aš vegetarė 4 metus, bet tada atsirado pilvuke toks mėsėdis gyventojas ir pareikalavo, kad keisčiau savo mitybos įpročius. tai va, dabar tam gyventojui jau metai, o aš noriu grįžt prie savo senojo gyvenimo būdo. ir galbūt užsiimt joga. tik va - nežinau, kur čia vilniuje susirast.
Atsakyti
sakri, parasiau i AZ del. Siaip yra daug labai puikiu jogos mokyklu: RYTU CENTRE pas Greta, ANANDA, Narayana..Negaleciau patart konkreciai, tie kurie pvz lanko pas Greta ne nenori ziuret i ANANDOS puse ir atvirksciai..Yra ir kainu skirtumai zinoma .. smile.gif
Atsakyti
aš irgi kaip daugelis blush2.gif be mėsos dar galiu, bet be bandelių..... blush2.gif valios pritrūksta... blush2.gif blush2.gif blush2.gif šaunu kai yra geležine valia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip vėl prisiruošt?
Atsakyti
Man idomu paliko kodel vanduo su citrina? Irgi del lieknumo, gal riebalus sudegina ar pan.? O gal del imuniteto stiprinimo?
Atsakyti