Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo 97 iki 63

sveika

Galiu pasiulyti gera Arbata, jin tinka esant viduriu uzketejimui, per dideliam antsvoriui,slaku isvalimui. I sudeti ieina tik zoleles.
Arbata pradzioje vartojama karta i diena, veliau jau du kartus. Galima valgyti viska, bet jei norit geresnio rezultato biski galima prisilaikyti su maistu.

Pati ja vartojau apie 3 menesius, numeciau 12 kg, jau kokius puse metu jos nevartoju ir svoris negrista. Ypac tinka zmonem kai yra didelis perteklius riebalu pilvo srtityje.
Sveikatai nekeiksminga.


Jei noresit platesnes informacijos rasykit nataly@smtp.ru
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
mano istorija labai panaši į Cornus. Tik tiek, kad valgiaraštis visišklai pasikeitė pastojus. Kadangi visą laiką pykino (nuo ryto iki vakaro ir visą nėštumo laikotarpį), nebevalgiau net žuvies, nei mėsos. Jokie saldumynai nebetraukė, nors anksčiau be jų gyvent negalėjau. Valgiau tik juodą duoną, daržoves ir ikrą (šaukštais). Vėliau prisidėjo riešutai ir įvairiausios uogos (kaip tik atėjo vasara). Per visą nėštumą nepriaugau nei gramo, atvirkščiai - numečiau 17 kg. Užtat jaučiausi nuostabiai (išskyrus tą pykinimą, aišku). Atrodžiau fantastiškai. Tyrimai be priekaištų. Vaikas gimė 4,5 kg blink.gif
O paskui... vaikelis buvo neramus, visi pradėjo aiškint, kad gal jam pieno trūksta dėl mano tokios mitybos. Po turputį pradėjau valgyt mėsą, vėliau - bandeles. Žodžiu, mažiui dabar 1,5 m, ir visas mano svoris sugrįžo. Dabar vis mąstau, kad reik pasiryžt ir vėl pakeist iš esmės savo racioną. Arba, kaip mano vyras sako, reik suplanuot dar vieną kliacką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2006 03 16, 11:21)
mano istorija labai panaši į Cornus. Tik tiek, kad valgiaraštis visišklai pasikeitė pastojus. Kadangi visą laiką pykino (nuo ryto iki vakaro ir visą nėštumo laikotarpį), nebevalgiau net žuvies, nei mėsos. Jokie saldumynai nebetraukė, nors anksčiau be jų gyvent negalėjau. Valgiau tik juodą duoną, daržoves ir ikrą (šaukštais). Vėliau prisidėjo riešutai ir įvairiausios uogos (kaip tik atėjo vasara). Per visą nėštumą nepriaugau nei gramo, atvirkščiai - numečiau 17 kg. Užtat jaučiausi nuostabiai (išskyrus tą pykinimą, aišku). Atrodžiau fantastiškai. Tyrimai be priekaištų. Vaikas gimė 4,5 kg  blink.gif
O paskui...  vaikelis buvo neramus, visi pradėjo aiškint, kad gal jam pieno trūksta dėl mano tokios mitybos. Po turputį pradėjau valgyt mėsą, vėliau - bandeles. Žodžiu, mažiui dabar 1,5 m, ir visas mano svoris sugrįžo. Dabar vis mąstau, kad reik pasiryžt ir vėl pakeist iš esmės savo racioną.  Arba, kaip mano vyras sako, reik suplanuot dar vieną kliacką  biggrin.gif

Sveikustes, man buvo taip pat labai pykino skrandis nieko nevirskino viskas kazkur gerklej, stovejo, tai as per nestuma irgi priaugau tik 8 kg. pagimdzius iskart 14 kg nukrito nes maitinaus taip pat kaip ir per nestuma ir taip kol maitinau svoris tik tirpo. bet kai baigiau maitint per trris paskutinius menesius priaugau vel 4 kg. isvada tokia, reikia save mylet klausyt organizmo ir viskas pasitaisys
Atsakyti
QUOTE(Netaly @ 2005 12 02, 21:15)
sveika

Galiu pasiulyti gera Arbata, jin  tinka esant viduriu uzketejimui, per dideliam antsvoriui,slaku isvalimui. I sudeti ieina tik zoleles.
Arbata pradzioje vartojama karta i diena, veliau jau du kartus. Galima valgyti viska, bet jei norit geresnio rezultato biski galima prisilaikyti su maistu.

Pati ja vartojau apie 3 menesius, numeciau 12 kg, jau kokius puse metu jos nevartoju ir svoris negrista. Ypac tinka zmonem kai yra didelis perteklius riebalu pilvo srtityje.
Sveikatai nekeiksminga.
Jei noresit platesnes informacijos rasykit nataly@smtp.ru


Labas,
Tai kaip ten su ta gera arbata?
Atsakyti
labai tau pavydziu baltu pavydu.mane tai nervina tie mano kilogramai 70kg ir stop daugiau numesti neiseina pokolkas valgau viska bet jei kazko reikes atsisakyti tai pirmyn.gal gali pasakyti is kur tu gavai ta misini 'sali' kur pirkti jo buna kiek kainuoja ir kaip daznai valgydavai.gal gali parasyti nors viena diena konkreciai ka valgydavai.aciu blink.gif
Atsakyti
labas,panytes 4u.gif O gal kas zinot kur Klaipedoj gaut to SALI misinuko?
Atsakyti
QUOTE(lilit @ 2006 04 21, 17:44)
labas,panytes 4u.gif O gal kas zinot kur Klaipedoj gaut to SALI misinuko?


Gali pati pasidaryti. Sitos http://www.supermama...opic=84561&st=0 temos pradzioje yra receptas.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toli @ 2006 04 22, 00:45)
Gali pati pasidaryti. Sitos http://www.supermama...opic=84561&st=0 temos pradzioje yra receptas. 
4u.gif

o aciu, toli thumbup.gif .ryt varysiu susipirkt viska,meginsiu,o vdrug pamacys. kad nepakenks tai tikrai mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2005 09 26, 15:26)
nu nebusiu aš soti vien salotom, žinau tai nes bandžiau sad.gif Tai man netinka irgi sad.gif oi oi teks likti storulei...



Neteks. Jei negali atsisakyt miesos, siulyciau ateiti i formuma Dietos ---> atkins dieta.
Cia pagrindas mesa, o svoris tikrai krenta, visos patenkintos smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, patarkit kur Vilniuje jogą galima lankyti? g.gif Ir kaip ten dėl tos arbatos stebuklingos,Netaly?
Atsakyti
QUOTE(lilit @ 2006 04 21, 17:44)
labas,panytes 4u.gif O gal kas zinot kur Klaipedoj gaut to SALI misinuko?



klaipedoj yra liuto vaistinej pirkti, ten salia muzikines mokyklos Yamaha, tik nepamenu ar liuto vadinasi, liepu g man rosd
Papildyta:
QUOTE(leu @ 2005 10 25, 17:46)
Sveikos, gal kuri zinote Sali misinio sudeti tiksliau, nes buvau kazkur radusi forume, o dabar nors tu ka - nerandu cry.gif  cry.gif
Ir gal zinote, kur Kaune galima ji rasti - kiek vaistiniu klausiau, net negirdejo apie toki... sad.gif 
Padekite, man jau irgi pilvas ant nosies lipa ax.gif



zinau as jo sudeti, jei domina parasyk man sidney@xxx.lt
atsiusiu.
tik zinok tai pukai ir vejai, nesamone ta sali,vien juo svorio nenumesi
Atsakyti