Labas rytas.
Pempe negražu žiūrėti pro svetimus langus paslapčia ☺
Sunfl. Tau praktikos manau trūksta ir tiek. Pradėk važinėti ir įprasi.
Ko darat ? ☺
Siaip as moku vairuot, tik drasos truksta vienai isvaziuot 😊
Sveikos
Grange kaip jums reikalai su savais namsis ?
nekaip, nerandam ko norim na neperzengiant biudzeto.
neseniai cia viena radau ir, viskas butu idealu, jei ne 3 aukstas, nera lifto. taip nenorim. max 2a be lifto sutiktume, ir tai turetu viskas buti idealu. (na pagal lt matavimus antras, pagal cia pirmas nes ground floor skaiciuoja).kai daug tu reikalavimu tai taip ir gaunas. na bet ir dabar labai mazai skelbimu nauju, rugseji atsigaus vel kazkiek, dabar dar atostogauja daug. bet jau tikejaus kad siemet rasim, bet dabar abejoju.
o kitas dalykas dar yra - nenoras. Jei zmogus nenori tai jam ir nieko nesigaus. Tai tiek sia tema
cia mano situacija jauciu...
lt kai dar gyvenau tetis verte pradet mokintis, reikia bla bla. nu ir nieko nesigavo, ir ten man ivare tokia baime ir kompleksa kad cia net nenoriu bandyt. jauciu penkis kartus neislaikiau parkavimo dalies, ir per paskutini egzamina tiek sunervino tas egzaminuotojas kad iki gyvenimo galo prisiminsiu.... issitraukes metrine juostele ant keliu matavo ar yra 50 cm is abieju pusiu nuo isivaizduojamos juostos kur turetu buti ala garazo durys. sakau ar cia pasitycojimas? tipo kaip tu vaziuosi i garaza, jei negali lygiai per vidury ivaziuot ir pan. tai as jam dar atsakiau kur matet toki garaza kur iki sienos liktu tik 50 cm is abieju pusiu!? dar kazka komentavo jis man ten tokiu tonu kad ne visi gime vairuot.. tai susinervinus palikau vidury aiksteles masina pasiemus rankine ir isejau ir prisiekiau sau ir visiems sventiesiems, kad ten daugiau niekada nebandysiu. dar sauke jis man kad nuvairuot masina i vieta... kazkoks berazumis.nei vairavau nei popierius pildziau.
cia atvaziavus galvojau kad bandysiu, nes egzaminai visai lengvi atrode, nebuvo tiek tu manevru ir pan (vairuot as mokejau jau gan normaliai, daug papildomu pamoku emiau, ir ziema mokinaus, tai jau mano instruktore net nebenorejo sutikt su papildomom pamokom man vis sake, kad tau nebereikia cia moket papildomai.. ) nors ir kainavo nemazai, bet kiek ten sukisau uz visus bandymus tai buc cia geriau. bet tokia durna baime viduj, vis prisiminus ta, tai taip ir nejau. o dabar tai is vis noras dingo, o ir nuo birzleio labai pasunkino, dabar ir stresines situacijos yra kompiuterizuotos ir dar visokio velnio. tai jauciu kad ir apseisiu. reikia visada viaruotoja turet ir bus gerai.
einu vakarines daryt.. buvom vel turguj vaisiu, darzoviu ir avienos kepsniuku ar kaip cia pavadint paemem. tikiuos, kad bus skanus, nes man aviena ne itin megstama, bet maniskiui tai patinka.
Grange aš ir labai bijojau vairuot. Vairavimą išlaikiau tik iš 3 karto ir paskui 4 metus nei karto nevairavau. Ir turbūt nebūčiau vairavus jei ne darbas. Pradėjau dirbti Vilniuje, kasdien važinėjau. Kol Kaune gyvenom buvo gerai, vyras paveždavo arba autiku pavažiuodavau. Bet kai persikraustėm į rajoną, tai teko pačiaivažinėt. Bet į Vilnių tik po gero pusmečio išdrįsau važiuot. O paskui avariją žiemą padariau. Tai vėl baimė vairuot grįžo. Na bet nebuvo kur dėtis. Tai taip po truputį ir ypratau vairuot. O galutinai baimė praėjo tik Ispanijoj. Tik tiek kad malonumo vairuojant nejaučiu.
Šiandien vyras pareiškė, kad vaikį reik į gardą įdėt, nes jam per sunku jį prižiūrėt kai visur varinėja Sakiau pats užsidaryk jei nori. Jau net katinas valgyt gauna pagal valandas
nes kitu metu jo indeliai užkelti aukštai, nes vaikis jau bandė paragaut jo maisto. Ir dėžutę apsukau, nes ir ten reikalų turi.
Kolje - su pirkiniu !!!
as vairavima isgi ne is pirmo kart islaikiau. Ir abarija esu turejus po metu kazkur vairavimo. Bet as tokia drasi matyt is vidaus, o gal is tevo ta gavau (jis visa gyvenima vairuotojas) tai sedau uz vairo po avarijos kita diena nu ir nieko. O va mano sesuo kai aikstelej vietoj stabdzio gaza paspaude,perbrauke 5masinas, ta kelis metus nesedo uz vairo. O ir dabar as ja nepasitikiu, nes ji labai susikauscius vairuoja. Tai vis lt gryzus stengiuosi derint kad as su masina ja paimsiu ir pan
o kita sesuo tai lekia kaip profe irgi, be tir is charakteriu mes abi tokios drasesnes, o vat anoji labai bailiuke
ne tik apie vairavima
siaip tikrai neisivaizduoju gyvenimo be teisiu ir masinos. Na taip, imanoma. Ir dabar i darba su viesuoju transportu varau, nes ner kur masinos pastatyt, bet maisto apsipirkimai ir visa kita - nu laaaabai patogu. Sedai,vienas du ir vietoj. Ar pas drauge kavytes, ar va kazkur toliau pavaziuot. O kai vaikas bus tai isvis manau bus super, ar i koki parka nuvaziuot, ar pas daktarus. Zodziu dziaugiuosi kad turiu toki dalyka kaip teises
Sodas mūsų, pasirašiau sutarti
kitą sav. Ar dar kita raktus iduos
super! o jau zeme paruosta kad galima sodint ar dar reiks darbo idet?
del viaravimo, zinau, kad pagelbetu labai kartais, ypac kai blogas oras. nu bet yra kaip yra.uz tai ir ieskom busto kur kad butu patogu su transportu jei ka. o siaip gyvenant didmiesty tai kartais geriau ir be masinos, nes parkavimas ir kamsciai tai yra kosmaras.