Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

Vis tik ne telikas, o imtuvas. Tai tik be TV likom, mažas nuostolis.

Atsakyti

Labas iš Šventosios 😘

Atsakyti

Labas labas, geru atostogu, sun ;) fainai!

Vrine pasakei apie saulegrazas... Vaje jau koks desimtmetis ju nevalgiau ..kaip norec... Bet jauciu kad nesu macius taip pirkt negliaudetu, nu tik pauksciam kur lesint tos juodos,o tos nepatinka...

Himno negiedojay..pasirodo buvo kazkas ambasadoj, nesuprantu kodel negavau laisko,paprastai siuncia. Gal istryne is sarasu,nors kazi ar buciau ejus,bet galimybe turi palikt.kazkokiais metais buvau..

Pasimire mano paskutine babute 6ta, tai siandien laidoja :( liudna kazkaip, nebeturiu visai seneliu..

Atsakyti

Grange - uzuojauta  :4u: 

Atsakyti

Grange uzuojauta. .

Atsakyti
Užuojauta, Grange 4u.gif
Atsakyti

Uzuojauta, grange :4u:  :4u:  :4u:  :4u: 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kažkaip niekas nesirašo.
Palaidojom šiandien kolektyvo narį unsure.gif
Atsakyti

Mes nesenai tik namo grizom. Gaila kazkaip...

Atsakyti
Sveikos.
Grange užuojauta. Sena buvo ?
Pikkolo nussss netikiu kad visuose namuose tik vienas telikas ????? tavo tokie dideli namai tai minimum 3 turėtų būti ☺☺☺ pas mus bute 3 ☺☺☺☺
Sunfl. Na pasakok koks oras kur gyvenote ką matėte ir tt. Ar teko jūron kojas inkišt ???
Mes planavon šiandien iki Jūrmalos. Nes oras puikus. Vakar vežėm į Rygos aerouostą ten kai ką tai kažkas mašinai kažkas ten negerai išlindo. Šiandien mb sutvarkė. Tai Jūrmala liko namuose. Vonioj. O ir toj pas mus vandenį šiltą šią savaitę atjungė prifilaktikai. Tai ir vonioj nemiela 😅😅😑
dabar be kitos savaitės kiek matau bet planuot nėr ko. Nes orai ne kažką bus.
O šiaip ką. Atostogos yra gėris.....
Ai vakar pardavėm kiemo mašiną. Susinervinau sakau per atostogas be ratų liksiu....bet tai šiandue kitą nupirko. Tipo man. ☺ paprastą nemandrą. Bet svarbu ratai ☺
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 10 liepos 2017 - 18:38

Sveikos,

ačiū ..;) visoms..

Sveikos.
Grange užuojauta. Sena buvo ?


O šiaip ką. Atostogos yra gėris.....
Ai vakar pardavėm kiemo mašiną. Susinervinau sakau per atostogas be ratų liksiu....bet tai šiandue kitą nupirko. Tipo man. ☺ paprastą nemandrą. Bet svarbu ratai ☺

jo, jau amžius buvo.. rugpjūtį būtų buvę 90 tai jau nėr ką norėt, bet paskutiniu metu kepenys atsisakė, skysčiai kaupės žiauriai, nebevarė, na viskas vienu metu. tai  taip ir geriau, nesikankina nei vienas.

o kad atostogos gėris, tai niekas nesiginčys turbūt :) kiek dar liko, iki mėn galo?

a kaip suprast "kiemo" mašiną? viena į darbą ir kita šiaip, ar kaip :) na bet jei problema išspręsta ir yra kita,tai gerai.

Atsakyti

V-Rine ka cia pasakot. Dukra karuselese supos, kas diena po 20000 zingsniu numynem :) Oras ne kazka, isskyrus sia diena. Aisku merkem kojas visi. O siandien net ne karta issimaudem.

Atsakyti