Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

Grange turim dvi mašinas. Viena ant kiemo po ranka visada , kita tvarkingesnė ir geresnė garaže. Visada pešamės dėl kiemo mašinos su mb nes bent aš tingiu eit kokis 500 gal metrų, rakint garažą ir pasiimt. O ana dar nisanas extreilas tai tokia didesnė jautresnė ir tt. Man su paprasta ten iki sodo ar po miestą daug paprasčiau ☺ tai vat tą einamą pardavė ....bet dabar kitą nupirko ☺

Sunfl o kur gyvenot ir kiek kainavo gyvenimas parai ?
Papildyta:
Ai. O atoatogos taip - iki mėnesio galo...trečiadienį bus lygiai puse praėję.
Atsakyti

V-Rinė gyvenom cia:

http://www.priejuros...i-liepsna-4345/

Para kainavo 50 euru.

Atsakyti
Pas mus namie teliko nėra. Nebuvo ir nebus biggrin.gif netrūkstsa visiškai.
Man kažkoks kosmosas pajūrio kainos Lietuvoj.
Atsakyti

V-Rine turim du telikus, bet prie vieno nėra antenos, tai neišeina per jį nieko žiūrėt. Reikia anteną nupirkt. Bet jau viskas gerai su imtuvu. Kadangi visą dieną būnu namie, tai žiūriu įvairius serialus per televizorių.

Vaikis užkimo. Tikiuosi nieko rimta. Naktį labai blogai miegojo. Įtariu kad dantukai vėl dygsta, nes vėl seilėjasi labai ir šiaip piktesnis patapo. Vakar buvom tik kieme. Patiesiau užtiesalą ant žolės ir trumpai nuoga dupce palaikiau. Tai dabar galvoju gal peršalo? :hmm: Bet kad nei kosti, nei tempos turi. Vakare labai verkė ir naktį kelis kartus. Tai gal dėl to užkimo? Na bus matyt. Kol kas vaikas kaip vaikas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 11 liepos 2017 - 09:47
pas mus yra du vienas nepajungtas nes be to blokelio reikia ji kažkaip likviduot, kitas normalus su n pribumbasu, žiuri močiute lrt smile.gif, mes irgi jau išaugom iš sedejimo prie jo

na ir aš paskaičiavau savaite apie 450 eur plius maistas, pramogos gaunasi jau visai nemažai

Sveikos , girdejot praneša pusę paros ištisinį lietų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 liepos 2017 - 09:51

na ir aš paskaičiavau savaite apie 450 eur plius maistas, pramogos gaunasi jau visai nemažai

Sveikos , girdejot praneša pusę paros ištisinį lietų unsure.gif

Tai ir yra atostogos, kuomet paišlaidauji. Jei nenori leisti pinigų, sėdi namie. Tik nereik pradėti, kad užsienyje pigiau. Buvau Malagoj gegužę ir žinau viešbučių ten kainas. Už 50€ tik priemiestyje ir toli nuo vandens rastum kambarį. Jau nekalbu apie tai, kad maistas restoranuose/kavinėse ten geeeeerokai brangesnis. Nebent maitinsiesi McDonalde ir pan tipo, nors ir ten brangiau nei pas mus.

Pasakyk ką nors naujo, šią vasarą anokia čia naujiena lietus  :irnesakyk:​ 

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2017 07 11, 10:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lyžuka" data-cid="71716065" data-time="1499759324"><div><p>na ir aš paskaičiavau savaite apie 450 eur plius maistas, pramogos gaunasi jau visai nemažai

Sveikos , girdejot praneša pusę paros ištisinį lietų vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tai ir yra atostogos, kuomet paišlaidauji. Jei nenori leisti pinigų, sėdi namie. Tik nereik pradėti, kad užsienyje pigiau. Buvau Malagoj gegužę ir žinau viešbučių ten kainas. Už 50€ tik priemiestyje ir toli nuo vandens rastum kambarį. Jau nekalbu apie tai, kad maistas restoranuose/kavinėse ten geeeeerokai brangesnis. Nebent maitinsiesi McDonalde ir pan tipo, nors ir ten brangiau nei pas mus.</p><p>Pasakyk ką nors naujo, šią vasarą anokia čia naujiena lietus  irnesakyk.gif​ </p>

o kur čia buvo paminetas užsienis?

kai švies saulė pranešiu smile.gif
Atsakyti

Užbėgau už akių taip sakant. Nes visada mūsų pajūrio kainos lyginamos su užsieniu. Nors ten tikrai ne ką pigiau.

Atsakyti

Užbėgau už akių taip sakant. Nes visada mūsų pajūrio kainos lyginamos su užsieniu. Nors ten tikrai ne ką pigiau.

pigiau gal ir ne, bet uz panasia kaina tu turesi kasdien gera ora, silta jura ir pan. Tai cia velgi kaip kam ;) yra Ispanijoj nemazai lietuviu nuomuoja butus, vilas ir su seima tikrai ten galima nuvykt ir dar kazka naujo pamatyt. Man Lietuvoj atostogaut atrodo yra brangu o ir orai daznai dar nelepina. Bet nepamirskim kad yra kitu niuansu, kaip kad pripratimas, skrydzio baime, su vaikais paprasciau nuvaziuot tuo pora simtu km ir pan :) mes manau visi renkames kas mums geriau. O apskritai tai kainas Lietuviai uzsikele nesakykit, tikrai brangu atostogaut Lietuvoj. 

Atsakyti

Oi merginos nera tikrai ko verkti del kainu pajuryje. Mes buvom Švetojoje, tris kart valgem kavinej, kas dien dukra ejo i karuseles ir visai nedaug isleidom.

Aisku eidami pavalgyt nejom i kazkokia super kavine.

Beje man meniu Volungej labiau patiko, negu pvz Parselio rojuje. 

Atsakyti


Sveikos , girdejot praneša pusę paros ištisinį lietų unsure.gif

tai puse paros dar ne puse savaites, jei jis tikrai baigsis paskiau. aisku bus visur pekla, bet tai ka.. pries gamta nepapusi.. kai kur reikia lietaus menesiu menesius nera, kai kur pliaupia. nera stabilumo. 

Tai ir yra atostogos, kuomet paišlaidauji. Jei nenori leisti pinigų, sėdi namie. Tik nereik pradėti, kad užsienyje pigiau. Buvau Malagoj gegužę ir žinau viešbučių ten kainas. Už 50€ tik priemiestyje ir toli nuo vandens rastum kambarį. Jau nekalbu apie tai, kad maistas restoranuose/kavinėse ten geeeeerokai brangesnis. Nebent maitinsiesi McDonalde ir pan tipo, nors ir ten brangiau nei pas mus.

   

Aisku visi renkas kaip geriau ir kur geriau ir patogiau. Bet.  nepatingejus paieskot ir turint laiko sakykim prarast kelionei, skrydziui pirmyn atgal, tikrai galima rasti geru variantu uz Lietuvos ribu. kur jau garantuotai bus siltas vanduo ir silta jura, kita aplinka. na, cia tiems, kas neprisirise prie LT pajurio.. 

va kolege gryzo is Bodrumo pries nepilnas 2 savaites. ALL in uz 7 naktis sumokejo 380 Eur. nu nezinau ar galima skustis? skrydis, viesbutis, pilnas maitinimas (pusryciai, pietus, vakariene + visi gerimai prie baro nemokamai, nes all in..) 

skrenda zmones su persedimu is italijos pvz ar is lenkijos, vokietijos.. aplinkiniu saliu, netgi pridejus skrydi is LT i ta tarpini miesta (imk +-100 eur) vistiek gaunas labai padori kaina. 

ne uz ka gyvenime nesugalvociau isleist Palangoj/ Sventojoj 400 eur sakykim savaitei , nezinau aisku as kainu, bet va jei Sun sake para 50 euru kaip pavyzdys.. tai 50*7 jau  turim 350 eur.  tai 50 eur maistui savaitei tikrai iseis ir daugiau, jei visa seima. o kur dar kokios pramogos. 

bet velgi, patogiau, nes sava salis, kelios val ir vietoj. ir jei dviem trim dienom tai aisku kad neleksi kazkur 2 tuks km. bet jei jau savaite ar po dvi..  o daugiau ir girdi skundus, kainas uzkele brangu, vanduo smirda ar dar kas.. tai bent nedejuotu :) 

nu bet cia mano nuomone. nebutina sutikt, aisku  :angel2: 

Atsakyti
Labos. O dušnumas šiandie...kapiec. net katė išvežta į sodą gulėjo paslika ant žemės ir net į savo pušį neįlipo....
Ar pas jus lyja ? Pas mus ryte nupliaupė ir visą dieną dušniakas. Reik eit blynų kepti ir braškių trinti. Ale tingiu...
Atsakyti